تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين – درباره این مرکز آیلتس

زبان آموزان زیادی برای گزینش مرکز آیلتس مورد نظر خود وسواس داشته و در این زمینه جستجوی قابل توجهی انجام میدهند. دلیل این سختگیری بیش از همه این موضوع است که شرکت کنندگان باور دارند کارکرد مرکز های مختلف میتواند در نمره ایشان بازتاب داشته باشد. از این رو در ielts2.com بخشی را برای بازگو کردن تجربه زبان آموزان مختلف از مرکز های مختلف کنار گذاشته ایم که در پیوند زیر قابل بازبینی است:

تجربه برگزاری آزمون آیلتس و تافل در مراکز مختلف

مرکز رسمی آیلتس پروشات نوین در پایان سال 2016 میلادی پس از دریافت مجوز خود از سازمان سنجش فعالیت خود را آغاز میکند و در همین حدود زمانی بهمراه چند مرکز دیگر به نام های موسسه شکوه تهران، شکوه سمنان و کالج زبان ماهان اجازه برگزاری آزمون آیلتس را در ایران پیدا میکنند.

با توجه به اینکه این مرکز در زمان نگارش این نوشته اندکی زمانی است که اجازه فعالیت پیدا کرده هنوز هیچ خروجی از کیفیت برگزاری آزمون ها در این مرکز در هیچ وبسایتی وجود ندارد ولی این مرکز در وبسایت رسمی خود به نکته های قابل توجهی اشاره کرده است که از آن میان میتوان به وجود هدفون یا هدست در بخش لیسنینگ اشاره کرد.

از دیگر ویژگی ها میتوان از وجود امکان نام نویسی حضوری یا آنلاین و همچنین تعیین روز آزمون اسپیکینگ(که گویا پیش از این تنها در مرکز ایرسافام ممکن بود) نام برد.کارگاه های آموزشی آنلاین خدمت دیگری از این مرکز است که در زمان نگارش این متن همچنان فعال نیست.

برای شنیدن بدون مشکل فایل های صوتی از مرورگر گوگل کروم بهره بگیرید.

تازه! (6 مارچ 2017)

محسن در این فایل صوتی از تجربه خود از برگزاری آزمون در مرکز پروشات و برتری ها و کاستی های این مرکز  میگوید:

.

تازه! (3 مارچ 2017)

سوالاتی که از “محسن” نخستین زبان آموز ما در مرکز پروشات پرسیده شده را میتوانید در player زیر بشنوید:

.

بیشتر درباره تجربه محسن در:

نمونه پاسخ های محسن به پرسش های متداول اسپیکینگ آیلتس (نمره 5 تا 6.5)

تازه! (1 فوریه 2017)

بنا به گفته برخی از زبان آموزان برخلاف مرکز ایرسافام، در مرکز پروشات و مرکز ماهان متاسفانه امکان تعیین روز و/یا ساعت مصاحبه آیلتس امکان پذیر نیست و روز و ساعت توسط خود مرکز تعیین میشود.

تصحیح! (15 فوریه 2017)

بنا به اطلاع رسانی دقیق و تذکر بجای مسئولین محترم مرکز پروشات، تنها آزمون نخست این مرکز بدون امکان تعیین زمان برگزار شده و زمان تمامی آزمون های بعدی آیلتس در بخش اسپیکینگ(که از همین تاریخ در هتل لاله برگزار خواهد شد) بدون مشکل از سوی زبان آموزان تعیین خواهد شد.

اطلاعات بیشتر درباره پروشات! (15 فوریه 2017)

مسئولین محترم پروشات زحمت کشیدند اطلاعات بیشتری در دسترس ما گذاشتند که مهم ترین آن ها به این صورت هست:

 • اتاق های برگزاری مصاحبه آیلتس پروشات برای اولین بار در ایران بصورت اکوستیک و عایق صوتی خواهد بود و در نتیجه تداخل صدا با مصاحبه های اتاق های همجوار به حداقل خواهد رسید. (این صدای در برخی مراکز ممکن است برای شرکت کننده آزار دهنده باشد)
 • چند روز پیش از آزمون اول پروشات با وجود حاضر بودن پنل در سایت، اجازه تعیین زمان اسپیکینگ از IDP به مرکز نشد و اعلام شده بود خود IDP باید تعیین کننده زمان مصاحبه آیلتس شرکت کنندگان باشد.
 • ثبت نام شرکت کنندگان در آزمون ها رشد چشمگیری داشته به گونه ای که شرکت کنندگان آزمون دوم 3 برابر آزمون اول و آزمون سوم، دوم برابر آزمون دوم بوده که همین امر موجب اعطای امتیاز امکان تعیین زمان اسپیکینگ به مرکز شده.

