بهترین کلاس اسپیکینگ آیلتس

Best IELTS Speaking Class

بخش اسپیکینگ یا مهارت مکالمه آیلتس برای برخی از زبان آموزان یک چالش بزرگ به شمار میرود. به ویژه این چالش زمانی جدی تر خواهد بود که زمان زبان آموز برای رسیدن به نمره نسبتا خوبی مثل نمره 6 یا 7 آیلتس در این مهارت اندک باشد.

بهترین رویکرد و سریع ترین راه برای رسیدن به سطح نمره 6 یا 7 آیلتس در بخش اسپیکینگ شیوه تدریس خصوصی با شرکت تنها یک زبان آموز و کلاس های خصوصی در منزل زبان آموز بدون اتلاف و هدررفت زمان است. بدون شک هیچ روش یا کلاس از نظر بازده و کوتاه بودن زمان و دستیابی به نمره ای بالاتر در حد و اندازه شیوه تدریس خصوصی با بهره گیری از بهترین استاد ها و مدرسان آیلتس نخواهد بود.

گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی برگزار کننده دوره های خصوصی مکالمه آیلتس و تافل بصورت فشرده و فوق فشرده در بازه های زمانی کمتر از 1 تا 2 ماه و کلاس های 3 روز در هفته میباشد. در این کلاس ها بهره گیری از تدریس خصوصی استاد های خانم و آقا امکانپذیر بوده و زبان آموزان میتوانند در بازه های زمانی بسیار کوتاه از دوره های آموزشگاهی گروهی و غیره به رسیدن به نمره مورد نظر خود امیدوار باشند.

این کلاس ها بصورت جلسات 1.5 ساعته در منزل زبان آموز برگزار شده و تمامی ایرادهای متداول در اسپیکینگ زبان آموز در هر جلسه به ایشان گوشزد شده و بهترین منابع برای تقویت سطح لغات، دستور زبان یا گرامر زبان انگلیسی، آشنایی با نمونه سوالات آیلتس، آشنایی با معیارهای نمره دهی ممتحنین آیلتس، شیوه های تقویتی سطح مکالمه زبان انگلیسی و راهکارهای به حداکثر رساندن نمره مکالمه در دستور کار خواهد بود.

کل دوره فشرده آیلتس از سطح پایه تا نمره 7 در کمتر از 3 ماه انجام پذیر خواهد بود. سطح پایه زبان آموزی است که دارای تحصیلات دانشگاهی است ولی دوره خاصی را برای زبان انگلیسی نگذرانده است. با اینهمه فشرده بوده این دوره ها به معنای مطالعه بسیار بیشتر از دوره های عمومی آموزشگاهی است که معمولا بین 7 تا 9 ساعت مطالعه  در روز میباشد. زبان آموزانی که شاغل و درگیر هستند میتواند از دوره های نیمه فشرده که نیازمند روزانه 5 ساعت مطالعه است بهره بگیرند ولی رسیدن به نمره 7 آیلتس یا 100 تافل برای ایشان احتمالا با توجه به تعداد منابع مطالعاتی بیش از 3 ماه به طول خواهد انجامید.

شهریه کلاس ها بصورت جلسه ای 70 هزار تومان در سال 1393 میباشد. کل دوره بصورت 2 میلیون و 100 هزار تومان در 30 جلسه میباشد که در دو بخش 1 میلیون و پنجاه هزار تومانی پیش از هر 15 جلسه پرداخت میشود.

دریافت شماره تماس برای ثبت نام

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

بیشتر

معرفی استاد خوب آیلتس

فهرست مدرسان دارای مدرک آیلتس

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

فهرست بهترین منابع آیلتس

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

دوره فشرده ۱ تا ۳ ماهه آیلتس تافل مکالمه