جلسه مشاوره آنلاین تعیین سطح آیلتس و برنامه ریزی

جلسه مشاوره آنلاین تعیین سطح آیلتس و برنامه ریزی

جلسه مشاوره آنلاین تعیین سطح آیلتس و برنامه ریزی

جلسه مشاوره آنلاین تعیین سطح آیلتس و برنامه ریزی

برگزاری جلسات خصوصی مشاوره و تعیین سطح زبان انگلیسی و جلسات برنامه ریزی به صورت آنلاین یکی از درخواست های همیشگی زبان آموزان گرامی ما بوده است. تاکنون مشاوره های کلاس های آیلتس مهندس ابوالقاسمی توسط مشاور مجرب ایشان صورت میگرفته و زبان آموزان با راهنمایی های دقیق ایشان بهتره گزینه و شیوه آموزشی را برای رسیدن به مدرک آیلتس انتخاب میکردند.

اما در این روش تازه یک جلسه 30 دقیقه ای برای شنیدن دقیق تمامی جزئیات و انجام تست های اولیه برای تعیین سطح هر 4 مهارت اصلی آیلتس انجام شده و بهترین گزینه به زبان آموزان گرامی متقاضی آزمون آیلتس معرفی خواهد شد. این جلسات مستقیما توسط مهندس ابوالقاسمی با نمره 8 آیلتس آکادمیک و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس برگزار میشود.

.

انجام جلسات آنلاین مشاوه و تعیین سطح

جلسات به صورت 30 دقیقه ای و در محیط اسکایپ برگزار میشود. زبان آموز در این زمان میتواند به توضیح کامل شرایط ویژه خود، سطح، هدف، وضعیت کلی و سطح زبان انگلیسی، دوره های گذرانده شده پیشین، نقطه ضعف و قوت ها، مهلت و زمان موجود تا آزمون و زمان آزاد روزانه برای مطالعه و بسیاری از دیگر موارد بپردازد.

همچنین تست های ساده ای برای تعیین وضعیت کلی ایشان در هر چهار مهارت اصلی رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ، و اسپیکینگ به همراه لغات و گرامر گرفته میشود و سطح دقیق ایشان در هر یک از این موارد مشخص میشود.

.

از سطح صفر تا 7 7 6 7

مخاطبین این جلسات تنها زبان آموزان که در آغاز راه قرار دارند نیستند بلکه طیف گسترده ای از زبان آموزان منجمله زبان آموزانی که پیش از این بارها و بارها در آزمون های آیلتس شرکت کرده اند را شامل میشوند. برخی از این زبان آموزان تنها در یکی از مهارت ها نیازمند آموزش هستند و برخی از اولین گام نیازمند دریافت مشاوره هستند. تمامی این عزیزان مخاطبان این جلسه های خصوصی مشاوره بوده و راهنمایی های لازم را دریافت خواهند کرد.

.

هزینه این جلسات مشاوره و برنامه ریزی

هزینه این جلسه 30 دقیقه ای آنلاین 100 هزار تومان می باشد.

.

هماهنگی و تعیین زمان جلسه مشاوره

برای هماهنگی و تعیین زمان مستقیما به این شماره در تلگرام پیام ارسال کرده و با تلگرام مهندس ابوالقاسمی، مشاور و برنامه ریز خود در تماس باشید:

09121355087

.

.

هزینه این جلسات مشاوره و برنامه ریزی – بیشتر بخوانید

1000 ویدئوی آموزش زبان انگلیسی

.

دانلود 5000 پادکست آموزش زبان انگلیسی

.

بزرگترین مجموعه منابع گرامر زبان انگلیسی و آیلتس

.

دانلود سری کامل کمبریج 1 تا 14

.

از مبتدی تا آیلتس چند سال است؟

.

دیدگاه ها

2
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Comment threads
1 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
2 Comment authors
adminارزو Recent comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
ارزو
میهمان
ارزو

سلام استاد ، استاد ببخشید هزینه یکم زیاد نیست ؟
استاد ایا میشه هزینه فقط برنامه ریزی رو بگید با سپاس