تجربه آزمون های آزمایشی آیلتس موسسه بیان برتر

تجربه آزمون های آزمایشی موسسه آیلتس بیان برتر

تجربه آزمون های آزمایشی موسسه آیلتس بیان برتر

تجربه آزمون های آزمایشی موسسه آیلتس بیان برتر – پاییز 1395

تجربه آزمون های آزمایشی موسسه آیلتس بیان برتر موردی است که کمتر کسی در فضای اینترنت تا لحظه انتشار این مطلب در پاییز 1395 درباره آن دیدگاه تحلیلی ارسال کرده است. نگاه ielts2.com از چند سال پیش تا کنون در زمینه آزمون های آزمایشی در تمامی مراکز و موسسات نگاهی منفی بوده و به زبان آموزان پیشنهاد شده بدلیل کیفیت پایین این آزمون ها در آن ها شرکت ننمایند.

اما پس از چندین سال، بار دیگر یکی از زبان آموزان ما به نام پیروز در یکی از آزمون های آزمایشی موسسه بیان برتر یا VIP Talk شرکت کرده و دیدگاه های خود را در این زمینه مطرح کرده اند. در اینجا بدون هیچگونه پیشداوری و با هدف آگاهی رسانی کوشش کرده ایم نگاهی به کاستی ها و برتری های این آزمون آزمایشی داشته باشیم.

تجربه آزمون های آزمایشی موسسه آیلتس بیان برتر – برتری ها و کاستی ها

پیروز در این فایل شنیداری که در یکی از کلاس های ایشان به مدت 7 دقیقه ضبط شده به بیان دیدگاه خود درباره برگزاری این آزمون در آموزشگاه بیان برتر VIP Talk و همچنین کاستی ها و برتری های مرکز برگزار کننده و خود آزمون آزمایشی آیلتس میپردازد. گرچه نمره هایی که پیروز در این آزمون آزمایشی از مرکز بیان برتر دریافت کرد بسیار نزدیک به براورد خودش و استادش بود، هدف پیروز از برگزاری این آزمون نه دریافت براورد و نمره بلکه آشنایی با چند و چون فضای آزمون و قرار گرفتن در شرایط شبیه به آزمون اصلی آیلتس بوده.

تجربه آزمون های آزمایشی موسسه آیلتس بیان برتر – یک تجربه مثبت

پیروز در روز 29 آذر یعنی 3 هفته از زمان انتشار این مطلب آزمون اصلی آیلتس خود را در مرکز ایرسافام برگزار خواهد کرد. رضایت کلی پیروز از آزمون ازمایشی مرکز بیان برتر سبب شد بار دیگر نام نویسی کرده و برای هفته آینده در آزمون های آزمایشی بیان برتر شرکت نماید.

بیشتر بخوانید:

دوره های حرفه ای آیلتس 7 IELTS تافل 100 مهندس ابوالقاسمی

از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

آموزش صوتی گام به گام نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس Task 2 (رادیو ielts2)

مقایسه دو آزمون آیلتس و تافل (رادیو ielts2)

دانلود 300 فیلم خودآموز آیلتس و زبان انگلیسی

برای شنیدن صحبت های پیروز در این باره روی Player زیر کلیک فرمایید:

3 پاسخ های ایجاد شده:
 1. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام راستیتش من ناراضی بودم نمره ای که در ماک شما گرفتم بیشتر از ازمون اصلیم بود و البته اینم بگم من 3 بار امتحان دادم و هر 3 بار نمرم بیشتر از ازمون اصلیم شد به غیر از اسپیکینگ که همون شدم

  پاسخ
 2. یاسمن
  یاسمن says:

  آزمون آزمایشی ماک ایرسافام چطور هست ؟
  جواب هاش چند روزه میاد ؟

  پاسخ
  • admin
   admin says:

   درود به شما دوست عزیز

   آزمون های ماک تفاوت چندانی از نظر کیفیت ندارد(به باور من) و همگی از این نظر متوسط رو به پایین هستند. اطلاعی از ارسال پاسخ ها نداریم ولی بدون شک بیش از یکی دو روز نخواهد بود چون رقابت بین مرکز ها بسیار زیاد هست.
   از آزمون های ماک بجز ریختن ترس و استرس انتظار زیادی نداشته باشید چون معمولا کیفیت این آزمون ها حتی در یک مرکز نوسان چشمگیری داره و در 99.9999% موارد پایین تر از چیزی هست که انتظارش رو داشتید.

   پاسخ

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.