حرفه ای ترین تدریس خصوصی آیلتس

The Perfect IELTS Tutor پیش از این درباره ویژگی های حرفه ای ترین مدرسان خصوصی آیلتس و تافل در گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی و دوره های فشرده ایشان برای این دو آزمون در تنها 30 جلسه (کمتر از 3 ماه) از سطح پایه تا آیلتس 7 تافل 100 گفتیم.

بسیاری از زبان آموزان که به شنیدن بازه های زمانی بسیار بلند همانند دوره های 1 ساله، 1.5 ساله و طولانی تر از این عادت دارند شاید در مواجهه نخست چنین چیزی را باور نداشته باشند اما باید به یاد داشت در این دوره های فشرده (1) نه استاد ها همانند استاد های آموزشگاهی هستند، (2) نه شیوه تدریس خصوصی یکسان است، (3) نه منابع ناقص و نیمه رها میشوند، (4) نه زبان آموزان زیر فشار استاندارد و جدیت کلاس قرار میگیرند و (5) نه از عقد قرارداد با زبان آموز و ارائه تضمین های کتبی برای دوره های آیلتس تافل و مکالمه خبری هست. بیشتر درباره این کلاس ها و دوره ها را میتوانید در این پیوند دنبال کنید.

در زیر برتری های شیوه تدریس خصوصی با حضور تنها یک زبان آموز در کلاس درسی و استاد حرفه ای که باور داریم کارآمدترین و شاید حتی ارزان ترین شیوه(بدلیل عدم نیاز به تکرار چندباره آزمون) برای رسیدن به نتیجه در این دو آزمون است را بررسی میکنیم.

برتری ها و اهمیت تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی غالبا یکی از مهمترین و پر بازه ترین شیوه های آموزشی به شمار میرود. معلم خصوصی آیلتس کسی است که به صورت رو در رو با یک دانش آموز کار می کند و او را به طور کامل مورد حمایت خود قرار می دهد. معلم های خصوصی می توانند به متقاضیان آیلتس در سطح ابتدایی و متقاضیان آیلتسی که قصد ورود به دانشگاه یا مهاجرت را دارند کمک کنند. با کلاس های آموزشی خصوصی مشکلات متقاضیان آیلتس در مهارت هایی مانند مکالمه و رایتینگ(نوشتاری) رفع می گردد. همچنین بعضی از متقاضیان آیلتسی که به دنبال اهداف بلند مدت و پیشرفت در یک مهارت خاص هستند می توانند با کلاس های خصوص به این اهداف دست یابند.

اصلی ترین نقش یک معلم خصوصی آیلتس ارائه مطالب جبرانی برای متقاضیان آیلتس است. از آنجایی که در جامعه ی امروزی آموزش اهمیت ویژه ای برای والدین دارد بنابراین، والدین برای جلوگیری از عقب افتادگی فرزند جوان خود اقدام به استخدام معلم های خصوصی می کنند. معلم های خصوصی بنا به تخصص خود می توانند در یک یا چند مهارت به متقاضیان آیلتس کمک کنند.

غالبا معلم های خصوصی برای متقاضیان آیلتس با استعداد نیز مفید می باشند. این معلم ها با ارائه ی انواع فعالیت های تقویتی، معرفی منابع و تست های ویژه می توانند به متقاضیان آیلتس استعداد درخشانی که بالاتراز سطح کلاسهای عمومی هستند کمک کنند تا موضوعات را از جوانب گوناگون بررسی کنند و بدنبال نمره های بالاتر از 7 در هر مهارت باشند. بسته به علایق و استعداد، متقاضیان آیلتس می توانند کتابها و داستانهای پیچیده ای را خوانده و مطالب خوانده شده را عمیقا مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

متقاضیان آیلتسی که دارای نیازهای خاص هستند از چتر حمایتی معلم های خصوصی دور نیستند معلم های خصوصی با ارائه استراتژی های مختلف به این متقاضیان آیلتس کمک می کند تا به موانع یادگیری غلبه و عملکرد مثبتی داشته باشند. از آنجایی این متقاضیان آیلتس با چالش های زیادی روبرو هستند، معلم های خصوصی می توانند کمک کنند تا این متقاضیان از همکلاسیان خود عقب نمانده و در زمان تعیین شده به نمره مورد نظر خود دست یابند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از