از سطح مبتدی تا رسیدن به آیلتس یا تافل چند سال زمان میبرد؟

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است

رسیدن از سطح کاملا مقدماتی یا اولیه زبان انگلیسی یا به اصطلاح برخی زبان آموزان سطح “صفر” که به آن Absolute Beginner گفته میشود تا سطح نمره قابل قبول و مناسبی از آزمون های آیلتس یا تافل برای مثال به ترتیب نمره های 6 و 80 راه چندان کوتاهی نیست! با اینهمه بسیای از زبان آموزان مایلند بدانند این مسیر چقدر به طول می انجامد و اگر بخواهند چنین مدرک هایی را بدست بیاورند چند ماه یا سال پیش از آن باید خواندن زبان را آغاز نمایند.

برای شنیدن توضیحات مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 در این زمینه روی Player زیر کلیک فرمایید:

این نوشته در یک سال گذشته بیش از 20 هزار بازدید داشته و به رتبه نخست گوگول و یکی از پربازدید ترین نوشته های سایت ielts2.com تبدیل شده. پس از 1 سال نسخه ای تازه با اطلاعات دقیق تر و روشن تر را پیشکش علاقمندان گرامی مینماییم:

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است؟

رویهمرفته زبان آموزان به 3 شیوه کلی خود را آماده کرده و مدرک آیلتس/تافل را بدست می آورند که به ترتیب بازه زمانی(سریع ترین به کند ترین) به بررسی آن ها میپردازیم:

1. روش کلاس ها و تدریس خصوصی با استاد حرفه ای(3 تا 6 ماه)

کلاس های خصوصی با مدرس حرفه ای(دارای مدرک آیلتس و پیشینه دست کم 3 ساله تدریس) میتواند شما را از سطح پایه در کمتر از 5 ماه به مدرک آیلتس یا تافل قابل قبول حدود نمره 6 تا 7 آیلتس و 80 تا 95 تافل برساند. سطح پایه به معنای اطلاعات عمومی شما از زبان انگلیسی از دوران دانشگاه یا کلاس های زبان آموزشگاهی از قبل هست که آن ها را ماه ها یا سال ها پیش رها کرده اید. اگر تحصیلات دانشگاهی ندارید و هرگز قبل از این در هیچ آموزشگاهی زبان نخوانده اید و هیچ تماسی هم با زبان انگلیسی به هیچ شکلی نداشته اید(که البته کمتر متقاضی آیلتس/تافل این شرایط را دارد)، باید دست کم 2 ماه دیگر به عدد بالا اضافه کنید.
گرچه برخی ادعای رسیدن به مدرک آیلتس در کمتر از 6 ماه را کاملا رد میکنند، این ادعا کاملا واقعی است و علاقمندانی که بدنبال رسیدن به نمره های مناسبی از آیلتس یا تافل هستند و سطح آنها کاملا ابتدایی و پایه است میتوانند به سادگی با شرکت در کلاس های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی چنین دوره هایی را تجربه نمایند.
کارنامه زبان آموزان دوره های پیشین ما به روشنی نشان دهنده واقعی بودن چنین ادعایی هست.

2. از سطح مبتدی تا آیلتس/تافل با شیوه آموزشگاهی (1 تا 2 سال)

زمانی که صحبت از بازه زمانی 1 تا 2 ساله برای رسیدن به نمره 6 تا 7 آیلتس یا 80 تا 95 تافل در سیستم آموزشگاهی و موسسات آیلتس میشود برخی گمان میکنند مدرسان خصوصی برای “بازار گرمی” این ارقام را اعلام کرده اند. گشتی در اینترنت بزنید و با شماره آموزشگاه ها که در سایت هایشان موجود است تماس بگیرید. بازه زمانی 1 تا 2 ساله از سطح پایه تا نمره 6 تا 7 آیلتس به شما اعلام خواهد شد(درصورتی که مجبور نباشید هیچ ترمی را دوبار بگذرانید!).
در روش آموزشگاهی همانند روش خودخوان خواه ناخواه با برخی از دوباره کاری ها، زیگ زاگ رفتن و هدررفت زمان روبرو خواهید بود ولی با تمامی این کاستی ها برخی از زبان آموزان تنها با تکیه بر همین روش میتوانند در پایان به مدرک آیلتس یا تافل دست یابند. این یک واقعیت است که مدت زمان لازم تا لحظه در دست گرفتن مدرک بسیار دراز و از آن مهم تر نامعلوم است.
اگرچه بسیاری از آموزشگاه ها در ظاهر یک برنامه مشخص و آشکار از روز نخست تا روز پایانی برای رساندن زبان آموز به مدرک آیلتس یا تافل دارند، در عمل بسیاری از ترم ها تکرار شده و در برخی از آموزشگاه ها حتی برخی از ترم ها به دلیل به حد لازم نرسیدن زبان آموزان اصلا تشکیل نمیشود و زبان آموزان بسیاری عملا در میانه راه مانده و به دلایل مختلف(مثل عوض شدن استاد ها یا حس بد نتیجه نگرفتن از سیستم) ناگزیر از عوض کردن آموزشگاه خود خواهند بود. با در نظر گرفتن تمامی این عوامل میتوان بازه زمانی لازم در سیستم آموزشگاهی و موسسات زبان را از سطح کاملا مقدماتی و پایه تا سطح آیلتس یا تافل را چیزی حدود دست کم 1 سال تا 2 سال در نظر گرفت که البته هم با توجه به ویژگی های زبان آموز و هم با توجه به ویژگی های موسسه مورد نظر ممکن است متفاوت باشد ولی کمتر از این میزان نیست.