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين – استفاده از هدفون وایرلس

با توجه به وسواس بسیاری از زبان آموزان در زمینه وجود هدفون در بخش لیسنینگ، مرکز پروشات نیز با وسواس ویژه ای به توصیف هدفون های حرفه ای و وایرلس خود پرداخته است و حتی درباره مشخصات فنی آن ها نیز در وبسایت خود توضیحاتی برای علاقمندان ارائه کرده است:

استفاده از هدفون وایرلس در سکشن Listening آزمونهای پروشات

 • هدفونهای کاملاً حرفه ای
  اگر شما هم سرچ ساده ای را در اینترنت انجام دهید با انواع و اقسام هدفونهای باسیم، بیسیم، بلوتوث و وایرلس مواجه خواهید شد. از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان برای هر هدفون! پروشات در انتخاب و خرید هدفونهای خود اصلاً صرفه جویی نکرده است! چون ما شرایط خاص آزمون IELTS علی الخصوص وضعیت حساس و با اهمیت چگونگی وکیفیت پخش صدا در Listening را کاملاً متوجه هستیم!
 • متخصص فنی صدا
  تخصص پروشات در زمینه IELTS است. ما هیچ سر رشته ای در زمینه تجهیزات صوتی نداریم! به همین دلیل کار را به کاردان سپرده ایم. پیش از شروع و حین برگزاری هر یک از آزمونهای پروشات، متخصص فنی و مجرب صدا مسئولیت کنترل کیفی پخش هدفونهای وایرلس پروشات را برعهده دارد. بنابراین اصلاً نگران نباشید. نگاه ما به این بخش از آزمون نیز نگاهی تخصصی است!
 • پخش همزمان صدا از هدفون و اسپیکر
  با وجود هدفونهای کاملاً حرفه ای، دبل چک کیفیت پخش صدا پیش از شروع آزمون و حتی متخصص فنی صدا، بازهم احتمالات را در نظر گرفته ایم. پروشات در راستای به صفر رساندن هرگونه احتمال قطعی و مشکلات پخش از طریق سیستم هدفونهای حرفه ای خود، به صورت همزمان، صدای بخش Listening را هم از طریق هدفون و هم از طریق اسپیکرهای استاندارد حرفه ای پخش میکند.

مشخصات فنی هدفون های وایرلس پروشات

 •  هدفونهای پروشات دارای بدنه‌ای انعطاف‌پذیر و باکیفیت است که استفاده از آن، لذت‌بخش خواهد بود و بدون احساس سنگینی، می‌توانید در طول آزمون Listening از آن استفاده کنید.
 • هدفونهای پروشات صدایی شفاف و با کیفیت را بر اساس فرکانسهایی دقیق تولید میکند. به همین دلیل متن صدای پخش شونده در Listening برای شما کاملاً مفهوم خواهد بود.
 •  کاپ های هدفونهای پروشات از شنیده شدن سر و صدای اطراف جلوگیری می کند.
 • هدفونهای پروشات مجهز به سیستم داخلی نویز گیر جهت کنترل حداکثری هرگونه اصوات و فرکانسهای مخل و مزاحم میباشند.
 • هدفونهای پروشات دارای باطری های قلمی شارژ شونده هستند که حداقل تا ۴۰ ساعت قابلیت پخش یکسره را دارند. پروشات در هر آزمون از بهترین باطری های آکبند آلکالاین AAA+ برای هدفونهای آزمون استفاده میکند.

