اخبار و تازه های امتحان آیلتس از سراسر جهان

IELTS Newsحمایت مالی دانشگاههای هنگ کنگ از دانشجویان سال آخر برای دریافت مدرک آیلتس 11 مارس 2010

تصمیمات جدید دانشگاههای هنگ کنگ نشان می دهد که یادگیری و تسلط زبان انگلیسی برای دانشجویان در این کشور بسیار مهم است بطوری که دولت هنگ کنگ نیز از این مسئله حمایت می کند.کمیته کمک های مالی دانشگاههای هنگ کنگ(UGC) به تازگی اعلام کرد که امسال یک رکورد بی سابقه از دانشجویان سال آخر کارشناسی داوطلبانه برای آزمون آیلتس ثبت نام کرده اند. بیش از 12000 دانشجو برای این آزمون که زیر نظر سازمان CEPAS برگزار می شود ثبت نام کرده اند. این آمار افزایش 2.3 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

پائولینالئونگ، از واحد مدیریت CEPAS گفت، “این آمار بالا نشان دهنده ارزش گذاری دانشجویان هنگ کنکی به زبان انگلیسی است با وجود اینکه آزمون به صورت داوطلبانه برگزار می شود اما با استقبال خوبی از سوی دانشجویان روبرو شده است.وی ادامه دادروشن است که دانشجویان تمایل دارند مدرک آیلتس را در رزمه خود داشته باشند. این دانشجویان به این درک رسید ه اند که آینده ی بازار کار اذان کسانی است که در کنار تخصص خود زبان نیز بلد باشند.”اخبار

از زمان تاسیس مرکز آیلتسCEPAS در هنگ کنگ در سال 2002، بیش از 67000 دانشجو با حمایت کمیته مالی دانشگاه های هنگ کنگ آیلتس گرفتند. این مرکز به طور مشترک و با همکاری دو سازمان IDP استرالیا و کنسولگری انگلستان در هنگ کنگ راه اندازی شد. ارتباطات و همکاریهای شکل گرفته بین مرکز آیلتس CEPAS و UGC ومراکز دانشگاهی این اطمینان را می دهد که مراحل ثبت نام از دانشجویان به خوبی انجام می گیرد. کمیته کمک های مالی دانشگاه به عنوان یک نهاد غیر رسمی از دولت هنگ کنگ خواسته تا حمایت بیشتری از آموزش عالی این کشور انجام دهد.

آیلتس بین الملل با همکاری AACSB کنفراس ICAM را برگزار می کند

3 مارس 2010

آیلتس بین الملل با همکاری انجمن رشد دانشکده های بازرگانی( AACSB) کنفرانس سالانه ICAM را به صورت رایگان از تاریخ 18 تا 20 آوریل در شهرهای آناهایم و کالیفرنیا برگزار میکند. انجمن بین المللیدانشکده های بازرگانی AACSB، به عنوان یک نهاد برجسته ی دانشگاهی در جهان، وقف پیشرفت آموزش عالی مدیریت شده است.آیلتس بین المللی با قوت از ماموریتها و اقدامات انجمن AACSB برایپیشبرد و بالابردن کیفیت آموزش و توسعه ی مشاغل از طریق به اشتراک گذاشتن نظرات و مشارکتهای کنفرانس حمایت می کند. کنفرانس های آیلتس در راستای کمک به معلمانی است که بهطور مداوم به دنبال ارتقاء دانش و مهارت خود هستند برگزار می شود، بنابراین معلمانی که تجریه ی کاری آنها کمتر از 5 سال باشد می توانند در این کنفرانس ها شرکت کنند.

بریل مرون، مدیر آیلتس بین الملل گفت ” موسسات آموزش عالی در سراسر جهان به خاطر رکود اقتصادی حاکم باید اهتمام جدی در کاهش هزینه ها داشته باشند، به همین خاطر تمامی موسسات شرکت کننده در کنفرانسها باید ساماندهی شوند ، آیلتس بین الملل با افتخار از کسانی که توان مالی شرکت در کنفرانسهای AACSB، ICAM را ندارند حمایت مالی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از کنفرانسهایAACSBاز سایتهای http:/ /www.ielts.org و http://www.aacsb.edu   دیدن کنید.

دیدگاه ها

Comments are closed.