بزرگترین مجموعه منابع تمرین و تقویت لیسنینگ آیلتس

 A Collection of 95 IELTS Listening Practice Test کتاب 95 دوره لیسنینگ آیلتس

تقویت لیسنینگ آیلتس آکادمیک و جنرال بیش از هر چیز نیازمند دسترسی به منابع مناسب و تمرین تمامی این منابع در دسترس است. برای بسیاری از زبان آموزان کتاب های لیسنینگ دربرگیرنده تمرین های این مهارت اندک بوده و پس از چندی به پایان میرسند. همچنین بسیاری از زبان آموزان از وجود برخی از منابع خوب و حرفه ای در این زمینه کاملا ناآگاه هستند.

راه حل این مشکل خریداری یک کتاب موجود در بازار در زمینه لیسنینگ آیلتس است که تمامی لیسنینگ های سال های گذشته را گردآوری کرده و در واقع بانکی از 95 دوره لیسنینگ listening امتحان آیلتس در یک کتاب است. بنابراین اگر در زمینه لیسنینگ آیلتس بدنبال تمرین فراوان هستید ولی منابع کافی در دسترس ندارید میتوانید این کتاب را خریداری کرده و بر پایه آن برنامه ریزی برای تقویت لیسنینگ آیلتس را آغاز کنید.

A Collection of 95 IELTS Listening Practice Test

 Pardis Danesh Cultural Institute 1390

 
روش کار تقویت لیسنینگ یا مهارت های شنیداری برای بسیاری از زبان آموزان برابر با تمرین فراوان نمونه های مختلف لیسنینگ و مرور تست های دوره های پیشین و نمونه های شبیه سازی شده است. گرچه این روش که به نوعی روش آزمون و خطا به شمار میرود، پربازده ترین روش و رویکرد یادگیری لیسنینگ نیست ولی میتوان گفت محبوب ترین و متداول ترین روش میان زبان آموزان به ویژه زبان آموزان خودخوان است و احتمالا مولفان این کتاب نیز در پدید آوردن آن همین نکته را در نظر داشته اند. از این رو پیشبینی میشود این کتاب در آینده با فروش بالایی همراه باشد.
کتاب A Collection of 95 IELTS Listening Practice Test همانطور که گفته شد دربرگیرنده 95 دوره لیسنینگ آیلتس آکادمیک و جنرال است که از تمامی کتاب های مرجع در زمینه آزمون آیلتس گردآوری شده است و حاصل کوشش دست اندکاران آیلتس داخل ایران است. این کتاب را میتوانید از انتشارات جنگل با تخفیف ویژه ای که این انتشارات به خریداران میدهد تهیه کنید.
قیمت این کتاب در زمان نگارش این نوشته پس از تخفیف 24 هزار تومان تعیین شده است.
همچنین برای بررسی فهرست بهترین منابع آیلتس آکادمیک و جنرال میتوانید این پیوند  را در همین وبسایت دنبال نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از