تست های 4 گزینه ای لغات آیلتس – مرداد 1401

تست های 4 گزینه ای لغات آیلتس - مرداد 1401

تست های 4 گزینه ای لغات آیلتس – مرداد 1401

در این پست قصد داریم به یکی از جدیدترین تست های لغت کانال تلگرام تست های روزانه زبان انگلیسی بپردازیم و بعد از اعلام گزینه صحیح، دلیل درست بودن آن را شرح دهیم. 

عزیزانی که تمایل دارند به صدها تست ماه های گذشته دسترسی داشته باشند میتوانند با ما در کانال تلگرام تست های روزانه در این نشانی همراه باشند: 

https://t.me/DailyEnglishTest

.

تست های 4 گزینه ای لغات آیلتس – مرداد 1401

اما اجازه دهید نگاهی به تست داشته باشیم. در تلگرام تنها 30% پاسخ دهندگان موفق شدند گزینه صحیح را انتخاب کنند که نشان میدهد این تست برای بسیاری از ایشان دشوار بوده. تمامی لغات به کار رفته در این تست از لغات ضروری آیلتس هستند بنابراین پیشنهاد میکنیم حتی گزینه های غلط و لغات خود سوال را هم حتما در دیکشنری بررسی بفرمایید. 

تست های 4 گزینه ای لغات آیلتس - مرداد 1401

در اینجا تنها گزینه مناسب با توجه به معنی جمله اصلی که به معنی “عملکرد….داشتن” هست گزینه دوم هست. هیچکدام از دیگر گزینه ها به خصوص با کلمه better که در ادامه آمده هماهنگ نیست و در کل جمله هم معنای درستی نخواهد داشت. اما در اینجا نگاهی به این واژه در دیکشنری کمبریج داریم. تعریف و مثال های این واژه را با دقت بررسی بفرمایید: 

نگاهی به معنی و کاربرد این واژه در دیکشنری کمبریج

✍️ Fare (V)

➖➖➖➖

💡Definition: to succeed or be treated in the stated way:

✅ Example #1: How did you fare in your exams?

✅ Example #2: Low-paid workers will fare badly/well under this government.

✅ Example #3: The party fared badly in the elections”

.

منبع: https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/fare

.

نوبت شما و جمله سازی با این کلمه

با توجه به توضیحات و جمله هایی که از دیکشنری آورده شده، کوشش کنید شما با این کلمه جمله سازی کنید و در بخش کامنت ها ارسال بفرمایید. تمامی کامنت های عزیزان مورد به مورد چک شده و خطاهای احتمالی در جمله سازی اعلام خواهد شد. 

.

با آرزوی موفقیت برای شما ❤️

پویا ابوالقاسمی 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از