آموزش زبان انگلیسی و مکالمه از پایه تا پیشرفته بصورت فشرده

English Speaking Crash Courseدوره های گوناگونی برای آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته وجود دارد که از سوی آموزشگاه های زبان، وبسایت های آنلاین و استاد های خصوصی در منزل و آموزشگاه ها پیشنهاد میشود. تمامی این دوره ها برتری ها و کاستی های خود را دارند اما نقریبا هیچ دوره مکالمه یا آموزش زبان انگلیسی را نمیتوان یافت که وعده دریافت مدرک آیلتس یا تافل را بهمراه داشته باشد. در اینجا درباره ارائه چنین دوره ای توضیحاتی را به زبان آموزان و علاقمندان گرامی ارائه میکنیم.

مزیت های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

بدون شک پربازده ترین شیوه آموزشی برای ارتفاء سطح زبان انگلیسی در هر چهار مهارت اصلی صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن، شیوه تدریس خصوصی است. گرچه در شیوه های گروهی آموزشگاهی احتمال پیدا کردن دوست یا همخوان و از طرف دیگر یافتن انگیزه پس از تماس و قرار گرفتن در محیط آموزشی بیشتر خواهد بود و این شیوه همواره با هزینه کمتری برای زبان آموزان همراه است، ولی برتری های شیوه تدریس خصوصی با یک مدرس حرفه ای بسیار بیشتر از موارد بالاست و کمتر زبان آموزی است که در این باره تردیدی داشته باشد.

از میان این برتری ها میتوان به تمرکز بیشتر بر روی عملکرد زبان آموز، زمان بیشتر برای صحبت کردن و پاسخدهی به پرسش های زبان آموز، برنامه ریزی دقیق و ویژه برای زبان آموز، پیگیری دقیق این برنامه، شناسایی درست مشکلات و ارائه مشاوره حرفه ای به ایشان، امکان تغییر استاد یا پیدا کردن مدرس حرفه ای بنا به نیاز، امکان تشکیل کلاس در خانه زبان آموز و صرفه جویی در زمان، امکان پیشبرد کلاس با آهنگ کند یا بسیار سریع و با آهنگ تند با توجه به نیاز و خواسته زبان آموز و ایجاد ارتباط رو در رو با زبان آموز و بسیاری از دیگر موارد است.

امکان شرکت در امتحان آیلتس پس از پایان دوره

در کلاس های حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی برگزار شده در سال 1393 توسط گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی، برخی از زبان آموزان کارکرد بسیار خوبی داشته تا جایی که تصمیم گرفتند در پایان این دوره های 4 تا 6 ماهه در امتحان آیلتس شرکت داشته باشند و توانایی بدست آمده خود در زبان انگلیسی را در چهارچوب یک مدرک جهانی همانند آیلتس ثبت کرده و در ادامه راه خود در مسیر شغلی یا شغلی کارنامه پربارتری در دست داشته باشند.

آغاز کلاس های زبان انگلیسی از پایه

نگرانی بسیاری از زبان آموزی که بدنبال آغاز دوره های آموزش زبان انگلیسی هستند نداشتن آگاهی و دانش لازم در آغاز کار و پایین بودن سطح زبان ایشان است. همچنین بسیاری از کسانی که در تماس های تلفنی درباره کلاس ها و دوره های زبان جویا میشوند از “صفر بودن” خود صحبت میکنند و نداشتن دانش کافی را همچون سدی بزرگ در سر راه یادگیری زبان انگلیسی یا مکالمه میپندارند.

اگر در میان علاقمندان یادگیری زبان انگلیسی در دوره های خصوصی مهندس ابوالقاسمی هستید باید توجه داشته باشید در دوره های این گروه آموزشی برای آغاز کلاس تمامی زبان آموزان به 3 گروه اصلی تقسیم بندی میشوند:

(1) زبان آموزانی که پیشینه تحصیلات دانشگاهی دارند

(2)زبان آموزانی که پیشینه تحصیلات دانشگاهی دارند و چند ترم در کلاس های زبان یا دوره های آموزشگاهی زبان انگلیسی شرکت کرده اند

(3) زبان آموزانی که تحصیلات خود را تا پایان دوره دبیرستان ادامه داده اند.

