دانلود مستقیم جلد 17 کمبریج آیلتس آکادمیک

دانلود مستقیم جلد 17 کمبریج آیلتس آکادمیک

دانلود مستقیم جلد 17 کمبریج آیلتس آکادمیک

دوستان عزیز در این صفحه لینک دانلود جلد 17 ام کتاب کمبریج آیلتس ماژول آکادمیک به همراه فایل های صوتی که به تازگی در آخرین روزهای خردادماه 1401 برابر با June 2022 منتشر شده در دسترس شما عزیزان قرار میدهیم. 

.

دانلود مستقیم جلد 17 کمبریج آیلتس آکادمیک – لینک های دانلود

✅ دانلود pdf کتاب کمبریج آیلتس جلد 17 آکادمیک در کانال تلگرام ما:

https://t.me/ielts2download/291

.

✅ دانلود فایل های صوتی کتاب کمبریج آیلتس جلد 17 در کانال تلگرام ما:

https://t.me/ielts2download/292

.

پک کامل کتاب های کمبریج – جلد 1 تا 17

دوستان عزیز پک کامل کتاب های کمبریج یعنی تمامی جلد های 1 تا 17 هر دو ماژول آکادمیک و جنرال به صورت کامل با بالاترین کیفیت موجود در فضای مجازی  در همین کانال در تلگرام به صورت رایگان در دسترس میباشند: 
https://t.me/ielts2download

.

شماره کتاب های کمبریج آیلتس و درجه سختی تست ها

یکی از سوالاتی که بسیاری از زبان آموزان عزیز از من دارند رابطه بین شماره جلد های کمبریج آیلتس و درجه دشواری تست های آن هست. دقت بفرمایید که برخلاف بسیاری از کتاب هایی که به ترتیب شماره دشوارتر میشوند، شماره کتاب های کمبریج آیلتس تنها مربوط به ترتیب زمان و سال انتشار آن هاست. 

به این معنا که شماره 1 قدیمی ترین جلد و شماره 17 جدیدترین جلد تا سال 1401/2022 میباشد. بنابراین شماره جلد ها به درجه سختی ارتباطی ندارد و تقریبا تمامی تست ها در یک درجه از سختی هستند.

این کتاب ها از جلد 11 ام به دو ماژول جداگانه برای آزمون های آکادمیک و جنرال تقسیم شدند یعنی یک جلد برای جنرال و یک جلد برای اکادمیک با سوالات جداگانه رایتینگ و ریدینگ منتشر شده و تا امروز هم به همین شکل ادامه دارد. 

.

دانلود سری کتاب های کمبریج آیلتس – پایان مطلب

با آرزوی موفقیت برای شما در آزمون آیلتس چند لینک پیشنهادی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید باشند: 
مقایسه هزینه امتحان آیلتس در ایران و کشورهای همسایه

جزیمه و قوانین جابجایی تاریخ امتحان آیلتس

قوانین پر کردن پاسخنامه های آیلتس + دانلود نسخه جدید

پیروز باشید ❤️

پویا ابوالقاسمی

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از