بهترین دوره خصوصی مکالمه انگلیسی

Fluent English Class

 نیاز بسیاری از زبان آموزان به ارتقاء سطح مکالمه زبان انگلیسی و تقویت این مهارت با توجه به نیازهای شغلی یا مهاجرت موجب شده کلاس ها و دوره های خصوصی و عمومی بسیاری از سوی آموزشگاه ها و موسسات زبان از یک سو و استاد ها و معلم های زبان از سوی دیگر به این گروه پیشنهاد شود.

اگر بدنبال دوره های حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی با شیوه تدریس خصوصی برای بهبود سطح مکالمه خود در بازه زمانی کوتاه 3 تا 5 ماهه هستید، بدون شک گلچینی از بهترین مدرسان زبان انگلیسی تهران در گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی در زمینه آیلتس، تافل و مکالمه زبان انگلیسی پاسخی به این نیاز شما خواهند بود.

بهترین شیوه تدریس

در این کلاس ها از شیوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بعنوان پربازده ترین روش استفاده میشود. مبنای این کلاس ها تعیین سطح، برنامه ریزی و پیشبرد و ارتقاء سطح زبان آموز تنها و تنها با توجه به نیازهای ایشان و بازخوردهای گرفته شده در تمامی جلسات میباشد. زمانی که زبان آموز در آن صرف صحبت میکند حدود 70% زمان کلاس است که چندین بار بیش از بالاترین زمانی است که یک زبان آموز در کلاس های گروهی شانس صحبت در آن را خواهد داشت. از آنجایی که پیشرفت زبان آموزان و مشکلات آن ها در بخش های مختلف مثل واژگان یا گرامر کاملا ویژه و منحصر به فرد است، کلاس های خصوصی به شرط بهره مندی از استاد های مجرب و چیره دست بهترین مکان برای شناسایی این ضعف ها و پرداختن به آن هاست.

بهترین استاد های زبان انگلیسی

در راه رسیدن به سطح مکالمه روان انگلیسی هیچ چیز به اهمیت بهره مندی از یک استاد آگاه، چیره دست و دارای کارنامه و پیشینه کاری درخشان نخواهد بود و بسیاری از زبان آموزانی که پیشتر در دوره های همسان خصوصی یا کلاس های گروهی آموزشگاهی شرکت داشته اند، عدم دسترسی به مدرسان مجرب و اساتید چیره دست در آموزشگاه ها را مایه دلسردی و شکست خود دانسته اند.

پیشتر درباره ویژگی بهترین استاد های آیلتس و تافل نوشته هایی داشتیم که پیشنهاد میکنیم برای آگاهی دقیقتر از کیفیت کار اساتید گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی هم در زمینه آیلتس و تافل و هم در زمینه مکالمه زبان انگلیسی از آن ها بازدید فرمایید:

معرفی استاد خوب آیلتس

بهترین مدرس آیلتس

فهرست مدرسان دارای مدرک آیلتس

از ویژگی اساتید فعال در این گروه داشتن مدرک آیلتس تمامی استاد ها، داشتن تجربه زندگی/تحصیل در کشور های انگلیسی زبان، بیش از ۵۰۰۰ ساعت سابقه آموزش آیلتس/تافل بصوت خصوصی و آموزشگاهی، در دسترس بودن نمره زبان آموزان سال های پیشین این اساتید بهمراه تصویر مدارک، پر انرژی بودن و داشتن سن زیر ۳۵ سال؛ متاهل بودن تمامی گروه آموزشی و داشتن استانداردهای بالای اخلاقی در میان دلایلی است که این گروه برای این ادعا ارائه میکند. پیشتر نیز در زمینه ویژگی

کوتاه ترین بازه زمانی ممکن

بجز ویژگی هایی که در بالا برای گزینش بهترین کلاس های خصوصی به آن ها اشاره شد، بازه زمانی این دوره ها نیز بسیار کوتاه تر از دوره های مشابه است. این دوره ها معمولا بصورت یک بسته آموزشی 30 جلسه ای ارائه میشود که یک بازه زمانی 3 ماه را شامل میشود. در این 3 ماه زبان آموزان از سطح پایه به سطح نمره 5 تا 6 آیلتس در بخش اسپیکینگ یا مکالمه خواهد رسید یا به عبارت دیگر سطح مکالمه ایشان از سطحی بسیار ابتدایی و ساده و با دانش اندک از لغات و گرامر قابل کاربرد به سطح به کار بردن جمله ها بصورت پیوسته و بدون مکث های طولانی و همچنین توانایی صحبت کردن در دامنه گسترده تری از عنوان ها و موضوع ها خواهد بود.

نام نویسی در این دوره ها

برای آگاهی از شهریه، قوانین و نهایتا نام نویسی در این دوره ها به پیوند های زیر مراجعه فرمایید:

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

دیگر لینک های خواندنی در این وبسایت:

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

فهرست بهترین منابع آیلتس

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

بهترین کلاس خصوصی آیلتس

دوره فشرده ۱ تا ۳ ماهه آیلتس تافل مکالمه

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از