آشنایی با آیلتس: آزمون بین المللی زبان انگلیسی

آشنایی با آیلتس: آزمون بین المللی زبان انگلیسی

آشنایی با آیلتس: آزمون بین المللی زبان انگلیسی

آشنایی با آیلتس: آزمون بین المللی زبان انگلیسی

آیلتس آزمون بین المللی زبان انگلیسی است ، این آزمون مهمترین و معتبرترین تست زبان برای ادامه تحصیل، کار و مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان می باشد. بیش از 8000 سازمان و نهاد جهانی مدرک آیلتس را به عنوان یک آزمون معتبر و قابل اعتماد برای اهداف تحصیلی ، مهاجرتی و شغلی به رسمیت می شناسند. همانطور که اشاره شد آیلتس به طور مشترک متعلق به سه نهادکنسولگری انگلستان، سازمان IDP :آیلتس استرالیا و مرکز ارزیابی کمبریج است.

تمامی منابع سایت به همراه هزاران کتاب دیگر در بزرگترین کانال های دانلود زبان انگلیسی و آیلتس در تلگرام با نشانی (https://t.me/ielts2official) و (https://t.me/ielts2download) در دسترس شما عزیزان می باشد. 

.

کنسولگری انگلستان:این سازمان یک نهاد انگلیسی برای گسترش آموزش و فرهنگ در دنیاست.این مرکز به منظور برقراری ارتباطات نزدیک با سایر کشورها اقدام به ایجاد فرصتهای آموزشی در کشور انگلیس کرده است. کنسولگری انگلیس در بیش از100 کشور جهان نمایندگی دارد.

IDP (آیلتس استرالیا): آیلتس استرالیا تابعه ی سازمان آموزشی IDPومتعلق به 38 دانشگاه دولتی وشرکت SEEK Ltd استرالیاست. این سازمان مشاوره و رهنمودهای لازم در مورد ادامه تحصیل واشتغال را دراختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. سازمانIDPمراکز مشاوره تحصیلی زیادی در کشورهای استرالیا ، آمریکا، کانادا، انگلستان و نیوزلند دارد. آیلتس استرالیا طی 40 سال گذشته به بیش از 400.000 دانشجوی بین المللی مشاوره و راهنمایی آموزشی داده است.

مرکز ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج : این مرکز بزرگترین منبع و هسته ی اصلی آزمونهای زبان انگلیسی است. سالانه 4 میلیون نفر در 135 کشور دنیا در آزمونهای این مرکز شرکت میکنند.

درباره آزمون

داوطلبین در چهار حوزه ی شنیدن ،خواندن، نوشتن و صحبت کردن مورد ارزیابی قرار می گیرند. داوطلبین در نمودار سطح بندی شده آیلتس از 1( پایین ترین سطح) تا 9 (بالاترین سطح) نمره دهی می شوند.

آیلتس دو نسخه ی متفاوت برای اهداف آکادمیک و غیر آکادمیک ارائه می دهد

  • آیلتس آکادمیک به دنبال ارزیابی میزان زبان مورد نیاز برای ادامه تحصیل دانشجویان غیر بومی در محیط های دانشگاهی است. متون انتخاب شده برای آزمون صرف نظر از رشته های تحصیلی افراد یکسان می باشد.
  • آیلتس جنرال به دنبال ارزیابی میزان زبان مورد نیاز برای برقراری ارتباطات اجتماعی و روزمره است. این نسخه ی آیلتس برای اهدف مهاجرتی و کار در کشورهای استرالیا، کانادا،نیوز لند و انگلستان طراحی می شود.

نمونه ای ازاسامی نهادهای شغلی که مدرک آیلتس را به رسمیت شناخته واز مراجعین خود درخواست این مدرک را می کنند در زیر می بینید.

  • اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (CIC)
  • اداره مهاجرت و شهروندی استرالیا (DIAC)
  • آژانس مرزی انگلستان (UKBA)
  • اداره مهاجرت نیوز لند
  • شورای ملی انجمن پرستاری ایالات متحده (NCSBN) -USA
  • اداره بهداشت سلامت استرالیا (AHPRA)
  • سازمان نظام پزشکی انگلستان (GMC) -UK
  • صندوق بین المللی پول

منبع: http://www.ielts.org

مترجم: آقای مرتضی دلیر

ترجمه به سفارش http://www.ielts2.com

.

مهندس ابوالقاسمی، دریافت کننده نمره 8 آیلتس آکادمیک(از 9 بعنوان نمره کامل) با بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس و 3 بار شرکت در آزمون رسمی آیلتس در این فایل صوتی 33 دقیقه ای کوشش کرده اند به تمامی پرسش های متداول زبان آموزان در زمینه آزمون آیلتس به ویژه زبان آموزان تازه کار پاسخ های درست ارائه نمایند.

دانلود فایل

.

آشنایی با آیلتس : آزمون بین المللی زبان انگلیسی  – مطالب پیشنهادی

دانلود سری کمبریج آیلتس جلد 1 تا 18

دانلود خودآموز ویدئویی رایگان 4 مهارت آیلتس

دانلود 1000 صفحه سوالات واقعی آیلتس از سراسر جهان

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از