آگهی در ielts2.com

۱۸۳۰بازدید

آگهی در ielts2.com
4.3 (86.08%) 79 votes

آگهی در ielts2.com

آگهی در ielts2.com

پذیرش آگهی در ielts2.com

سایت ielts2.com با حدود ۴ سال فعالیت و رسیدن به جایگاه برترین سایت های آیلتس کشور با رتبه زیر ۱۰۰۰ الکسا در ایران(مرداد ۱۳۹۷) و بیش از نیم میلیون(۶۱۵ هزار) بازدید ماهانه برابر با ۲۰,۰۰۰ بازدید روزانه(حدود ۹۰۰۰ بازید کننده)  به استناد وبسایت www.trafficestimate.com، آماده دریافت و درج آگهی های عزیزان علاقمند میباشد.

درج آگهی در ielts2.com هیچگونه محدودیتی از نظر همسانی فعالیت با گردانندگان وبسایت و موارد اینچنینی نداشته و تمامی مدرسان زبان انگلیسی، آیلتس و تافل ، آموزشگاه ها و مراکز برگزار کننده آزمون های اصلی و آزمایشی این آزمون ها میتوانند آزادانه در این سایت نمایش آگهی داشته باشند. با اینهمه آگهی در زمینه امور مهاجرت و همانند اینها مورد پذیرش نمی باشد.

.

رتبه ۱۰۰۰ ielts2 در Alexa

در تصویر زیر رتبه الکسای ielts2 در ایران و در جهان نشان داده شده است. این رتبه بر پایه برایندی از شمار بازدیدکنندگان، تعداد کلیک های آن ها و متوسط زمان صرف شده در سایت تعیین میشود و در نهایت تعیین کننده ارزشمندی هر سایت در سنجش با دیگر سایت های یک حوزه مشخص هست.

در تصویر زیر که در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ گرفته شده رتبه ielts2 در ایران ۸۷۸ و در جهان حدود ۳۴,۰۰۰ می باشد. شما هم میتوانید با استفاده از این لینک رتبه سایت ielts2 و هر سایت دیگری را در الکسا بررسی بفرمایید:

.
https://www.alexa.com/siteinfo/ielts2.com 

.

برای دیدن تصویر در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک بفرمایید

.

آگهی در ielts2.com – تعرفه آگهی ها

هزینه درج آگهی در بالاترین جایگاه ثابت در نوار کناری وبسایت در یک بازه زمانی ۳۰ روزه برابر با ۲۵۰ هزار تومان و در پایین  ترین جایگاه در ستون کناری برای همین مدت برابر ۲۰۰ هزار تومان میباشد.

هزینه درج آگهی در نوار شناور کناری در یک بازه زمانی ۳۰ روزه با بازده بالا(۱ تصویر از ۱۰ تصویر موجود برابر با حدود ۱ هزار بازدید و ۲۰ کلیک در روز) برابر ۱۵۰ هزار تومان می باشد. تمامی آگهی ها به همراه لینک سایت مورد نظر آگهی دهنده درج خواهند شد.

یک امتیاز دیگر اینکه هر آگهی یک ماهه با یک بار درج همان آگهی در کانال تلگرام @ielts2com با بیش از ۱۰ هزار عضو همراه خواهد بود.

.

عزیزان علاقمند برای طرح درخواست خود میتوانند با شماره زیر در تلگرام در تماس باشند:

۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

.

آگهی در ielts2.com – بیشتر بخوانید

بهترین سایت های آیلتس ایران بر پایه رتبه Alexa

دیجیکالا سومین سایت برتر کشور بر پایه رتبه Alexa

۱۸۳۰بازدید

دیدگاه ها