3. شیوه خودخوان یا خودآموز بدون مدرس (2 سال تا چندین سال = افتادن در چرخه تکرار آزمون)

فراوانی منابع قابل دانلود و سایت های ارائه دهنده نکته ها و اطلاعات رایگان به ویژه از سال 1393 تا به امروز سبب شده بسیاری دچار این “توهم” بشوند که به سادگی خواهند توانست بدون استاد و مدرس، “خودشان” در مدت زمانی نسبتا کوتاه مدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند و آموزشگاه ها و مدرسان این حوزه را افرادی “سودجو” میدانند.
بنا بر آنچه به ویژه در 5 سال گذشته دیده ام کمتر از 0.1 % از زبان آموزان، که بیشتر آن ها را (1) نخبه های کشور و برخی دانشجویان دانشگاه های برتر ایران، (2) افرادی با چندین سال سابقه استفاده از زبان انگلیسی در کار/تحصیل، (3) افراد دارای سابقه چندین سال فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه ها تشکیل میدهند میتوانند بدون استاد و تنها با تکیه بر منابع در آزمون آیلتس/تافل موفق باشند.
اکثریت مطلق کسانی که شیوه خودآموز یا خودخوان را در پیش میگیرند با تحمل فشار روانی فراوان و حرکت در تاریکی مطلق هرگز نخواهند توانست خود را به مقصد برسانند ومدرک آیلتس/تافل را در دست بگیرند. بسیاری از ایشان که ناچار به تکرار 4 یا 5 بار(موردهایی که به چشم دیده ام!) شده اند، در نهایت نه تنها از کلاس خصوصی گران ترین استاد ها هم بیشتر هزینه پرداخته اند، از رسیدن به نمره باز مانده و موقعیت های تحصیلی/مهاجرتی خود را از دست داده اند و در پایان در تماس با همان مدرسان “سودجو” بدنبال نسخه های جادویی رسیدن به نمره یا “خ-ر-ی-د-ن” و یا “ج-ع-ل” مدرک میباشد.
اما درصد بسیار کوچکی که با روش خودخوان به نتیجه میرسند، معمولا با جستجو در اینترنت بهترین منابع آیلتس را شناسایی کرده و آن ها را دانلود میکنند و با تکیه بر استعداد خود در زبان انگلیسی با شیوه آزمون و خطا میتوانند دست کم در 2 مهارت از 4 مهارت به نتیجه برسند. این شیوه دست کم به 2 بار شرکت در آزمون آیلتس/تافل نیاز خواهد داشت و درصد کسانی که به نمره های بالاتر(7 و بالاتر) میرسند حتی کمتر خواهد بود.

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – پرسش های مرتبط

افزایش هر 1 نمره آیلتس یا 10 نمره تافل چقدر زمان می برد؟

باید توجه داشته باشید بطور معمول افزایش هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل به ویژه در نمره های پایین تر از 6 آیلتس یا 80 تافل، با شرط مطالعه روزانه دست کم 5 ساعته زبان آموز، به ازای هر یک نمره آیلتس یا 10 نمره تافل 3 ماه زمان در نظر گرفته میشود. برای نمره های بالای 6 آیلتس یا 80 تافل این زمان ممکن است حتی بیش از 3 ماه هم باشد. هر چه نمره زبان آموزان به نمره نهایی یعنی 9 آیلتس و 120 تافل نزدیک تر باشد کار دشوار تر و تمرین های بسیاری بیشتر در بازه زمانی چندین سال مورد نیاز خواهد بود.

