آموزش آنلاین آیلتس ♥

[av_one_fourth first]
[av_sidebar widget_area=’Displayed Everywhere’]
[/av_one_fourth]

[av_one_fourth]
[av_textblock ]

چرا شایسته نام بهترین هستیم؟

1. آرامش و خرسندی کلاس رو در رو با استاد دارای مدرک آیلتس، سطح نمره 8 و پیشینه 10 هزار ساعت آموزش خصوصی را تجربه خواهید نمود.

2. کارنامه بسیاری از زبان آموزان دوره های پیشین برای بازبینی در دسترس بوده و بسیاری از ایشان عضو گروه ielts2.com در تلگرام هستند و امکان گفتگو با ایشان وجود دارد.

3. این دوره های فشرده آیلتس و تافل برای نمره 7 آیلتس 100 تافل تنها 2.5 تا 5 ماه به طول انجامیده که جزء کوتاه ترین دوره ها برای این آزمون ها به شمار میرود و همچنین بدلیل عدم تکرار آزمون بسیار هزینه اندیشانه است.

4. آزمون و خطا وجود ندارد! بهترین منابع آیلتس و تافل را تجربه کرده و هیچ کتابی در این دوره ها نیمه خوانده رها نخواهد شد.

5. استادها از چیره دست ترین ها هستند و پیشینه حرفه ای (رزومه) ایشان بهمراه نمره زبان آموزان سال های پیشین در دسترس علاقمندان می باشد.

.

.

برترین های سایت

[/av_textblock]
[/av_one_fourth]

[av_one_fourth]
[av_textblock ]

دوره های نیمه خصوصی مجازی آیلتس

دوره های نیمه خصوصی آیلتس در روزهای زوج یا فرد یا فقط جمعه ها تشکیل میشود و علاقمندان جدی و سختکوش به شرکت در آزمون بین المللی آیلتس میتوانند در این دوره ها بصورت حضوری در تهران و غیر حضوری از سراسر کشور شرکت داشته باشند. مهمترین ویژگی های این دوره ها در زیر فهرست شده است:

  • افزایش چشمگیر حجم فیدبک و پشتیبانی فرد به فرد برای مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ و همچنین تصحیح تحلیلی رایتینگ در دوره های تازه.
  • پرداخت تنها 600 هزار تومان و شرکت در یک دوره 3 ماهه آیلتس با ویژگیهای یک کلاس حرفه ای با تجربه نمره ۷ در دوره های پیشین
  • منطبق با شیوه خودخوان با تدریس دقیق اصول و نکات هر 4 مهارت آیلتس
  • برنامه ریزی شفاف از روز نخست و ارائه تمرین هفتگی به مدت 3 ماه با ارائه فایل های صوتی تدریس کلاسی به زبان آموزان غیر حضوری
  • مدرس با نمره 8 آیلتس آکادمیک(8 رایتینگ و 8.5 اسپیکینگ) و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس
  • #پشتیبانی_آموزشی و ارائه #feedback به فرد به فرد زبان آموزان
  • آغاز کلاس از سطح پایه زبان انگلیسی با هدف نمره 6 تا 7
  • استارت کانال اختصاصی تلگرام برای کلاس و دریافت طرح درس، روش کار و برنامه ریزی از روز ثبت نام تا روز آزمون و بایگانی کامل رایتینگ ها و نمونه voice ها در صفحه اختصاصی کلاس در سایت ielts2
  • ارائه مشاوره در خصوص تاریخ ثبت نام آزمون های آزمایشی و آزمون رسمی آیلتس

.

مشاوره تلفنی و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه دوره های بالا: 09121355087

[/av_textblock]
[/av_one_fourth]

[av_one_fourth]

[av_textblock ]

تدریس آنلاین آیلتس

.

دوره آنلاین غیر حضوری آیلتس مهندس ابوالقاسمی –  9 برتری این دوره ها

کلاس های نیمه خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی(با نمره 8 آیلتس آکادمیک در اردیبهشت 1395) راه رسیدن به مدرک آیلتس یا پیشرفت اساسی در زبان انگلیسی برای هزاران نفر در تهران بصورت حضوری و صدها نفر از دیگر نقاط کشور و جهان بوده است. در اینجا درباره انواع این دوره های نیمه خصوصی خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 9 برتری این دوره فشرده

 ۱. امکان دنبال کردن #ثانیه_به_ثانیه #صوتی_تصویری کلاس بصورت #آنلاین در Skype و مشارکت در #رایتینگ_نویسی جلسه به جلسه و #تست_زنی ریدینگ + #ضبط_فایل_صوتی جلسات و ارسال در کانال تلگرام کلاس

 ۲. #پشتیبانی_آموزشی و حجم بالای #فیدبک_شخصی برای مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ و همچنین #تصحیح_تحلیلی و جمله به جمله ۳ رایتینگ و #تعیین_نمره

 ۳. پرداخت تنها 1 میلیون تومان و 200 هزار تومان و شرکت در یک دوره حرفه ای 3 ماهه آیلتس با تجربه نمره ۷ و ۸ زبان آموزان در دوره های پیشین (دوستانی که تا پیش از 1 ام فروردین 1397 نام نویسی داشته باشند از 200 هزار تومان تخفیف برخوردار خواهند شد)

۴. تدریس دقیق اصول و نکات هر #4_مهارت آیلتس از #سطح_پایه، #برنامه ریزی شفاف از روز نخست و ارائه تمرین هفتگی و پایش دقیق

۵. مدرس با #نمره_8_آیلتس آکادمیک(8 رایتینگ و 8.5 اسپیکینگ) و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس

۶. استارت #کانال_اختصاصی_تلگرام برای کلاس و دریافت طرح درس، روش کار و برنامه ریزی از #روز_ثبت_نام تا روز آزمون و دسترسی به بایگانی کامل رایتینگ ها و نمونه voice ها برای همیشه

۷. آموزش #ویدئویی گرامر و جزوه های اختصاصی تماما #فارسی

۸. ارائه #مشاوره در خصوص تاریخ ثبت نام #آزمونهای_آزمایشی و #آزمون_رسمی_آیلتس

9. با #2_بار_پرداخت_شهریه و شرکت در هر یک از این کلاس ها و عدم موفقیت، شرکت در تمامی دوره های برای شما #رایگان خواهد بود!

بیشتر درباره این دوره ها در صفحه زیر:

دوره آنلاین غیر حضوری آیلتس مهندس ابوالقاسمی

.

09121355087 (مشاوره تلفنی دوره های آنلاین فشرده)

برترین های سایت

[/av_textblock]

[/av_one_fourth]