دانلود رایگان فایل های صوتی اکچوال اسپیکینگ

دانلود رایگان فایل های صوتی اکچوال اسپیکینگ

دانلود رایگان فایل های صوتی اکچوال اسپیکینگ

تعداد فایل های صوتی رایگان نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس به طور کلی محدود هستند. یکی از این مجموعه ها مربوط به کتاب اکچوال اسپیکینگ هست که در سال 2020 توسط یکی از آموزشگاه ها خریداری شد و سپس به صورت رایگان در گروه های تلگرامی منتشر شد. این مجموعه رفته رفته از فضای مجازی حذف شد و هم اکنون در سال 2022 هیچ اثری از آن نیست. 

.

دانلود رایگان فایل های صوتی اکچوال اسپیکینگ

خوشبختانه این مجموعه رایگان اسپیکینگ در بایگانی ما محفوظ هست و در کانال تلگرام دانلود ما به صورت رایگان و کامل در دسترس می باشد. برای دانلود لطفا از این نشانی استفاده بفرمایید: 
https://t.me/ielts2download/87

بررسی ویدئوی توضیحات مربوط به این فایل ها در کانال آپارات ما:

.

کتاب های اکچوال چیست؟

کتاب های اکچوال چیست؟

کتاب های اکچوال چیست؟

کتاب های اکچوال آیلتس از سوالات گزارش شده توسط شرکت کنندگان در آزمون های رسمی آیلتس گردآوری شده. معتبرترین مهارت از بین 4 مهارت آیلتس بدون شک کتاب های اکچوال اسپیکینگ هست چون بازآفرینی متن های طولانی و دشوار ریدینگ و فایل صوتی طولانی لیسنینگ آیلتس و سوالات ریز و دشوار آن تنها با تکیه بر حافظه شرکت کنندگان منطقی به نظر نمیرسد. این کتاب ها با توجه به فراوانی بالایی آزمون های آیلتس به صورت چندین نوبت در هر سال منتشر میشوند. 

با اینهمه با توجه به اینکه منبع معتبر دیگری به صورت رایگان در دسترس نمیباشد این کتاب با استقبال خوبی در بین زبان آموزان سراسر جهان همراه بوده است. فراموش نکنید که تالیف کننده این کتاب ها همیشه نامشخص بوده و این کتاب یک کتاب رسمی و ثبت شده نیست. بررسی های ما بر روی چندین جلد از این کتاب نشان میدهد کیفیت کتاب اسپیکینگ اکچوال از نظر پاسخ های ارایه شده متوسط هست و همواره خطاهایی در بین پاسخ های تنظیم شده دیده میشود.  

.
بایگانی این ویدئوی آموزشی در صفحه اینستاگرام ما: 

.
بایگانی این ویدئو به همراه صدها ویدئوی آموزشی دیگر در کانال تلگرام ما: 
https://t.me/ielts2com

.همچنین برای خریداری مجموعه تکمیلی 1000 سمپل پرتکرار دوره های قبل لطفا به شماره ای که در تصویر مشخص هست در تلگرام یا واتس اپ پیام ارسال بفرمایید.

.

موفق باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از