تقریبا 90% از متقاضیانی که برای آغاز دوره ها ابزار علاقمندی میکنند به گروه نخست تعلق دارند. افرادی که با داشتن تحصیلات دانشگاهی، آگاهی چندانی از زبان انگلیسی نداشته و سطح آشنایی ایشان در سطح کتاب های زبان سالهای دبیرستان و کنکور و همچنین یک یا دو کتاب زبان تخصصی در دانشگاه است.

مهم ترین عامل موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی

واروی آنچه بسیاری از زبان آموان تصور میکنند، پیشینه زبان انگلیسی و آگاهی های قبلی ایشان مهمترین عامل در موفقیت نیست و بسیاری از زبان آموزان با داشتن دایره بزرگی از لغات در رویارویی با مواد آموزشی و بهبود سطح زبان خود با چالش هایی روبرو میشوند. بزرگترین عامل موفقیت در این دوره های فشرده، تلاش زبان آموز و تعداد ساعت هایی است که ایشان میتواند به مطالعه و تمرین کتاب ها و تکلیف های تعیین شده بپردازد. از آنجایی که بسیاری از علاقمندان را کسانی تشکیل میدهند که ساعتهایی طولانی را در محل کار یا منزل درگیر هستند، تنها درصد اندکی شانس شرکت در این کلاس ها و موفقیت را دارند.

زبان آموزانی که متقاضی شرکت در این کلاس های حرفه ای و فشرده هستند باید دست کم 5 ساعت زمان برای مطالعه خارج کلاسی داشته باشند. با این میزان مطالعه میتوان امیدوار بود که زبان آموزان در یک بازه زمانی 3 تا 6 ماهه از سطح کاملا ابتدایی و پایه به سطح نمره 5.5 تا 6 در آیلتس برسند یا دست کم در مهارت اسپیکینگ یا مکالمه به نمره 6 دست یابند. نمره 6 در آزمون آیلتس برابر با سطح بسیار خوب برای یک شهروند عادی است و بسیاری از دانشگاه های جهان یا کشورهای پذیرنده مهاجر همین نمره را برای پذیرش درصد بالایی از علاقمندان و متقاضیان کافی میدانند. در زیر معنی نمره های آیلتس از 0 تا 9 آورده شده است.

IELTS Bandscore Descriptionمنبع عکس: http://fa.wikipedia.org/wiki

گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی

گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی دربرگیرنده گروه کوچکی از استاد های حرفه ای آیلتس و تافل و همچنین مکالمه زبان انگلیسی است. استادهای آقا و خانم در این گروه فعالیت دارند و بنا به نیاز زبان آموزان به ایشان معرفی میشوند. ویژگی های استاد های این گروه در زیر آمده است:

1. تمامی استاد ها خود مدرک آیلتس قابل ارائه داشته و دانش آموخته کشور های انگلیسی زبان و محیط native هستند.

2. داشتن مدرک آموزش آموزگاری یا تربیت معلم (TTC) از برترین آموزشگاه های زبان تهران.

3. داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های کشورهای انگلیسی زبان.

4. داشتن بیش از 5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه ها و کلاس های خصوصی.

5. سن زیر 35 سال و پر انرژی و شاداب بودن در کلاس؛ همچنین تمامی استاد های محترم متاهل هستند.

6. تک شغله بودن تمامی استاد ها و به روز بودن دانش و تمامی منابع آموزشی ایشان.

7. در دسترس بودن پیشینه حرفه ای (رزومه) استاد های محترم بهمراه نمره زبان آموزان سال های پیشین در همین وبسایت.

ثبت نام در دوره ها

برای نام نویسی در این دوره های فشرده زبان انگلیسی یا مکالمه میتوانید با مراجعه به پیوند زیر شرایط را بطور کامل مطالعه فرموده و در صورت هماهنگ بودن با شرایط با شماره همراه مربوطه تماس حاصل فرمایید:

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های فشرده آیلتس و تافل و مکالمه زبان انگلیسی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی با مدرس خانم

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از