آموزش تصویری لغات انگلیسی – گروه دوم

آموزش تصویری لغات انگلیسی

آموزش تصویری لغات انگلیسی

آموزش تصویری لغات انگلیسی

در این مجموعه که دومین مجموعه از مجموعه تصویری آموزشی لغات کاربردی زبان انگلیسی هست به بررسی چند موضوع مختلف و یک مورد گرامری پرداخته ایم. امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد. لطفا همراه ما باشید. 

.

دانلود جزوه 10000 لغت انگلیسی pdf + ترجمه فارسی

 لینک دانلود – لینک پشتیبان – لینک پشتیبان تلگرام

.

مجموعه اول مربوط به لغات ضروری در سرویس های بهداشتی هست که جزء لغات کاربردی روزانه در زبان انگلیسی می باشد. حتما این لغات را در دیکشنری چک بفرمایید تا با تلفظ درست آن ها هم آشنا شوید. 

آموزش تصویری لغات انگلیسی pdf

.

تصویر دوم مربوط به کلماتی در زمینه پخت و پز هست که بدون شک در سطح مقدماتی و پیشرفته کاربرد خواهد داشت. استفاده از این کلمات در اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس هم میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.  

اصطلاحات آشپزی

اصطلاحات آشپزی

.

و این قسمت مربوط به فعل های دیگری در زمینه پخت و پز و آشپزی هست که احتمالا بسیاری از زبان آموزان از آن ها بی اطلاع هستند. تمامی سوالات خود در مورد این کلمات را در بخش دیدگاه ها مطرح بفرمایید. 

کلمات و اصطلاحات آشپزی انگلیسی

کلمات و اصطلاحات آشپزی انگلیسی

.

اما این بخش در مورد گرامر زبان انگلیسی هست. چطور و در چه زمانی میتوانیم از ساختار neither do I استفاده کنیم. 

گرامر neither do i

گرامر neither do i

.

این بخش در مورد هم معنی ها و در سطح پیشرفته هست. دوستانی که بدنبال شرکت در آزمون هایی مثل آیلتس و تافل هستند یا قصد مهاجرت یا تحصیل در دیگر کشورها را دارند باید روی چنین فهرست هایی به خوبی کار کنند. بخش لیسنینگ و به ویژه ریدینگ آزمون هایی همچون آیلتس و تافل کاملا بر پایه هم معنی ها استوار است. بنابراین دانش شما در این زمینه بسیار کلیدی و تعیین کننده هست. 

مترادف های سطح پیشرفته انگلیسی

مترادف های سطح پیشرفته انگلیسی

.

این بخش به بررسی چند عبارت یا فریز بسیار کاربردی و روزانه در زبان انگلیسی اختصاص دارد. در سمت چپ ساختارهای حرفه ای تر و در سمت راست ساختارهای ساده تر با همان معنا را مشاهده میکنیم. دقت بفرمایید که هر دو عبارت درست هستند و هیچ یک نادرست به حسابی نمی آیند و بدون محدودیت میتواند از هر دو استفاده بفرمایید. 

اصطلاحات جالب انگلیسی با معنی

اصطلاحات جالب انگلیسی با معنی

.

این قسمت هم دقیقا مثل بخش قبلی تکراری از عبارت های هم معنی رو داریم. بجای I like it میتوانیم تمامی این موارد را به کار ببریم. استفاده از عبارت های هم معنی بجای تکرار یکی از مشخه های زبان آموزان حرفه  ای هست و به ویژه در آزمون هایی مثل آیلتس و تافل در رسیدن به نمره بالاتر رایتینگ و اسپیکینگ بسیار تاثیرگذار هست تا جایی که هیچ عبارتی در اسپیکینگ و رایتینیگ آیلتس نباید تکرار شود و همیشه باید از معادل ها استفاده کنیم.

معادل های I like it

معادل های I like it

.

امیدواریم این مجموعه مد نظر و توجه شما بوده باشد. در اینجا میتوانید بایگانی این مجموعه لغات و آموزش گرامر را در صفحه اینستاگرام ما بررسی بفرمایید:


.

همچنین برای دانلود یکجای این مجموعه لغات میتوانید در کانال تلگرام ما همراه باشید: 
https://t.me/Ielts2Vocabulary/304

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از