مدرس خانم مکالمه زبان انگلیسی در شیراز بصورت خصوصی

Speaking class in Shirazزبان آموزان گرامی خانم که در شهر شیراز بدنبال استاد حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی برای کلاس های خصوصی هستند میتوانند از گروه آموزش مورد تایید مهندس ابوالقاسمی(دارنده مدرک آیلتس 8 آکادمیک) و منطبق با سیستم آموزشی ایشان در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده بهره مند شوند.

استاد های فعال در این دوره بجز تسلط بالا بر زبان انگلیسی، آموزش کاملا استاندارد ترمیک آموزشی دریافت کرده و با تمامی جزئیات زبان انگلیسی کاملا آشنا هستند. همچنین سطح تحصیلات این اساتید جوان که زیر 30 سال سن دارند کارشناسی ارشد میباشد.

کلاس های برگزار شده بصورت خصوصی در منزل زبان آموز و یا در آموزشگاه بوده و هزینه آن بسته به سطح تحصیلات و سابقه مدرس مربوطه متفاوت خواهد بود. این کلاس ها در تابستان 1395 شهریه ای برابر با 50 هزار تومان برای هر جلسه 1.5 ساعته داشته که بصورت 10 جلسه یکبار پرداخت میشوند. همچنین جلسه ای جداگانه برای تعیین سطح نیز در آغاز کار وجود خواهد داشت.

برای دریافت جزئیات بیشتر در زمینه ساعت های برگزاری کلاس، هزینه دقیق هر کلاس و دیگر جزئیات یک پیامک با متن “استاد مکالمه زبان انگلیسی در شیراز” به شماره زیر ارسال فرمایید تا شماره استاد برای شما پیامک شود:

09121355087(تنها برای دریافت پیامک و نه تماس میباشد)

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *