دانلود سخنرانی های ted دوبله فارسی

دانلود سخنرانی های ted دوبله فارسییکی از منابع بسیاری مناسب برای زبان آموزان و متقاضیان آیلتس و تافل و استاد های این دو آزمون و علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی در سطح پیشرفته و همچنین علاقمندان به تازه های جهان و ایده ها و دیگاه های نوین، مجموعه ویدیوهای سخنرانی ها یا کنفرانس های 18 دقیقه ای TED است که میتواند تاثیر خوبی در تقویت و بهبود سطح لیسنینگ و واژگان زبان آموزان و مدرسان آیلتس و تافل داشته باشد.

.

✅ دانلود مستقیم مجموعه 10 ویدئو تاثیرگذار Ted سال 2022 همراه با زیرنویس انگلیسی چسبیده به حجم مجموعا 3.6 گیگابایت:

لینک دانلود پارت اول 

لینک دانلود پارت دوم

گذرواژه: www.ielts2.com

.

✅ دانلود فایل ویدئویی 22 سخنرانی از پربازدیدترین های TED سال های گذشته به حجم 2 گیگابایت: 

لینک دانلود مستقیم

.

گذرواژه بازگشایی فایل های فشرده: www.ielts2.com

.

محبوبترین سخنرانی های تد(TED Talks) سال 2021

در این بخش دو مجموعه یکی مربوط به برترین و محبوب ترین سخنرانی های تد سال 2021 (مجموعا 10 سخنرانی) به همراه متن انگلیسی و دیگری از محبوبترین ها و تاثیرگذارترین سخنرانی های تاریخ تد در سالهای گذشته(رویهمرفته 11 سخنرانی صوتی بدون متن) به شما عزیزان تقدیم میشود.

.

✅ دانلود فایل صوتی 10 سخنرانی برتر TED سال 2021 همراه با Script ثانیه به ثانیه (برای اولین بار در ielts2.com)

لینک دانلود / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

✅ دانلود فایل صوتی 11 سخنرانی تاثیرگذار تاریخ TED (بین 2004 تا 2014)

لینک دانلود / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

✅ دانلود پربازدیدترین ویدئو سخنرانی های تاریخ TED – پیش از 2020

پارت اول / دانلود پشتیبان تلگرام

پارت دوم / دانلود پشتیبان تلگرام

پارت سوم / دانلود پشتیبان تلگرام

پارت چهارم / دانلود پشتیبان تلگرام

پارت پنجم / دانلود پشتیبان تلگرام

پارت ششم / دانلود پشتیبان تلگرام

🔓 گذرواژه: www.ielts2.com

.

دانلود سخنرانی های ted دوبله فارسی -سخنرانی های دوبله شده

عزیزانی که بدنبال دوبله های فارسی ویدئوهای تد که با دوبله فارسی از شبکه 4 پخش شده و محصول صدا و سیما هستند میبایست این ویدئوها را از سایت آپارات مشاهده فرمایند. دیگر ویدئوها با زیرنویس فارسی و زیرنویس انگلیسی با قابلیت دانلود انتخابی در ادامه این صفحه تقدیم شما میگردد:

 

دانلود سخنرانی های ted دوبله فارسی – TED چیست؟

TED مخفف (Technology, Entertainment, Design) یا (فناوری، سرگرمی، طراحی)، در واقع یک سری کنفرانس ها یا گردهمآیی هایی است که توسط بنیان ناسودبر Sapling و با شعار “دیدگاه هایی با ارزش پراکندن” انجام میشود. TED در سال 1984 پایه گزاری شد. پافشاری امروزین کنفرانس ها پیرامون موضوع های علمی، فرهنگی و دانشگاهی است.

در فوریه 2015، بیش از 1900 سخنرانی بصورت رایگان در وبسایت TED در دسترس بوده و در جون 2011 مجموع بازدید های این سخنرانی ها به بیش از 500 میلیون رسید. این رقم در نوامبر 2012 به بیش از یک میلیارد بازدید از سراسر جهان رسید. به نظر میرسد سخنرانی هایی که توسط دانشگاهیان ارائه میشود از محبوبیت بیشتری برخوردارند. (منبع: ویکیپدیا)

دانلود سخنرانی های ted دوبله فارسی – دانلود محبوب ترین ویدئوهای سال های گذشته

برای نخستین بار در ielts2 کوشش کردیم از میان هزاران ویدئوی TED، مجموعا 30 برنامه از محبوب ترین و پربازدید ویدئوهای سال های گذشته را که مربوط به افرادی با زبان آکادمیک و موضوعاتی مناسب آزمون های آیلتس و تافل و سطح پیشرفته زبان انگلیسی هستند را گزینش کرده و در مجموعه های 5 تایی برای دانلود در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

در این مجموعه عدد 1 به معنای محبوب ترین بوده و محبوبیت تا عدد 30 کاهش میابد. همچنین بدلیل محدودیت برخی عزیزان در دانلود میدئوها، فایل های صوتی تمامی این برنامه ها بیرون آورده شده و بصورت یک بسته جداگانه قابل دانلود میباشد.

.

✅ دانلود 10,000 کتاب رایگان آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

✅ دانلود 10,000 ویدئو رایگان آموزش زبان انگلیسی و آیلتس

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از