منبع(در 4/ژانویه/2017): http://proshotielts.com/wireless-headphone

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين – نشانی مرکز

اطلاعات ارائه شده در وبسایت سازمان سنجش در ژانویه 2017

http://www.sanjesh.org/fullstory.aspx?gid=7&id=120

موسسه آموزش عالي آزاد پروشات نوين:

پايگاه اطلاع رساني: http://proshotielts.com
هزينه علي الحساب: 820 هزار تومان (از سال 2017 ميلادي)
نشاني: تهران – سعادت آباد، بلوار سرو شرقی، بین میدان کاج و فرهنگ، شماره 36
شماره تماس: 24886 و 22129433 و 22129434 – (پيش شماره 021)

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين – تجربه شرکت کنندگان

تاکنون هیچ شرکت کننده ای وجود نداشته ولی در نخستین مورد تجربه ایشان اعلام خواهد شد. همچنین شما بازدیدکنندگان گرامی با ذکر نام کامل خود میتوانید از تجربه خود در این مرکز برای دیگران بگویید.

تجربه امتحان آیلتس در مرکز پروشات نوين – بیشتر بخوانید

برنامه ریزی مرحله به مرحله برای تقویت مهارت Listening آیلتس(رادیو ielts2)

نمونه جدیدترین سوالات لیسنینگ آیلتس با جواب(2016)

تجربه مصاحبه آزمون رسمی آیلتس مرکز رسمی ایرسافام تهران زمستان 1395

آموزش صوتی گام به گام نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس Task 2 (رادیو ielts2)

آموزش صوتی رایتینگ آیلتس آکادمیک بخش اول Task 1(رادیو ielts2)

70 نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس با جواب (part 1)

آموزش صوتی گام به گام نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس Task 2 (رادیو ielts2)

آموزش صوتی رایتینگ آیلتس آکادمیک بخش اول Task 1(رادیو ielts2)

منابع پیش آیلتس Pre IELTS

فهرست بهترین منابع آیلتس

بهترین منابع برای آیلتس بالای ۷

بهترین منابع تافل iBT

دانلود گلچین 300 فیلم خودآموز زبان انگلیسی

دانلود 600 منبع گلچین شده آیلتس و تافل

دانلود فیلم های آموزشی IELTS (استاد Alex)

دانلود آموزش زبان انگلیسی IELTS (استاد Emma)

دانلود کاملترین دوره آموزشی IELTS (استاد Adam)

آموزش آنلاین آیلتس و تافل

تمامی برنامه های آموزشی رادیو ielts2

تدریس خصوصی تافل

نمونه سوالات speaking آیلتس به همراه نمونه جواب(بخش اول)

نمونه جواب برای سوال های اسپیکینگ تست های TPO تافل

تدریس خصوصی آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی با مدرس خانم

نقشه سایت

پیوستن به کانال تلگرام @ielts2com برای دریافت روزانه نمونه پرسش های اسپیکینگ و نکته ها:

Telegram Logo

دیدگاه ها

16
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
8 Comment threads
8 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
6 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
لیلا

سلام بچه ها من بین ایرسافام و پروشات شک دارم. کدوم رو انتخاب کنم؟ واسه یک ماه دیگه می خوام شرکت کنم

نگار

سلام به همه دوستان من ۴ مارچ در آزمون جنرال پروشات شرکت کردم. امتحان speaking دو روز قبل از بقیه skill ها بود. و زمان اعلام اینکه چه روزی باید در امتحان speaking شرکت کنم یه روز قبلش بهم اطلاع دادن چون میگفتن IDP باز نشده . محیط محل برگزاری speaking خوب بود فقط examiner یه خانم بود که با لهجه غلیظ امریکایی صحبت میکرد و بسیار سریع حرف میزد متاسفانه یه سوال ها رو اصلا نفهمیدم. من قبلا در امتحان آکادمیک ایرسافام شرکت کرده بودم و examiner آقا بود بسیار رسا حرف میزد . امتحان کتبی تو هتل لاله… بیشتر بخوانید

مهدی

سلام. وقتتون بخیر. از آقا محسن عزیری که چهار مارچ امتحان دادن تو پروشات، میخواستم اگر امکانش باشه یه مقدار توضیح در مورد نحوه انتخاب روز و ساعت آزمون اسپیکینگ بدن، که حتما مفید خواهد بود مانند توضیحات قبلی. اینکه ایا میشه روز رو هم انتخاب کرد؟ و در کل بیشترین فاصله ای که میشه بین امتحان کتبی و ایپیکینگ باشه چند روزه؟ اخه به نظرم این خیلی میتونه امتیاز مثبتی باشه واسه ایرسافام که این فاصله گاها به ۷ یا ۸ روز هم میرسه که احتمالا به دلیل تعداد بالای کاندیدای اوناست. والا راستش من از کرجم “خدا روز… بیشتر بخوانید

