استاد مکالمه زبان انگلیسی با فن بیان قوی

Speaking Tutors with Powerful speaking skillsبهره گیری از توانمندی و مهارت های فردی در مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی سنجه ایست که میتوان بسیاری از مدرسان و استادهای زبان انگلیسی به ویژه مکالمه زبان را از یکدیگر بازشناخت. به این معنا که گرچه بسیاری از آموزگاران زبان انگلیسی در دانش واژگان و گرامر با یکدیگر همسان هستند، تنها برخی از ایشان توانایی به کار گیری درست این واژگان و نکته های دستوری را در چهارچوب جمله های بجا و با آهنگ و نوایی دلنشین و تاثیرگذار و همچنین لهجه مناسب را دارند. ویژگی ای که برخی به آن نام “فن بیان” را داده اند.

گزینش استاد های مکالمه زبان انگلیسی با فن بیان قوی

سوالی که برای بسیاری از زبان آموزان مطرح است و درباره آن پرسش میکنند چگونگی یافتن این گروه از مدرسان از میان هزاران هزار آموزگاری است که مشغول به تدریس در این زمینه هستند. بهترین شیوه به باو ما عبارتست از جستجو و یافتن مدرسانی که دارای مدرک آیلتس یا تافل قابل ارائه بوده و میتوان بررسی درستی بر روی مهارت اسپیکینگ یا مکالمه ایشان داشت.پیش از این کوشش کردیم فهرستی از استاد های فعال در زمینه تدریس آیلتس که خود دارای مدرک آیلتس هستند را گردآوری کرده و در دسترس زبان آموزان گرامری قرار دهیم. شما نیز میتوانید با جستجو در اینترنت چنین آموزگارانی را بیابید.

از دیگر روش ها میتوان به بررسی ویدئوها و نمونه فایل های صوتی از برخی از استاد ها در وبسایت های شخصی ایشان اشاره کرد. برخی یک گام فراتر رفته و بجز ضبط و تنظیم برخی “دمو” ها  اقدام به صداگذاری بر روی برخی فیلم های سینمایی کرده تا چیره دستی خود در زمینه فن بیان و شیوه ادای جمله ها و همانندی گویش خود با گویش و لهجه آمریکایی و … را بیشتر نمایان کنند. در این زمینه میتوانید پیوند زیر را دنبال نمایید:
http://www.mshajaani.com/section20/page4/lang/Fa.aspx

از دیگر روش ها میتواند یک جلسه آشنایی یا تعیین سطح با یا بدون هزینه باشد که در آن زبان آموز توانایی آشنایی با استاد و شیوه گویش و همچنین ویژگی های ظاهری و شخصیتی ایشان را داشته و در نهایت بتواند گزینش مناسب تری برای دوره های زبان خود داشته باشد.

یکی از روش های یافتن استاد ها و همسنجی کارنامه و پیشینه ایشان با یکدیگر جستجو در اینترنت و همچنین جستجو در وبسایت های آگهی های رایگان فارسی است. از نام آشنا ترین این وبسایت ها ایستگاه و دیوار هستند. در زیر نشانی برخی از این سایت ها آورده شده است.

http://www.istgah.com/search

http://iran-tejarat.com/SearchResult

http://tehran.divar.ir

رویهمرفته میتوان گفت بهتر است در زمینه گزینش استاد زبان به ویژه در زمینه تدریس مکالمه زبان انگلیسی معیارهای گزینش خود را به صورت عینی و فراتر از زبان معمول در آگهی ها و بزرگنمایی های آن ها انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

بهترین مدرس آیلتس

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

کلاس خصوصی رایتینگ آیلتس IELTS Writing Tutoring

بهترین کلاس مکالمه آیلتس

کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی با مدرس خانم

کلاس های تضمینی آیلتس تافل با قرارداد کتبی

کلاس خصوصی آیلتس دوره ۳ تا ۵ ماهه

یادگیری زبان انگلیسی بدون رفتن به کلاس

دیدگاه ها

3
ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Comment threads
0 Thread replies
0 پیگیرها
 
اکثرا واکنش نشان داده اند
داغ ترین موضوع دیدگاه
3 Comment authors
طراحی سایتyyyyyترخیص کالا Recent comment authors
  اشتراک در  
اطلاع از
طراحی سایت
میهمان

سایت بسیار عالی دارید.
متشکرم

yyyyy
میهمان

با سلام وتشکر از سایت خوب شما

ترخیص کالا
میهمان

بسیار عالی موفق باشید