آزمون تعیین سطح رایگان اسپیکینگ – سال 2022

آزمون تعیین سطح رایگان اسپیکینگ - سال 2022

آزمون تعیین سطح رایگان اسپیکینگ – سال 2022

عزیزانی که قصد تعیین سطح رایگان سطح مهارت اسپیکینگ شان را دارند میتوانند به سادگی در تلگرام به کانال اسپیکینگ ما مراجعه کرده و جدید ترین نمونه سوالات را بررسی کرده و یک نمونه را برای رکورد و ارسال انتخاب نمایند. 

این سرویس رایگان از خردادماه 1395 به صورت پیوسته در دسترس علاقمندان بوده و فایل های صوتی درج شده از عزیزان(با رضایت ایشان) هم اکنون در کانال تلگرام ما در دسترس می باشد. 

.

آزمون تعیین سطح رایگان اسپیکینگ(سال 2022) – روش انجام کار

برای دریافت سوالات کافی است به شماره 09107751201 در تلگرام با واتس اپ پیام ارسال کرده و درخواست خود را مطرح بفرمایید. همچنین در نشانی زیر در کانال تلگرام ما هم میتوانید به سوالات دسترسی داشته باشید: 

https://t.me/ielts2com/7816

.

سوالات تعیین سطح از جدیدترین سوالات آیلتس گزارش شده از شرکت کنندگان این آزمون در سراسر جهان هستند و توسط خود همین افراد گزارش شده اند. روش کار به این صورت هست که پاسخ شما بدون تمرین قبلی و بدون خواندن از روی کاغذ باید دست کم یک دقیقه ضبط شده و در تلگرام برای ما به صورت یک فایل صوتی ارسال شود. 

.

روش و معیارهای تعیین نمره در این آزمون

این نمونه با توجه به 4 معیار اصلی(لغت، گرامر، تلفظ صحیح و روان صحبت کردن) تعیین نمره اسپیکینگ آیلتس و با توجه به تجربه 10 ساله استاد ابوالقاسمی که خود دریافت کننده نمره 8.5 آیلتس در آزمون رسمی هستند تعیین میشود. بسیاری از عزیزانی که به این صورت تعیین سطح شده اند بعدا در آزمون دقیقا همان نمره یا نهایتا 0.5 نمره بالاتر یا پایین تر را کسب کرده اند که با توجه به اینکه تنها به یک سوال پاسخ داده شده و در عرض چند دقیقه و به صورت رایگان ارایه میشود یک فرصت بسیار خوب برای عزیزان خواهد بود. 

.

چند روز بعد میتوانم این آزمون رایگان را تکرار کنم؟

معمولا سطح تعیین شده زبان آموزان در کمتر از چند هفته تغییری نخواهد کرد چون تغییر سطح حتی برای نیم نمره در یک بازه زمانی 3 تا 4 هفته ای نیازمند تمرین فشرده و آموزش مناسب هست. بنابراین به عزیزان پیشنهاد میکنیم در بازه زمانی کمتر از 3 هفته اقدام به ارسال دوباره فایل ها ننمایند. برای کلاس های فشرده اسپیکینگ آیلتس استاد زهرا امیدی و مهندس ابوالقاسمی هم میتوانید با شماره درج شده در بالا در تماس باشید. 

.

در پایان توجه شما را به چند صفحه از جدیدترین اطلاعات به روز شده در سایت جلب میکنیم: 

هزینه آزمون آیلتس در سال 2022 در ایران و کشورهای همسایه دقیقا چقدر هست؟

آیا پاسپورت برای شرکت در آزمون آیلتس ضروری است؟

لغو آزمون آیلتس با مدرک پزشکی به چه صورت هست؟

.

یکی از بسته های پیشنهادی ما برای مهارت اسپیکینگ مجموعه هزار سمپل از نمونه های رکورد شده توسط مهندس ابوالقاسمی با نمره 8.5 اسپیکینگ هست. این نمونه ها هم از موارد پرتکرار سال های قبل هستند. برای درخواست سمپل ها با شماره داخل آگهی در تماس باشید: 

.

پیروز باشید ❤️

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

لطفا وارد شدن تا بتوانید دیدگاه بگذارید
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutralshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  اشتراک در  
اطلاع از