تلفظ درست واژه Aisle

تلفظ درست واژه Aisle

تلفظ درست واژه Aisle

تلفظ درست واژه Aisle

در این ویدئوی آموزشی چند دقیقه ای که پنجمین ویدئوی از مجموعه خطاهای متداول تلفظ زبان آموزان ایرانی هست کوشش کردیم در مورد کلمه Aisle که در آزمون آیلتس و کلا زبان انگلیسی بسیار کاربردی هست صحبت کنیم. این واژه تنها با نگاه کردن به ظاهر کلمه قابل حدس زدن نیست و مثل هزاران واژه دیگر باید حتما در دیکشنری چک شود. همچنین باید توجه داشت که این کلمه با واژه دیگری در زبان انگلیسی با ظاهری مشابه(isle) تلفظی همسان دارد.  

.

.

همانطور که در ویدئو توضیح داده شده این کلمه با دو کلمه isle و عبارت I’ll هم آوا هست و تلفظ یکسانی دارد. ظاهر شدن کلمه aisle در لیسنینگ آیلتس بسیار محتمل هست و پیش از این هم در لیسنینگ و هم در ریدینگ آیلتس مورد استفاده بوده. همچنین احتمال اینکه شرکت کننده در آزمون نیاز به استفاده از این کلمه در اسپیکینگ داشته باشد کم نیست. بنابراین پیشنهاد میکنیم این لغت را یک لغت کاملا ضروری برای آزمون آیلتس در نظر بگیرید.

بدون شک این کلمه در گروه کلماتی که اشتباه تلفظ میشوند جای دارد. امیدوارم این آموزش به شما کمک کند توجه بیشتری به این واژه و دیگر واژگان این مجموعه آموزشی داشته باشید.

.

بایگانی این ویدئوی آموزشی در صفحه اینستاگرام ما + صدها ویدئو و محتوای آموزشی دیگر:  

.

دانلود این ویدئوی آموزشی در کانال تلگرام اسپیکینگ ما: 
https://t.me/ielts2SpeakingWriting/3065

.

شاید این مجموعه ها هم برای شما جالب توجه باشد: 

این مجموعه دربرگیرنده آموزش های مدرسان مختلف انگلیسی زبان از سراسر جهان هست که با تمرکز بر خطاهایی که زبان آموزان ایشان با آن ها برخورد داشته اند تنظیم شده و بدون شک کمک بزرگی به شما عزیزان خواهد کرد.

مجموعه ویدئوی آموزش تلفظ توسط مدرسان native زبان انگلیسی

تلفظ درست واژه Aisle

کلماتی انگلیسی که اشتباه تلفظ میشوند

.

عزیزانی که بدنبال نمونه سوالات ازمون ایلتس pdf هستند میتوانند با خریداری مجموعه 1000 نمونه فایل اسپیکینگ آیلتس همراه با متن در قالب فایل pdf تمرکز خوبی بر روی متداول ترین سوالات اسپیکینگ آیلتس به همراه پاسخ استاندارد در سطح نمره 8 برای این سوالات داشته باشند: 

نمونه سوالات ازمون ایلتس pdf

نمونه سوالات ازمون ایلتس pdf

.

موفق باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از