دانلود متداول ترین سوالات رایتینگ essay آیلتس و تافل

IELTS TOEFL Essay Structureنمونه سوالات و پاسخ های مناسب رایتینگ بخش دوم آزمون های آیلتس و تافل یا essay ها برای زبان آموزان از اهمیت بالایی برخوردار هستند چرا که این نمونه ها میتوانند در درک بهتر چگونه نوشتن essay ها یا “انشاء ها” به زبان آموزان کمک فراوانی کنند.

گرچه فهرستی از بهترین منابع آیلتس در هر چهار مهارت اصلی در این وبسایت به زبان آموزان گرامی ارائه شده است، به نظر میرسد جزوه های آموزشی جانبی بتوانند در این زمینه کمک شایانی داشته باشند. یکی از جزوه های آموزشی کوچک اما بسیار ارزشمند در تنها 6 صفحه که دربرگیرنده صد ها نمونه از متداول ترین سوال های رایتینگ بخش دوم (Task 2) آیلتس و تافل یا همان Essay ها هست در اینجا برای دانلود در دسترس زبان آموزان قرار داده میشود.

از مزیت های این جزوه کوچک، دربرداشتن بسیاری از متداول ترین پرسش های رایتینگ آیلتس و تافل هست که میتواند در حدس زدن سوال های دوره های بعدی نقش چشمگیری داشته باشد. امیدواریم بررسی این نمونه سوال های کابردی بتواند شما را در رسیدن به نمره بالاتری در رایتینگ تافل و آیلتس یاری دهد.

.

دانلود متداول ترین سوالات رایتینگ essay آیلتس و تافل در 6 صفحه به حجم 247 کیلوبایت

download Foto

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از