برگزاری 2 میلیون تست آیلتس در سال گذشته

برگزاری 2 میلیون تست آیلتس در سال گذشته

برگزاری 2 میلیون تست آیلتس در سال گذشته

برگزاری 2 میلیون تست آیلتس در سال گذشته

آیلتس به عنوان معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای اهداف تحصیلی و شغلی، با رکورد 2 میلیون تست در 12 ماهه گذشته جایگاه خود را بیش از بیش تثبیت کرد. افزایش 11 درصدی برگزاری تستها در سال گذشته نشان از رشد و توسعه ی آیلتس طی هجدهمین سال پیاپی است. بالا رفتن تعداد آزمون ها نشانگر اعتماد داوطلبین و سازمانهای مختلف به آیلتس است. در حال حاظر،بیش از 8000 موسسه ی آموزشی ، کارفرما، نهادهای شغلی ودولتی در 135 کشور جهان و 3000 موسسه ی آمریکایی آیلتس را پذیرش می کنند.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

طی کنفرانس NAFSA در سنت لوئیس میسوری، زاک جانسون مدیر آیلتس آمریکا گفت ” از تعداد دو میلیون تست برگزار شده در سال گذشته میزان متقاضیان سفر به آمریکا افزایش چشمگیری داشته است. وی ادامه داد که 25 دانشگاه معتبر آمریکا آیلتس را معتبر دانسته و در ورودی های خود ازاین آزمون استفاده می کنند. به طور بین المللی تقاضا برای دریافت مدرک آیلتس برای ورود به دانشگاههای استرالیا، کانادا،انگلستان وایالات متحده آمریکا در کشورهایی مانندچین، هند،عربستان سعودی، امارات متحده عربی وترکیه نسبت به دیگر نقاط جهان بالاست.

جان گیلدا، رئیس مرکز آیلتس در کنسولگری انگلستان گفت ” افزایش چشمگیر متقاضیان و اعتماد سازمانهای مختلف به آیلتس نشان از اعتبار بالای این آزمون به عنوان میزان سنجش دقیق از توانایی زبان افراد است.”

جان بلویل ، رئیس مرکز آیلتس IDP  گفت “آیلتس به عنوان معتبرترین آزمون زبان انگلیسی روز به روز به روند رشد خود ادامه می دهد. در حال حاظر این آزمون در 900 محل در دنیا در دسترس هست. آیلتس به طور مشترک متعلق به سه سازمان کنسولگری انگلستان، IDP: آیلتس استرالیا و موسسه ارزیابی کمبریج است.”

.

نمره 9 اسپیکینگ آیلتس پارت سوم – ویدئوی رسمی idp

دانلود مجموعه آموزش های ویدئویی آیلتس

.

برگزاری 2 میلیون تست آیلتس در سال گذشته – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از