برگزاری نخستین مسابقه آیلتس در تهران با جایزه نیم میلیونی!

IELTS Competitionنخستین مسابقه آیلتس در تهران توسط موسسه پردیس دانش واقع در میدان ونک تهران برگزار میشود. جوایزی نیز برای رتبه های اول، دوم و سوم در نظر گرفته شده است.

شخصا با دیدن آگهی هایی در سایت های اینترنتی با این هماورد آشنا شدم و به تمامی زبان آموزان و دوستان پیشنهاد کردم برای یک تجربه تازه هم که شده در آن شرکت کنند. برخی بدلیل گرفتاری و برخی بدلیل محل بسیار پر رفت و آمد محل نام نویسی(میدان ونک ابتدای حقانی)و نبود جای نگاه داشتن خودرو موفق به نام نویسی نشدند.

با اینهمه شخصا در این مسابقه که در پایان این هفته برگزار میشود نام نویسی کرده و شرکت خواهم کرد و همچنین امیدوارم نمره خوبی بدست آورم که البته در همین سایت منتشر خواهم کرد. پیشنهاد میکنم تمامی زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون اصلی را در آینده دارند و تمامی دست اندرکاران آموزش زبان انگلیسی به ویژه استاد های محترم آیلتس در این آزمون شرکت کننده و براوردی از سطح خود داشته باشند.

پویا ابوالقاسمی

همچنین اطلاعات زیر در سایت این آموزشگاه آمده است.

پردیس دانش به عنوان یکی از مراکز پیشرو آموزشی آیلتس، اقدام به برگزاری اولین مسابقه آیلتس کرده است. شرکت کنندگان نه تنها با این آزمون بیشتر آشنا شده و توانایی خود را می سنجند، بلکه در یک فضای رقابتی-آموزشی با دیگران مسابقه می دهند.

“جایزه بر اساس نمره میانگین داوطلبان اهدا می شود. سه نفر اولی که بالاترین نمره میانگین را کسب کنند به ترتیب 5000000، 3000000، و 2000000 ریال دریافت خواهند کرد. همچنین جایزه به مبلغ 1000000 ریال برای همه ی داوطلبانی که نمره میانگین 8 و بالاتر کسب کنند، در نظر گرفته شده است.

شرایط ثبت نام و تاریخ برگزاری مسابقه

زمان برگزاری مسابقه 24 و 25 اردیبهشت ماه است.علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ 20/2/94 با پرداخت مبلغ 400000 ریال در مسابقه شرکت کنند. دانشجویان و زبان آموزان موسسه می توانند از 25% تخفیف ویژه استفاده کنند.

با پردیس دانش تماس بگیرید.

88777128

بیشتر در http://www.pardisdanesh.org/IELTScontest

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از