آگهی در ielts2.com

504بازدید

آگهی در ielts2.com
4.5 (90%) 8 votes

آگهی در ielts2.com

آگهی در ielts2.com

پذیرش آگهی در ielts2.com

سایت ielts2.com با حدود 4 سال فعالیت و رسیدن به جایگاه یکی از برترین سایت های آیلتس کشور با رتبه 1300 الکسا در ایران(فروردین 1397) و بیش از 11,000 بازدید روزانه به استناد وبسایت www.trafficestimate.com آماده دریافت و درج آگهی های عزیزان علاقمند میباشد. درج آگهی در ielts2.com هیچگونه محدودیتی از نظر همسانی فعالیت با گردانندگان وبسایت و موارد اینچنینی نداشته و تمامی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل ، آموزشگاه ها و مراکز برگزار کننده آزمون های اصلی و آزمایشی این آزمون ها میتوانند آزادانه در این سایت نمایش آگهی داشته باشند. با اینهمه آگهی در زمینه امور مهاجرت و همانند اینها مورد پذیرش نمی باشد.

رتبه ielts2 در Alexa

در تصویر زیر رتبه الکسای ielts2 در ایران و در جهان نشان داده شده است. این رتبه بر پایه برایندی از شمار بازدیدکنندگان، تعداد کلیک های آن ها و متوسط زمان صرف شده در سایت تعیین میشود و در نهایت تعیین کننده ارزشمندی هر سایت در سنحش با دیگر سایت های یک حوزه مشخص هست.

در تصویر زیر که در تاریخ 10 اردیبهشت 1397 گرفته شده رتبه ielts2 در ایران 1,252 و در جهان 64,061 می باشد. شما هم میتوانید با استفاده از این لینک رتبه سایت ielts2 و هر سایت دیگری را در الکسا بررسی بفرمایید:

.
https://www.alexa.com/siteinfo/ielts2.com 

 

آگهی در ielts2.com – تعرفه آگهی ها

هزینه درج آگهی در بالاترین جایگاه در نوار کناری وبسایت در یک بازه زمانی 30 روزه برابر با 250 هزار تومان و در پایین  ترین جایگاه در ستون کناری برای همین مدت برابر 150 هزار تومان میباشد.

عزیزان علاقمند برای طرح درخواست خود میتوانند با شماره زیر در تلگرام در تماس باشند:

09121355087

.

آگهی در ielts2.com – بیشتر بخوانید

بهترین سایت های آیلتس ایران بر پایه رتبه Alexa

دیجیکالا سومین سایت برتر کشور بر پایه رتبه Alexa

504بازدید

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.