امنیت در آزمون آیلتس و تصدیق هویت

ielts global recognition

کدام کشورها آیلتس را به رسمیت می شناسند؟

آیلتس در بیش از 145 کشور با بیش از 9000 موسسه، ادارات دولتی، اتحادیه های حرفه ای و سایر سازمان ها به رسمیت شناخته شده است.

کدام موسسات از آیلتس استفاده می نمایند؟

بیش از 8000 موسسه، آژانس دولتی، اتحادیه های حرفه ای و سایرسازمان ها از آیلتس برای نیازهای زبان انگلیسی شان استفاده می نمایند. از لینک سیستم شناسایی جهانی آیلتس برای کسب جزئیات موسسات بخصوص دیدن نمایید.

 سوالات متدال و موسسات> امنیت و قابلیت اطمینان

آیلتس- موسسات؛ امنیت و قابلیت اطمینان

 

برای تضمین امنیت آیلتس جه مقیاس هایی در دسترس وجود دارند؟

 آیلتس یک آزمون قوی است که به موقعیت ها و فرصت هایی آموزشی و حرفه ای در داخل و خارج از کشور منتهی می شود.

آیلتس در برگیرنده یک رویکرد چند لایه به امنیت آزمون، شامل مقیاس هایی قبل از روز آزمون، در روز آزمون و روز بعد از آزمون می باشد.

 این مکانیزم ها در خصوص اینکه درستی آزمون همواره حفظ شده و هر نسخه ای از آزمون از لحاظ سختی، سطحی مقایسه ای دارد، اطمینان می دهند.

گزینش مرکز آزمون

 هر مرکزی که قرار باشد بعنوان مرکز آزمون آیلتس در نظر گرفته شود، از میان فرآیند گزینشی سخت گیرانه ای عبور نموده و با مجموعه ای از شرایط قراردادی سخت گیرانه توافق می نماید.

حسابرسی مرکز آزمون

 شرایط عملکرد مرکز آزمون، جهت حصول اطمینان از اینکه عملکردهای مرکز آزمون بگونه ای مداوم و استوار در سطحی بالا حفظ می شوند؛ شامل یک برنامه جامع حسابرسی می شود که در برگیرنده حسابرسی بگونه ای برنامه ریزی شده از محل و همچنین حسابرسی بگونه ای گذرا و بدون اخطار قبلی می باشد.

تصدیق هویت

هر آزمون دهنده قبل از پذیرفته شدن برای برگزاری آزمون، می بایست یک مدرک شناسایی معتبر ارائه نماید. از هر آزمون دهنده درموقع ثبت نام، یک عکس با وضوح بالا اخذ می شود.

مواد آزمون

هرنسخه آزمون شامل یک ترکیبی از سوالات می باشد، نسخه دوم آزمون یکسان هستند. حقوق محدود کاربر در میان کارکنان مرکز آزمون، از تحت کنترل بودن مواد آزمون اطمینان می دهد.

جهت کسب جزئیات بیشتر در مورد مقیاس های امنیتی، ار لینک امنیت و درستی و تحقیق و کنترل کیفیت دیدن نمایید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از