دانلود اپلیکیشن اندرویدی Practical English Usage نسخه کامل 5.6.1

دانلود اپلیکیشن Practical English Usage

دانلود اپلیکیشن Practical English Usage

دانلود اپ Practical English Usage نسخه کامل ویرایش 5.6.1

کتاب گرامر مایکل سوان از کتاب های دستور زبان انگلیسی بسیار جامع در سطح پیشرفته است که میتواند برای مدرسان زبان انگلیسی و زبان آموزانی که بدنبال نمره های بسیار بالا در آزمون های آیلتس و تافل هستند بسیار سودمند باشد. همچنین دیگر زبان آموزان میتوانند یک یا چند مبحث گرامری را در این کتاب جستجو کرده تا درک عمیق تری از این مبحث ها داشته باشند. در اینجا ویرایش چهارم کتاب به همراه نسخه کامل اپ اندرویدی نسخه 5.6.1 برای دانلود مستقیم در دسترس عزیزان قرار میگیرد.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

✅ دانلود اپلیکیشن اندرویدی Practical English Usage نسخه کامل 5.6.1

لینک دانلود اپلیکیشن / دانلود pdf کتاب / دانلود تلگرام

.

درباره کتاب Practical English Usage

کتاب “Practical English Usage” توسط Michael Swan نوشته شده است و یکی از منابع معتبر و محبوب در زمینه استفاده عملی از زبان انگلیسی می‌باشد. این کتاب توضیحات جامعی در مورد گرامر، نکات نگارشی و استفاده از واژگان در زبان انگلیسی ارائه می‌دهد.

“Practical English Usage” به طور مشترک در مورد مسائل زبانی که برای زبان آموزان در هر سطحی مهم و پرسش برانگیز است، صحبت می‌کند. این کتاب به طور خاص به بررسی مشکلاتی از قبیل اشتباهات رایج در گرامر، کاربردهای گرامری، استفاده از لغات و عبارات، تلفظ صحیح و تفاوت‌های معنایی و کاربردی بین کلمات و اصطلاحات می‌پردازد.

مهمترین ویژگی این کتاب، توضیحات کاملاً واضح و مصوری است که به زبان آموزان کمک می‌کند مفاهیم را به طور دقیق درک کنند. توضیحات قابل اعتماد و کامل در کتاب به شما کمک می‌کند ابهامات گرامری را برطرف کرده و بتوانید ساختارها و قوانین را به طور صحیح استفاده کنید.

از ویژگی‌های دیگر کتاب “Practical English Usage” می‌توان به مثال‌ها و تمرین‌های بی شمار اشاره کرد که در کنار توضیحات قرار داده می‌شوند و به خوانندگان کمک می‌کنند نکات را در عمل به کار ببرند و مهارت‌های خود را تقویت کنند.

در کل “Practical English Usage” یک منبع قابل اعتماد و جامع در زمینه استفاده عملی از زبان انگلیسی بوده و به عنوان یک منبع مرجع برای زبان آموزان، معلمان، دانشجویان و افرادی که بهبود مهارت‌های زبانی خود را می‌خواهند، کاملا توصیه می‌شود.

.

دانلود اپلیکیشن Practical English Usage – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از