تعیین استاندارد های آیلتس چگونه است؟

 IELTS_chart_2014

تعیین استاندارد

آیلتس- موسسات آزمونی که تدوین استاندارد می کند

آیلتس آزمونی است که هر ساله با برگزاری بیش از 2.2 میلیون آزمون، تدوین استاندارد می نماید.

نتایج آیلتس در جهان توسط بیش از 9000 آژانس دولتی، موسسات آموزشی، دانشگاه ها و سازمان های حرفه ای در بیش از 145 کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

آیلتس دارای بالاترین کیفیت و امنیت می باشد- به همین خاطر موسسه شما می تواند روی آیلتس اتکا نماید.

سرویس آنلاین تایید نتایج رایگان

تسهیل دانلود عمده بصورت آنلاین برای سازمان ها.

اعتبار آیلتس > آزمون زندگی واقعی

آیلتس- موسسات آزمون زندگی واقعی

آیلتس زبان انگلیسی را همانگونه که در زندگی واقعی کاربرد دارد، مورد آزمایش قرار میدهد. برخلاف سایر آزمون ها، آیلتس یک امتیاز واقع گرایانه و قابل اطمینان از توانایی داوطلب بابت چهار مهارت زبانی یعنی لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ ارائه می نماید.

آزمون اسپیکینگ یک مصاحبه ای رو در رو با یک آزمون گیرنده دارای گواهینامه می باشد. این آزمون یک ارزیابی دقیق و صحیح از توانایی یک داوطلب در صحبت کردن به زبان انگلیسی را ارائه می دهد. این مصاحبه حتی المقدور، یک موقعیت شخصی، تعاملی و نزدیک به زندگی واقعی محسوب می شود.

ایلتس کاربرد زبان انگلیسی را در مطالعه، کار و زندگی مورد آزمایش قرار می دهد. شما باید مطمئن باشید که امتیاز آیلتس، توانایی حقیقی داوطلب را نشان داده و ثابت می نماید، لذا بیانگر نتیجه آموختن از روی عادت یا آماده شدنی گذرا برای یک آزمون کتبی نمی باشد.

آیلتس یک آزمون جهانی می باشد که تنوعی بین المللی را نشان داده و مورد ملاحظه قرار می دهد.

اعتبار آیلتس< انتخاب قالب ها

آیلتس- موسسات انتخاب قالب ها


یک امتیاز آیلتس به شما خواهد گفت که آیا مهارت زبان انگلیسی یک شرکت کننده در آزمون برای مقصود و منظور شما تطابقی دارد. گزینش متقاضیان با سطح صحیحی از زبان انگلیسی هرگز به این سادگی نبوده است.

آیلتس در دو فرمت ( قالب) موجود است- آکادمیک و آیلتس جنرال. این بدین معنی است که شما می توانید متقاضیان شرکت کننده در آزمونی را که مستقیما با مقصود زبان انگلیسی مورد نظرتانمرتبط هستند را استخدام نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از