جدیدترین نمونه سوالات واقعی آیلتس 1401

جدیدترین نمونه سوالات واقعی آیلتس 1401

جدیدترین نمونه سوالات واقعی آیلتس 1401

در این پست جدیدترین نمونه سوالات واقعی آیلتس در سال 1401 را که تنها چند روز پیش در اردیبهشت 1401 از سوی یکی از شرکت کنندگان در آزمون رسمی آیلتس در کشور ژاپن گزارش شده تقدیم شما عزیزان میکنیم. برای دانلود رایگان 450 صفحه از سوالات دوره های قبل لطفا در کانال تلگرام ما همراه باشید: https://t.me/ielts2download

.

سوالات پارت اول این آزمون:

پارت اول معمولا سوالات ساده ای در زمینه مسائل شخصی همچون کار، تحصیلات، خانواده، تفریح و سرگرمی های شخصی، روتین و عادت ها، ورزش و مواردی مثل این را شامل میشود و کاملا قابل پیشبینی هست. 100 سمپل نمره 8 را میتوانید به صورت رایگان در این قسمت  از سایت ما بشنوید. اگر بدنبال دانلود نمونه سوالات اسپیکینگ آیلتس pdf هستید این لینک را حتما ببینید چون توضیحات مربوط به جدیدترین سوالات اسپیکینگ آیلتس سال 2022 – 1401 برای دانلود مستقیم pdf در این صفحه دسترس هست. 

.

و سوالات پارت دوم:

در پارت دوم انواعی از سوالات ممکن است. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دسته بندی این سوالات هستید پیشنهاد میکنیم خودآموز رایگان اسپیکینگ سایمن را دانلود و استفاده بفرمایید. اطلاعات بیشتر در این زمینه را در این نوشته ببینید. این منبع همچنان در سال 2022 بهترین خودآموز ویدئویی برای آزمون آیلتس به شمار میرود. 

 

در پارت سوم همانطور که مشخص هست سوالات در یک زمینه نبوده و سوالات متفاوتی را شاهد هستیم. اگر برای این بخش ایده کافی ندارید پیشنهاد میکنیم جزوه ایده پردازی رایتینگ و اسپیکینگ سایمن و لیز را به صورت رایگان دانلود بفرمایید. برای بررسی اطلاعات مربوط به این منبع فوق العاده لطفا این نوشته را دنبال بفرمایید. 

.

اما بخش سوالات رایتینگ این آزمون. برای بخش رایتینگ هم بهترین منابع به صورت ویدئویی معرفی شده که در این نشانی در دسترس هست. امیدواریم برای شما عزیزان سودمند و راهگشا باشد. 

 

.

بررسی جدیدترین نمونه سوالات واقعی آیلتس 1401 از کشور ژاپن در صفحه اینستاگرام ما:


.

همچنین بایگانی صدها نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس در کانال تلگرام اسپیکینگ ما در این نشانی: 

https://t.me/ielts2SpeakingWriting/3044

.

خریداری بسته نمونه سمپل های نمره 8 اسپیکینگ آیلتس

اگر تمایل به خریداری مجموعه ارزشمند زیر در سطح نمره 8 اسپیکینگ آیلتس دارید با شماره درج شده در تماس باشید. این سمپل ها توسط مهندس ابوالقاسمی با نمره 8 آیلتس آکادمیک در آزمون رسمی تنظیم شده اند. یک سمپل همراه با متن چسبیده در ادامه آورده شده تا امکان براورد از کیفیت برای شما عزیزان ممکن باشد.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از