تست های 4 گزینه لغات پیشرفته آیلتس + پاسخ تشریحی

تست های 4 گزینه لغات پیشرفته آیلتس + پاسخ تشریحی

تست های 4 گزینه لغات پیشرفته آیلتس + پاسخ تشریحی

در این پست یکی دیگر از تست های 4 گزینه ای لغت تابستان 1401 را همراه با پاسخ تشریحی برای شما عزیزان در نظر گرفتیم. برای بررسی چند صد نمونه از این تست ها که برپایه گرامر و لغات ضروری برای آیلتس طراحی شده است میتوانید این نشانی را در تلگرام دنبال بفرمایید: https://t.me/DailyEnglishTest

.

پاسخ تشریحی این تست 4 گزینه ای

در اینجا باید یک صفت مناسب برای لغت punishment انتخاب کنیم. با توجه به جمله اصلی تست این نوع از punishment میتواند تاثیرات روانشناختی در اینده کودکان داشته باشد.

تست های 4 گزینه لغات پیشرفته آیلتس + پاسخ تشریحی

تست های 4 گزینه لغات پیشرفته آیلتس + پاسخ تشریحی

اگر به کالوکیشن ها یا ترکیب های ثابت واژه اصلی یعنی punishment در دیکشنری لانگمن نگاهی داشته باشیم متوجه میشویم از گزینه های بالا تنها کلمه corporal با واژه مورد نظر ما هماهنگی دارد. در دیکشنری لانگمن برای این واژه توضیح زیر آورده شده: 

Corporal punishment (=when someone punishes a child by hitting them)

Example: Corporal punishment is banned in state schools.

منبع در دیکشنری لانگمن: 
https://www.ldoceonline.com/dictionary/punishment

.

بنابراین گزینه چهارم پاسخ صحیح هست. اما اگر برای آزمون آیلتس آماده میشود، ترکیب Corporal Punishment میتواند برای ما یک ترکیب بسیار سودمند و کاربردی باشد. 

.

جمله سازی با Corporal Punishment در رایتینگ آیلتس

در تست زیر از کمبریج آیلتس 10 آکادمیک تست 1، موضوع رایتینگ دقیقا به همین مورد مربوط هست. برای این تاپیک با ترکیبی که یاد گرفتیم 2 جمله مینویسیم. 

.

✅ Example #1: Some support corporal punishment for its immediate and direct effect in comparison with less vigorous methods. 

✅ Example #2: Others, however, argue that children seem to respond better to affection and a meaningful relationship with parents than corporal punishment and that it should not be allowed under any circumstances. 

.

کانال تلگرام تست های روزانه گرامر و لغت

دوستان امیدواریم این تست و توضیحاتی که برای این کالوکیشن ارایه شد برای شما عزیزان سودمند بوده باشد. اگر به این تست ها علاقمند هستند حتما در کانال تلگرام ما برای دریافت تست های جدید روزانه همراه باشید: 
https://t.me/DailyEnglishTest

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از