توصیه هایی برای تقویت مکالمه انگلیسی

To improve English Speaking

راه های گوناگونی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی و بهبود اسپیکینگ از سطح پایه تا سطح شرکت در کلاس های آیلتس و تافل وجود دارد و بهترین استاد های آیلتس و تافل کوشش میکنند با بهترین روش ها زبان آموزان خود را در کوتاه ترین زمان به بالاترین سطح مکالمه زبان انگلیسی برسانند. پیش از این درباره شیوه هاو راهکارهای گوناگونی برای تقویت اسپیکینگ صحبت کردیم. در اینجا به توصیه هایی عمومی تر برای بالا بردن سطح مکالمه انگلیسی میپردازیم.

توصیه هایی برای صحبت کردن انگلیسی

از اینکه در صحبت کردن دچار اشتباه می شوید ترسی نداشته باشید. مسلما در ابتدای راه شما اشتباه خواهید کرد. صبور باشید یادگیری هر زبانی می تواند دلسرد کننده باشد اما نامیدی و دلسردی کمکی به شما نخواهد کرد. از هر فرصتی برای صحبت کردن با افراد استفاده کنید. با دوستان خودتان که در حال فراگیری انگلیسی هستند صحبت کنید. با هم به کافی شاپ بروید و انگلیسی صحبت کنید. داستانهای کوتاه بخوانید کلمات را بلند بلند تکرار کنید تا راحت تر بتوانید به ذهن خود بسپارید. صدای خودتان را ضبط کنید و بعدا گوش کنید.چطور به نظر می رسد؟

کوشش کنید بهترین منابع لیسنینگ را از سطح پایه و مقدماتی تا سطح آیلتس و تافل در اینترنت و کتابفروشی ها جستجو کرده و کتاب های بدست آمده را تمرین و بررسی کنید. این کار باید با یک برنامه ریزی خوب و بدون وقفه انجام شود. اگر فکر میکنیم نمیتوانید برای خودتان برنامه ریزی درستی انجام دهید این کار را به عهده یک استاد خوب آیلتس و تافل یا مدرس زبان انگلیسی بگذارید.

همچنین منابع نرم افزاری و فیلم ها و مستند های بسیاری خوبی هم در برخی از وبسایت ها منجمله همین وبسایت معرفی شده که میتواند در راه انداختن اسپیکینگ و لیسنینگ شما موثر باشد. باید این منابع را گلچین کرده و سعی کنید روزانه 1 یا 2 ساعت خود را با آن ها درگیر کنید.

با اینهمه هیچ کدام از روش هایی که در بالا گفته شد به بازده کلاس های خصوصی نیست و اگر در رسیدن به سطح مشخصی از لیسنینگ و اسپیکینگ عجله دارید بدون شک باید بدنبال یک استاد خوب آیلتس یا تافل باشید. اگر عجله ندارید و همچنین قصد دارید دوستانی هم در این مسیر پیدا کنید موسسات آموزش زبان انگلیسی میتواننند گزینه خوبی باشند.

برای دریافت توصیه های بیشتر به بخش لیسنینگ/اسپیکینگ این وبسایت مراجعه کنید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از