آشنایی با آیلتس آکادمیک و جنرال

IELTS format

 تعاریف زیر می بایست فقط بعنوان یک راهنمای جامع و کلی مورد استفاده قرار گیرند.

آکادمیک- موسسات آموزش عالی و تکمیلی

 فرمت یا قالب آکادمیک بطور گسترده ای صحبت کردن برای کسانی است که قصد دارند تا در یک دانشکاه یا موسسه آموزش عالی و تکمیلی انگلیسی زبان، به تحصیل یا آموزش بپردازند.

آیلتس جنرال-برای مدرسه، کار یا مهاجرت

قالب آیلتس جنرال روی ابقای اساسی مهارت ها در زمینه های گسترده اجتماعی و کاری تمرکز دارد. این قالب نوعا برای کسانیکه قصد دارند به کشورهای انگلیسی زبان برای مقاطع آموزشی بالاتر از دبستان و کسب تجربه کاری یا برنامه های آموزشی، بروند، تمرکز دارد. افرادیکه به استرالیا، کانادا و نیوزلند مهاجرت می نمایند، می بایست در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنند.

قابل توجه است که حرفه های معینی نیاز به یک نتیجه آزمون آکادمیک برای ثبت نام و مقاصد مهاجرتی دارند.

 اعتبار آیلتس- قابلیت دسترسی برای آزمون دهندگان

آیلتس- موسسات قابلیت دسترسی برای آزمون دهندگان

آیلتس در مقایسه با سایر آزمون ها از ظرفیت سنجش وسیع تری برخوردار می باشد

آیلتس مشهورترین آزمون زبان انگلیسی برای تحصیل، کار و مهاجرت می باشد. بیش از2 میلیون آزمون آیلتس در طی 12 ماه تا ماه مه سال 2013 برگزار شده اند.

هزینه برگزاری آزمون بر طبق واحد پولی کشور داوطلب معین گردیده و به ارز خارجی قابل پرداخت می باشد. این باعث می شود تا آیلتس برای کلیه داوطلبان در هر جایی که بخواهند امتحان دهند، قابل دسترسی باشد.

داوطلبان می توانند آزمون آیلتس را در یکی از 1000 مرکز آزمون و محل های مشخص شده در بیش از140 کشورجهان تا چهار بار در ماه برگزار نمایند.

در مورد محل قرار گرفتن مراکز آزمون آیلتس و زمان برگزاری آزمون آیلتس بیشتر بدانید ( با کلیک برروی این دو لینک)

 اعتبار آیلتس< قابلیت دسترسی جهانی آزمون

آیلتس- موسسات قابلیت دسترسی جهانی آزمون

بخاطر به رسمیت شناخته شدن آیلتس، شما می توانید به مردم بیش از 145 کشور در سراسر جهان دسترسی داشته باشید.

داوطلبان می توانند در بیش از 1000 مرکز آزمون ، در یک آزمون آیلتس شرکت نمایند. لینک جستجوی مرکز آزمون آیلتس را برای بدست آوردن اطلاعات تماس مرکز آزمون، ببینید.

مراکز آزمون توسط کنسولگری بریتانیا، IDP، آیلتس استرالیا یا توسط سازمان های مستقلی که استانداردهای سرسختانه کیفیت، امنیت و خدمات مشتری را رعایت می نمایند، مدیریت می شوند.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از