بورس و کمک های مالی تحصیلی در اروپا

Europe Scholarshipآشنایی با بورس های و کمک هزینه های تحصیلی در نقاط مختلف جهان میتواند سرآغازی برای یک آینده تحصیلی و کاری درخشان برای دانشجویان و دانش پژوهان تمامی کشور ها باشد. ielts2.com با هدف شناساندن اینچنین موقعیت ها به علاقمندان ایرانی اقدام به برگردان برخی از متون مربوطه از سایت های مرجع و به روز در این زمینه کرده است که بخش مربوط به منطقه اروپای آن در زیر پیشکش شما میشود.

 

بورس های تحصیل در اروپا

اگر شما برای تحصیل در اروپا در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا برنامه ریزی می کنید، ممکن است واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی باشید. برای دریافت جزئیات بیشتر در خصوص بورس های تحصیلی مبتنی بر شایستگی، بورس های تحصیلی دولتی، بورس های تحصیلی خاص و سهمیه بندی شده، و کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان کشورهای در حال توسعه برای متقاضیان تحصیل در اروپا به بخش زیر مراجعه کنید.

بورس های تحصیلی در انگلستان و بورس های تحصیلی در آلمان در بخش مجزایی آمده است. بورس های تحصیلی در کشورهای اسکاندیناوی نیز به شکل محدود ارائه شده است.

ادامه تحصیل در هر نقطه از اروپا

Erasmus Mundus Scholarships: بورس های تحصیلی اراسموس موندوس – ابتکار عملی که توسط کمیسیون اروپا برای ارائه کمک های مالی به دانش پژوهان در سراسر جهان برای تحصیل در اروپا در موسسات منتخب انجام می گیرد.
Marie Curie International Incoming Fellowships (IIF) for Developing Countries : فرصت های مطالعاتی بین المللی “ماری کوری” برای کشورهای در حال توسعه – بودجه این صندوق توسط کمیسیون اروپا تامین می شود، این بورس های تحصیلی به دانش پژوهان نخبه ای از کشورهای در حال توسعه برای تحصیل در اروپا در زمینه های علمی و فن آوری ارائه می شود.

ترجمه: جناب مرتضی دلیر

بیشتر بخوانید:

راهنمای چگونگی درخواست بورس های تحصیلی خارج کشور

نحوه اقدام، زمان و دریافت کمک هزینه تحصیلی Scholarship

چطور کمک هزینه(بورس) تحصیلی پیدا کنیم و درخواست دهیم؟

آموزش چگونی نوشتن مقاله(انشاء یا Essay) به زبان انگلیسی

دوره و کلاس های آنلاین مکالمه(speaking) و آیلتس با Skype

راهنمای نحوه نوشتن یک پروپوزال خوب برای مقطع دکترا (PhD)

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از