تدریس خصوصی آیلتس غرب تهران

IELTS Tutor Tehran

سال 1393 با آغاز کلاس های خصوصی آیلتس و تافل گروه آموزشی مهندس ابوالقاسی در مناطق غربی تهران همراه بود و پس از مدت زمان بسیار کوتاهی این شیوه تدریس خصوصی با استقبال فراوان از سوی زبان آموزان این مناطق روبرو شد تا جایی که زبان آموزان مناطق غربی در حوزه میدان صادقیه، خیابان مهران، بلوار فردوس، خیابان پیامبر، بزرگراه ستاری، پونک، چهاردیواری، بلوار تعاون تا شهرک گلستان و دریاچه چیتگر درخواست چنین کلاس هایی را داشتند و عملا تعداد کلاس های برگزار شده در غرب تهران از شمال و شرق تهران در این سال فراتر رفت.

بسیاری از زبان آموزان این مناطق پیشتر تجربه تدریس خصوصی دیگر اساتید را داشته ولی به هدف خود برای دستیابی به نمره 7 آیلتس یا نمره بالای 80 تافل نرسیده بودند و از این رو درخواست کلاس های حرفه ای از این گروه را داشتند. نمره دریافت شده از سوی این گروه از زبان آموزان سال 1393 به زودی در بخش نمره زبان آموزان دوره های پیشین افزوده خواهد شد.

نام نویسی در این دوره های خصوصی

زبان آموزانی که بدنبال دوره های پربازده و خصوصی در منزل در حوزه غرب تهران هستند میتوانند با مطالعه شرایط این کلاس ها با بهره گیری از شیوه تدریس خصوصی بهترین استاد های آیلتس و تافل تهران به رسیدن هرچه سریع تر به نمره مورد نظر خود امیدوار باشند.

دریافت اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

دریافت اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از