برگزاری بیش از 1 میلیون آزمون آیلتس در سال 2008 – اخبار آیلتس

 IELTS TOEFL Popularity

آیلتس خط مقدم کنفرانس های بین المللی آموزشی انگلستان 19 نوامبر 2008

این روزها به خاطر برگزاری کنفرانس های مختلف روز های بسیار شلوغی برای آموزش انگلستان است آیلتس مثل همیشه در خط مقدم این کنفرانس ها قرار دارد. در حال حاضرسالانه بیش از یک میلیون داوطلب در آیلتس شرکت می کنند و بیش از 6000 موسسه و نهاد جهانی این آزمون را به رسمیت می شناسند.

این کنفرانسها صدها نفر از استراتژیستها و سیاست مداران از 60 کشور جهان از جمله چین، هند پاکستان را دور خود جمع کرد. بیش از 100 سخنران در 20 جلسه و 9 گردهمایی چند مورد بحث آزاد و بیش از 40 پوستر و جسات بحث برگزار شد. نه تنها شرکت کنندگان از این بخشها بذت بردند بلکه شانس برنده شدن در جایزه I POD را هم داشتند که برنده خوش شانس لین مک کوایر از دانشگاه گلاسکو بود

آیلتس در هانالولو 6 دسامبر 2008

اخیرا یک مرکز جدید آیلتس در هاوایی بازگشایی شده است . این مرکز از تاریخ 6 دسامبر اقدام به برگزاری آزمون خواهد کرد باز شدن این مرکز باعث ایجاد فرصتهای جدید برای افراد غیر بومی است. این مرکز درهانولولو درهاوایی اقیانوس آرام واقع شده است، باز شدن این مرکز به تعداد مراکز آیلتس در این منطقه افزود . حدود 37 مرکز آیلتس در آمریکا وجود دارد که این تعداد تا اخر سال به 50 عدد اضافه خواهد شد. تعداد فعلی مراکز آیلتس پاسخگویی نیازهای 2000 نهاد و سازمان نمی باشد بنابراین باید مراکز آزمون اضافه شوند.

سمینار رایگان نیم روزه آیلتس برای مسئولین پزشکی لندن 26 نوامبر 2008

آیلتس معتبرترین و شناخته شده ترین آزمون بین المللی زبان برای مقاصد شغلی تحصیلی و اقامتی در دنیاست. این آزمون میزان قابل اعتماد و مشخصی از توانایی افراد را نشان می دهد. روز سه شنبه 26 نوامبر آیلتس یک سمینار نیم روزه در هتل وست مینستر شهر لندن برگزار می شود. موضوعیت این سمینار در راستای آگاهی مقامات پزشکی انگلستان و روندهای استخدام افراد غیر بومی خواهد بود. نمایندگانی از مقامات پزشکی انگلستان برای سمینار دعوت شده اند.

سمینار از بخشهای زیر تشکیل شده است

  • بررسی اجمالی آیلتس در سال 2008
  • تحولات آینده آیلتس
  • آگاهی سازی در مورد نحوه آزمون سازی آیلتس
  • تمرین عملی برای نشان دادن چگونگی تنظیم استانداردهای آیلتس و مزایای سطح بندی ایلتس
  • استفاده از فرم کارنامه آیلتس و مسائل امنیتی
  • “درصد تغلب”که توسط نینگ گوانگ مورد بحث قرار خواهد گرفت

بیش از 2000 موسسه و دانشگاه آمریکایی آیلتس را پذیرش می کنند. 22 اکتبر 2008

به تازگی گروه آیلتس اعلام کرد: بیش از 2000 موسسه و دانشگاه آمریکایی آیلتس را به عنوان یک آزمون معتبر قبول دارند. اخیرا نیزدانشگاه دارتموث و 23 دانشکده دانشگاه کالیفورنیا آیلتس را برای گزینش دانشجوهای خود لحاظ می کنند. بریل مرن مدیر مرکز آیلتس بین الملل گفت ” دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در این دانشگاها با اخذ مدرک آیلتس می توانند فرصت ادامه تحصیل در این مراکز را به دست آورند. با شرکت در آزمون و گرفتن مدرک آیلتس دانشجویان یک قدم به تحصیل در آمریکا نزدیکتر شده و درهای موفقیت را به روی خود باز می کنند.

گفتنی ست دانشکده دارتموث ، واقع در هانوور ، نیو همشایر ، برای ورودی های سال 2009 و 2010 از آزمون آیلتس استفاده می کند، اخیرا این مرکز نیز مانند مدارس Ivy و دانشگاه های معتبر از جمله کلمبیا ، کورنل، بروون، یاله،پرینستون ، پنسیل وانیا و یاله که از مدتها قبل برای ورودی های خود از آزمون آیلتس استفاده می کنند آزمون آیلتس را راه اندازی کرده است. همچنین،دانشجویان بین المللی که مایل به ورود به دانشگاه ایالتی کالیفرنیا هستند باید نمره 6 آیلتس را دریافت و به این دانشگاه ارائه دهند.

مرین ادامه داد” دسترسی به آموزش بین المللی وابسته به ارائه ی درخواست موسسات مربوطه است . همانطور که روز به روزموسسات بیشتری آیلتس را در آمریکا به رسمیت می شناسند، بنابراین دانشجویان غیر بومی فرصت بیشتری برای ورود به دانشگاه های معتبر در اختیار خواهند داشت. داوطلبین می توانند در بیش از 500 مرکز آزمون اقدام به شرکت در آیلتس کنند و بعد از دریافت نمره قابل قبول مدرک خود را به فراخور نیاز به بیش از 6000 سازمان جهانی ارائه دهندداوطلبین برای اطلاع از حداقل نمره پذیرش سازمانها می توانند به www.ielts.org مراجعه کنند.

دیدگاه ها

Comments are closed.