اخبار و تازه های امتحان آیلتس در جهان

IELTS News

انتخاب برترین مدارس زبان – مه 2010

آیلتس با افتخار از جایزه موسسه ی آیلتس استرالیا که برای کمک به بالا بردن کیفیت دوره های فشرده زبان (ELICOS) اعطا می شود حمایت و پشتیبانی مالی می کند. این جوایز در تاریخ 16 تا 18 سپتامبر طی مراسمی درساحل گلد برای مدیران و فعالانی که دوره های فشرده آیلتس را به رسمیت شناخته و در این زمینه تلاش می کنند اعطا می گردد. گروه آیلتس نقش مدیران علمی و آکادمیک را در به رسمیت شناختن دوره های فشرده ELICOS اساسی می داند

مدیران علمی و اکادمیک مسئول برنامه ریزی های آموزشی ، استخدام معلم، و همچنین مسئول نتایج، پشتیبانی و رضایت مندی دانش آموزان هستند، بنابراین یک مدیر علمی خوب دارای دانش، مهارت و خلاقیتهای شخصی است که می تواند تأثیر و نقش اساسی در یک موسسه ی آموزشی فشرده داشته باشد. جایزه فرد برنده 1500 دلار پول نقد به همراه لوح تقدیر و گواهی نامه و همچنین هزینه ی اقامت و شرکت در شام کنفرانس گالا و بلیط برگشت معادل 1500 دلار خواهد بود. افرادی که می خواهند در این رقابت شرکت کنند تا تاریخ 21 مه 2010 فرصت دارند که ثبت نام کنند. برای ثبت نام به آدرس English Australia Awards website مراجعه نمایید.

برگزاری جلسات اطلاع رسانی آیلتس برای سهامدارن در ملبورن

جولای 2010

گروه آیلتس استرالیا اقدام به برگزاری جلسات اطلاع رسانی برای واحدهای پشتیبانی و مسئولین ارزیابی آزمونها کرده است. این جلسات مورخه جمعه 13 آگوست در دو نوبت صبح برای مسئولین ارزیابی و بعد از ظهر برای پرسنل پشتیبانی در ملبورن استرالیا برگزار می شود. در صورت تمایل به شرکت درهریک از این جلسات اطلاعات خود را با قید نوع جلسه به آدرس ielts.communications@idp.comارسال نمایید.

آیلتس بین الملل به طور مشترک ازمجمع سالانه انجمن دانشکده های آمریکا پشتیبانی مالی می کند

آیلتس بین الملل با افتخار حمایت مشترک مالی خود را از پذیرش بین المللی مهمانان و بازدید کنندگان نشست سالانه انجمن دانشکده های آمریکا که از تاریخ 17 تا 20 آوریل در سیاتل و واشنگتن برگزار می شود اعلام می دارد.پذیرشبین المللییکشنبه، 18 آوریل از ساعت 6:00-7:00 خواهد بود. مجمع برای مهمانان و بازدیدکنندگان خارجی باز می باشد.

آیلتس به عنوان یک آزمون مهم، سند معتبری است بر افراد غیر بومی که به دنبال موفقیت در دانشگاه هستند. سالانه بیش از یک میلیون نفر در آزمون آیلتس شرکت می کنند بالای 6000 نهاد و سازمان و مراکز شغلی آیلتس را به رسمیت می شناسند همچنین بیش از 2500 موسسه و سازمان آمریکایی آیلتس را به رسمیت می شناسند.

انجمن دانشکده های آمریکا، از طرفداران اصلی دانشکده های کاردانی است . این انجمن نماینده 1200 دانشکده کاردانی و بیش از 11 میلیون دانشجو است. اعضای این انجمن در سراسر جهان از جملهپورتوریکو، ژاپن، بریتانیا، کره، وامارات متحده عربی در حال افزایش هستند.

در همین راستا، آیلتس بین الملل با افتخار از ماموریت انجمن دانشکده های آمریکا برای به رسمیت شناختن دانشکده های کاردانی و موسسات محلی حمایت می کند، آقای بری میرون مدیر مرکز آیلتس بین الملل می گوید ” بسیار خرسندیم که از انجمن دانشکده ها و اهمیت حضور دانشجویان بین المللی در این دانشکده ها حمایت می کنیم. دانشجویان بین المللی با داشتن مدرک آیلتس می توانند اجازه ورود به مقاطع کاردانی را داشته باشند.”

برای اطلاعات بیشتر از نشست پذیرش بین المللی دانشکده های آمریکا از گیشه ی 408 آیلتس بین الملل واقع در واشنگتن مرکز تجارت بین الملل سالن 4A-4B دیدن فرمایید. همچنین اطلاعات تکمیلی را از سایت های http://www.ielts.org/andhttp://www.aacc.nche.edu/ به دست آورید.

 

دیدگاه ها

Comments are closed.