دانلود لغات دشوار و ضروری TPO تافل

Pages from TPO Chalenging Vocabularyدانلود جزوه ها و کتاب های دربرگیرنده لغات ضروری آیلتس و تافل یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان و متقاضیان آزمون های آیلتس و تافل به شمار می آید. دسترسی به بهترین منابع آیلتس آکادمیک و جنرال یا تافل میتواند در موفقیت در این آزمون ها کلیدی باشد و حتی همسنگ مطالعه و تمرین منابع ارزشمند و تعیین کننده باشد.

دانلود این جزوه در 12 صفحه اسکن شده با حجم 4.9 مگابایت:

download Foto  گذرواژه این فایل: www.ielts2.com

درباره این مجموعه لغات دشوار TPO تافل

سرکار خانم سارا جعفری، یکی از زبان آموزان سختکوش آزمون تافل و کلاس های مهندس ابوالقاسمی، با صرف دهها ساعت زمان و کوشش فراوان اقدام به بیرون کشیدن تمامی لغات دشوار بسیاری از این آزمون ها به ویژه از بخش Reading آزمون و برابر های فارسی این لغات کرده و در واقع مجموعه ارزشمندی را پدید آورده است. گرچه این مجموعه از آغاز کار برای انتشار در فضای مجازی در نظر گرفته نشده و کیفیت آن چندان بالا نیست، این سری از لغات دشوار تافل برای زبان آموزانی که به نمره بالای 80 می اندیشند میتواند تعیین کننده باشد.

بهترین روش کار

گرچه در این مجموعه برابر های فارسی واژگان به چشم میخورد، برای بالا بردن بازده کار باید تمامی این لغات را بدون در نظر گرفتن برابرهای آن ها در یک فرهنگ لغت استاندارد جستجو کرده و به ویژه به ترکیب هایی که این واژگان در آن ها به کار میروند توجه کنید. زبان آموزی که بتواند برای هر یک از این واژگان یک نمونه یا جمله به انگلیسی بسازد میتواند به دریافت یک نمره خوب در بخش ریدینگ تافل خوشبین باشد.

همچنین زبان آموزان علاقمند به شرکت در آزمون آیلتس به ویژه زبان آموزان یا مدرسانی که بدنبال دریافت نمره بالای 7 آیلتس آکادمیک هستند نیز میتوانند از این مجموعه بهره برده و دایره لغات خود را به همین ترتیب گسترش دهند.

Longman Dictionary for improving vocabدانلود تست های TPO

زبان آموزان و متقاضیان آزمون تافل به خوبی با تست های TPO  آشنا هستند و اطلاع دارند این سری 30 تایی از آزمون های آزمایشی تافل (که به تازگی نسخه 33 آزمون آن نیز در دسترس است) یکی دیگر از تعیین کننده ترین عوامل در رسیدن به نمره مورد نظر ایشان میباشد.  سری آزمون های TPO همچنین برای دانلود نیز در دسترس زبان آموزان هستند.

منابع لغات ضروری تافل

منابعی که معمولا برای بخش واژگان تافل و به ویژه به عنوان لغات ضروری و حداقل لغات مورد نیاز برای نمره 80 تافل معرفی میشوند کتاب های 400 Must Have Words for TOEFL و Essential Words for TOEFL هستند و معمولا کتاب خاصی که پوشش دهنده لغات بالاتر از این سطح باشد به زبان آموزان پیشنهاد نمیشود.

400 toefl

essential wordsهمچنین پیشنهاد میکنیم برای دانلود تمامی منابع پیشنهاد شده برای آزمون تافل همراه با بسیاری از فیلم های آموزشی در این زمینه، بانک دانلود ielts2.com را بازبینی فرمایید:

بانک دانلود بهترین منابع آیلتس و تافل

دانلود نرم افزار شبیه ساز تافل TPO 1 – 48 – نمونه پاسخ های ضبط شده TPO

به تازگی مجموعه پاسخ های مناسبی از یکی از زبان آموزان کلاس های خصوصی مهندس ابوالقاسمی که بصورت آنلاین برگزار شده برای شنیدن در دسترس بازدیدکنندگان گرامی قرار داده میشود.

این پاسخ ها توسط “ژاله” ساکن شهر فیلادلفیا آمریکا ضبط شده است. ایشان طی 20 جلسه کلاس های خصوصی آنلاین تافل پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتند و پاسخ های خود را بعنوان بخشی از برنامه آموزشی برای مدرس خود در تلگرام ارسال میکردند.

این نخستین باری است که چنین مجموعه ای در اینترنت به علاقمندان آزمون تافل ارائه میگردد:
بیشتر بخوانید:

بهترین منابع تافل iBT

فهرست بهترین منابع برای تافل iBT بالای ۱۰۰

نکته های کلیدی در تقویت شنیداری(Listening) آیلتس و تافل

توصیه هایی برای یادداشت برداری مکالمه های آزمون تافل iBT

شیوه های تقویت مهارت لیسنینگ Listening تافل بالای ۱۰۰

استراتژیهای تقویت شنیداری(لیسنینگ) آزمون تافل iBT

دانلود ویدیوی سخنرانی های TED برای تقویت لیسنینگ آیلتس و تافل

آموزش گرامر زبان انگلیسی– زمان حال کامل/ماضی نقلی Present Perfect

دانلود کتاب رایتینگ آیلتس تافل با ۱۸۵ نمونه Essay

دانلود متداول ترین سوالات رایتینگ essay آیلتس و تافل

دانلود جزوه لغات ضروری آیلتس تافل (برای اولین بار در ielts2)

دانلود کتاب ۱۷۰۰ لغت متوسط و پیشرفته تافل

دانلود ویرایش چهارم کتاب ETS TOEFL

۱۰ راه و منبع تقویت مهارت شنیداری(لیسنینگ) زبان انگلیسی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

گزیده بهترین نوشته های ielts2.com

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.