برای یاد گرفتن لغات آیلتس با زمان کم چه روشی بهتر است؟

Fastest Way of Learning Vocabularyاگر برای یادگرفتن لغات ضروری زمان اندکی در اختیار دارید باید تنها به آموختن ضروری ترین واژه ها بپردازید و از حفظ کردن هزاران هزاران واژه کم کاربردی که در بسیاری از کتاب های لغت زبان انگلیسی به چشم میخورد دوری کنید. اما چطور چنین چیزی ممکن است و چطور میتوان چنین گزینشی داشت؟

یادگیری تنها ضروری ترین واژه های زبان انگلیسی

ضروری ترین واژه های زبان انگلیسی توسط دست اندرکاران آموزش زبان انگلیسی در سطح جهانی گردآوری و معرفی شده اند. بنابراین اگر برای شرکت در امتحان های آیلتس یا تافل یا حتی آموختن زبان انگلیسی در زمانی اندک در جستجوی “متداول ترین واژگان زبان انگلیسی” هستید کافی است عبارت متداول ترین واژگان زبان انگلیسی یا فهرست واژگان آکادمیک یا دانشگاهی را جستجو کنید.

Academic Word List

این فهرست دربرگیرنده 570 سرواژه و 3000 واژه مرتبط است. آموختن 570 سرواژه که بصورت یک فهرست الفبایی مرتب شده است شما را صدها ساعت پیش خواهد انداخت. کافی است این فهرست را دانلود کرده و پس از چاپ کردن آن به دنبال یافتن مثال ها و معنی واژگانی که در آن نمیدانید باشید. در پیوند های زیر میتوانید به واژگان این فهرست و فهرست های همسان دسترسی داشته باشید:

http://www.uefap.com/vocab/select/awl.htm

دانلود فهرست کامل واژگان آکادمیک(دانشگاهی)

دانلود گلچین پر کاربردترین ۳۰۰۰ واژه زبان انگلیسی

معرفی و تمرین آنلاین واژگان ضروری آیلتس

دیدگاه ها

2
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Comment threads
1 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
1 Comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
ایدا کریمیان

سلام
از نظر زبان متوسط .چطوری می شه ایتلس بالای 6 رو در حداقل زمان ممکن گرفت؟( اگه بشه تا قبل عید بگیرم.)
لطفاراهنمایی بفرمایید.