کاربران ناشناس

دوست عزیز سه روز قبل از امتحان کتبی ، یه جدول که دارای روز و ساعت امتحان شفاهی هست باز میشه، فعلا بعد امتحان کتبی نمی شه ، امتحان اسپیکینک داد، ممکنه بعدا بشه، ممکنه بعدا این سه روز بیشتر هم بشه…ولی کلا آزمون طوری طراحی نشده که در عرض چند روز سطح زمان شما خیلی تغییر کنه، بیشتر تایم رو برای این در نظر بگیر که یه مرور بکنی بعد بری سر جلسه، ویس ها خیلی خوبه ، تو مدت کوتاه می تونی تعداد زیادی سوال رو مرور کنی

نیما

سلام با توجه به انکار خانه آیلتس آفرینش مبنی بر داشتن هر گونه ارتباط با مرکز آیلتس پروشات، اعلام می دارم که اطلاعاتی مستند در دست دارم که این دو مرکز با هم مرتبط هستند. چنانچه هر کسی این اطلاعات را لازم داشته باشد بصورت مستند ارائه می کنم. خودم زبان آموز هستم و می خواهم آزمون اصلی را ثبت نام کنم و اول هم می خواستم پروشات را انتخاب کنم اما با توجه به اینکه ارتباط دو مرکز فوق برایم کاملا آشکار شد، کاملا تردید کردم و فعلا ثبت نام نکردم. سئوالم این است که آیا کارکنان پروشات از… بیشتر بخوانید

سیسی

میشه بگید؟

کاربران ناشناس

خوب ارتباط داشته باشه یا نداشته باشه ، چه فرقی می کنه، حداقل از نظر من که فرقی نداره، من خانم ولایتی رو میشناسم دیگه نمی دونم تو هر دو مرکز هستن یا نه،

اسماعیل یاسر

در عجم از شما اقا نیما! به فرض ارتباط هم داشته باشند مگه جرم کردن؟ مهم آزمونه. بعد مدتها یه مرکز با کیفیت پیدا شدن ببینیم میتونید شما با این جو درست کردنای الکی خرابش کنید؟!

مهدی صادقیان

سلام مجدد استاد. اطلاعاتی رو در خصوص آزمون Speaking سنتر پروشات با شما به اشتراک میگذارم. من تجربه شرکت در آزمون ایرسافام رو حدودا 4 ماه قبل داشتم و بنا به دلایل مختلف برای آزمون 16 فوریه پروشات رو انتخاب کردم. (آزمون کتبی من حدود 4 ساعت دیگه برگزار میشه که من از استرس خوابم نبرده!) ازمون در مرکز پروشات در سعادت آباد برگزار شد. تایم آزمون بنده 14:20 دقیقه بود که ما از نیم ساعت قبل حضور داشتیم. پذیرایی مفصلی هم شامل انواع میوه، نوشیدنی و کیک انجام شد که با توجه به اینکه وقت نهار بود و من… بیشتر بخوانید

مهدی صادقیان

سلام وقتتون بخیر استاد . من در آزمون 28 بهمن پروشات شرکت کردم. انتخاب زمان ازمون Speaking هم با خودمون بود و از طریق سایت پروشات بدون هیچ مشکلی انجام شد. امروز هم البته آزمون مصاحبه انجام شد.

کامران

با سلام من تا به حال دو بار در آزمون آیلتس تست سنتر ایرسافام شرکت کردم . بار اول بدون هیچ ساختار تدریس شده مصاحبه خودم رو انجام دادم و نمره ۶.۵ گرفتم بعد از ۲ ماه کلاس خصوصی فشرده و یادگیری ساختارهای پیچیده . علارات شرطی . اصطلاحات با اگزمینری مصاحبه کردم که به یکی از دوستان من علی رغم وقفه طولانی در کیو کارت نمره ۷.۰ داده بود . نتاسفانه در بار دوم باز هم نمره من ۶.۵ شد یعنی استفاده از کلی ساختار پبچیده حتی با احتساب ایرادهای گرامری ۰.۵ نمره روی نمره من تاثیر نداشت!!! نکته… بیشتر بخوانید

zara

سلام . تو ازمون 2 بهمن پروشات کسی شرکت نکرده؟ اطلاعات جدید نمیذارید؟