به هنگام آزمون آیلتس چه باید کرد

آمادگی توصیه شده : نمره آیلتس خود را بشناسید.

امتیازات آیلتس را درک کنید

 نمونه آزمون آیلتس را تکمیل کنید.

مواد رسمی مخصوص تمرین نمودن آیلتس ( دو کتاب موجود) را می توان از مرکز آزمونتان بدست آورید یا می توانید از لینک فرم سفارش آنلاین استفاده نمایید.

آمادگی توصیه شده : سوالات نمونه را تمرین نمایید

شب قبل از آزمون کاملا استراحت کنید. همچنین برای اینکه سر موقع به جلسه آزمون برسید، روز قبل از آزمون، اطمینان حاصل کنید که محل برگزاری آزمون را می شناسید.

آمادگی توصیه شده : استراحت کنید و آسوده باشید

تقاضانامه برای فرم های اضافی گزارش آزمون ( از مراکزآزمون بسته شده)

در صورتیکه مرکزی که شما برای برگزاری آزمون در آن ثبت نام نموده اید، الان بسته شده و درخواست شما در طی مدت دو سالی که نتایج معتبر باقی مانده اند، در مرکز ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج دریافت شده باشد؛ می توانید مستقیما در کمبریج ESOL برای دریافت فرمهای اضافی گزارش آزمون تقاضا بدهید تا این فرم ها بطور مستقیم به سازمان های دریافت کننده اش ارسال شوند.

برای ارسال تقاضایتان از طریق ایمیل، لطفا همه فیلدهای لازمه را بطور صحیح تکمیل نموده و سپس برای فرستادن آن از دکمه ارسال ایمیل، استفاده نمایید. جهت تشخیص هویت، تقاضانامه شما می بایست به همراه یک نسخه اسکن شده از گذرنامه یا کارت ملی تان که بطور واضحی عکس شما را نشان میدهد، همراه شده باشد.

به محض اینکه همه اطلاعات لازمه دریافت شدند، تقاضانامه شما بر اساس روزهای کاری هفتگی از دوشنبه تا جمعه، 10 روز کاری طول می کشد تا پردازش شود. ارائه تقاضانامه ناقص موجب تاخیر در این روند پردازش خواهد شد.

تقاضانامه هایی که به همراه اسکن گذرنامه یا کارت ملی همراه نباشند، پذیرفته نخواهند شد.

منبع: http://www.ielts.org

مترجم: آقای حسین افشار

ترجمه به سفارش http://www.ielts2.com

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از