اعتبار جهانی آیلتس

ielts global recongition

نتایج آزمون آیلتس

سیستم هایی وجود دارند که بصورت خودکار و عادی نتایج آزمون را مورد بررسی موشکافانه قرار می دهند. هنگامیکه یک مورد نامتعارف یا خلاف قاعده شناسایی شد، به آزمون دهنده، مرکز آزمون و هر سازمانی که به آن نتیجه آزمون ارسال شده است، اطلاع داده می شود و اقدامی مقتضی انجام می شود که ممکن است شامل کنسل نمودن نتیجه یک آزمون دهنده باشد.

به سازمانها قویا توصیه می شود تا از لینک سرویس رایگان تایید نتیجه آزمون آیلتس استفاده نمایند. این سرویس رایگان و امن به شما امکان می دهد تا سریعا تایید کنید که یک متقاضی؛ نتیجه ای موثق ارائه می دهد و فرم های الکترونیکی گزارش آزمون به راحتی دانلود نمایید.

 آیلتس آزمونی به اثبات رسیده در جهان می باشد. بخاطر کنترل کیفیت بسیار بالا، آیلتس توسط هزاران سازمان در بیش از 145 کشور مورد قبول واقع شده است.

دانشگاه ها، مدارس، دانشکده های آموزشی، موسسات ثالث، ادارات و آژانس های دولتی، اتحادیه های حرفه ای و صنعتی

شرکت های چند ملیتی و کارفرمایان از آیلتس جهت ارزیابی توانایی زبانی نیروی کارشان استفاده می نمایند.

لینک سیستم اعتبار جهانی آیلتس می تواند دقیقا به شما بگوید که کدام سازمان ها آیلتس و امتیازاتی که آنها لازم دارند را می پذیرند.

با لیست شدن در لینک سیستم جهانی اعتبار آیلتس، موسسه شما در معرض میلیون ها داوطلب بالقوه در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

 اعتبار جهانی> موسسات آموزشی

آیلتس- موسسات؛ موسسات آموزشی

.

آیلتس توسط موسسات آموزشی چهت ارزیابی توانایی زبانی مورد نیاز برای دوره های آموزشی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد.

موسسات آموزشی در کشورهای بسیاری به آیلتس اتکا می کنند که شامل دانشگاه های برجسته در استرالیا، نیوزلند، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و کانادا میباشند.

دانشگاه ها و موسسات ثالث بعنوان شرایط ورودی شان، از آیلتس آکادمیک استفاده می نمایند.

مدارس، کالج ها و برخی از موسسات فنی و حرفه ای از آیلتس جنرال بعنوان شرایط ورودی شان استفاده می نمایند.

اطلاعات بیشتر در مورد آیلتس آکادمیک و جنرال را در لینک راهنمای آیلتس برای موسسات و سازمان ها ( فایل پی دی اف به ظرفیت 598 کیلو بایت) پیدا نمایید.

منبع: ielts.org

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از