تست های 4 گزینه ای گرامر انگلیسی – تابستان 1401

تست های 4 گزینه ای گرامر انگلیسی

تست های 4 گزینه ای گرامر انگلیسی

تست های 4 گزینه ای گرامر انگلیسی – تابستان 1401

در این پست به یک تست دیگر از مجموعه تست های 4 گزینه ای گرامر زبان انگلیسی در سطح متوسط نگاهی خواهیم داشت و در ادامه یک پاسخ تشریح برای آن ارایه خواهیم کرد. 

عزیزانی که تمایل دارند به صدها تست ماه های گذشته دسترسی داشته باشند میتوانند با ما در کانال تلگرام تست های روزانه در این نشانی همراه باشند: 

https://t.me/DailyEnglishTest

.

پاسخ تشریحی این تست گرامر

لطفا با تست بالا نگاه کنید. به نظر شما کدام گزینه میتواند جمله را به شکل صحیح کامل کند؟ تمامی گزینه ها حروفی هستند که به نوعی رابطه علت و معلولی را توضیح میدهند. اما با دقت به خود سوال متوجه میشویم که بخش بعد از جای خالی در واقع قسمت اول هست. بنابراین She was so angry و she marched up باید با یک کلمه ربط مناسب به هم متصل شوند. 

تنها گزینه ای که میتواند تکمیل کننده صحیح این جمله باشد گزینه that هست که در واقع یک ساختار ثابت در زبان انگلیسی به شمار میرود به این شکل: 

So + Adjective + that + next sentence

.

چند مثال با همین ساختار دستوری

Example 1: I was so hungry that I called my mother 3 times to check if we had dinner.

Example 2: She was so angry that she threw her phone at me!

Example 3: The government is so frustrated that they cannot stop economic problems. 

این ساختار کاملا آکادمیک هست و در رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس کاربردهای زیادی دارد بنابراین کوشش کنید با تمرین و مثال نوشتن و تحقیق در اینترنت در این زمینه این ساختار را برای خودتان جا بیندازید. در اینجا هم میتوانید در بخش کامنت ها یک جمله بنویسید تا توسط استاد ابوالقاسمی مدرس آیلتس با 10 هزار ساعت تجربه تدریس بررسی و تصحیح شود. 

.

عضویت در کانال تلگرام تست های روزانه

در پایان فراموش نکنید برای دسترسی به صدها تست ماه های قبل و تست های جدید روزانه در کانال تلگرام ما به این نشانی همراه باشید: 
https://t.me/DailyEnglishTest

.

با آرزوی موفقیت برای شما ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از