درباره سطح دشواری آزمون آیلتس

در 5 سال گذشته با مورد هایی از دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی برخورد داشته ام که به نمره ای بالاتر از 6 آیلتس دست نیافته بوده اند. همچنین بسیاری از رتبه های خوب کنکور سال های قبل یا دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور همچون علم و صنعت با معدل 18.5 در مقطع کارشناسی ارشد که با تلاش فراوان در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی حتی به بالاتر از نمره 6.5 آیلتس نرسیده اند.
کوتاه اینکه به باور من آیلتس/تافل آزمون هایی هستند که در آن ها 95% افرادی که به تمامی شیوه های بالا خود را برای آن ها آماده میکنند کاملا از نتیجه خود ناراضی هستند و تنها 5% را خواهید یافت که از نتیجه نهایی خود ابراز شادمانی کنند. همچنین بیش از 99% کسانی که به نمره 7 آیلتس میرسند برای بار دوم یا چندم هست که در آزمون شرکت میکنند.

پس چطور استاد من نمره 9 دارد؟!

شمار کسانی که نمره 8 آیلتس و بالاتر دریافت میکنند یا با این نمره در حال تدریس هستند در کل کشور انگشت شمار هستند و در کل اینترنت فارسی در روز نگارش این نوشته(مهر 1395) تنها چند استاد مدرک آیلتس 8 خود را در وبسایت های شخصی در دسترس قرار دادهاند و شمار دارندگان نمره 9 از آن ها هم کمتر است. برای همین هم هست که اکثریت کسانی که ادعای داشتن نمره 8 یا حتی 9 (!) را میکنند هرگز امکان ارائه مدرک خود را ندارد چون برای دریافت آن بجز استعداد و نبوغ بسیار بالا در زبان انگلیسی نیازمند بیش از 10 سال تلاش پیوسته هستند!

آموزشی صوتی مهارت های اصلی آیلتس

در زمینه آموزش مهارت های اصلی آیلتس فایل های صوتی گام به گام زیر را بشنوید:

آموزش صوتی برنامه ریزی مرحله ای تقویت اسپیکینگ آیلتس از پایه(band 3 تا بالای 7)

تقویت مهارت ریدینگ آیلتس از سطح پایه(آموزش صوتی از رادیو ielts2)

برنامه ریزی مرحله به مرحله برای تقویت مهارت Listening آیلتس(رادیو ielts2)

تقویت مهارت ریدینگ آیلتس از سطح پایه(آموزش صوتی از رادیو ielts2)

آموزش صوتی گام به گام نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس Task 2 (رادیو ielts2)

آموزش صوتی رایتینگ آیلتس آکادمیک بخش اول Task 1(رادیو ielts2)

تمامی برنامه های رادیو ielts2

سطح مبتدی تا آیلتس تافل چند ترم است – لینک هایی سودمند

اطلاعات بیشتر درباره دوره های فشرده آیلتس 7، تافل 100 مهندس ابوالقاسمی

کلاس خصوصی آیلتس و مکالمه انگلیسی با مدرس خانم(استاد زهرا امیدی)

دانلود جزوه لغات دشوار ریدینگ های کتاب کمبریج آیلتس ۱۰(برای نخستین بار در ielts2)

آموزش گام به گام نوشتن رایتینگ تافل آیلتس Task 2

دانلود گلچین 300 فیلم خودآموز زبان انگلیسی

دانلود 600 منبع گلچین شده آیلتس و تافل

دانلود فیلم های آموزشی IELTS (استاد Alex)

دانلود آموزش زبان انگلیسی IELTS (استاد Emma)

دانلود کاملترین دوره آموزشی IELTS (استاد Adam)

آموزش آنلاین آیلتس و تافل

تدریس خصوصی تافل

نمونه سوالات speaking آیلتس به همراه نمونه جواب(بخش اول)

نمونه جواب برای سوال های اسپیکینگ تست های TPO تافل

تدریس خصوصی آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی با مدرس خانم

گزیده بهترین نوشته های ielts2.com

برای join شدن بر روی تصویر زیر کلیک کرده و یا درخواست خود را به تلگرام این شماره ارسال فرمایید: 09121355087

Telegram Logoبرای شنیدن توضیحات مهندس ابوالقاسمی با نمره آیلتس 8 در این زمینه روی Player زیر کلیک فرمایید:

144 پاسخ های ایجاد شده:
 1. کامران
  کامران says:

  سلام و با عرض خسته نباشید آیا داشتن لکنت زبان باعث معاف شدن از ازمون speakingایلس می شود؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   فکر نمیکنم چنین اتفاقی بیفته باید شرکت بفرمایید ولی ممکنه شرایط خاصی داشته باشه که میتونید با مرکز برگزاری آزمون درتماس باشید و این شرایط رو بپرسید

   پاسخ دادن
 2. امیر
  امیر says:

  با سلام می خاستم بدونم من که سطح پایه هستم چند وقت طول میکشه که به سطح مکالمه برسم

  پاسخ دادن
 3. زهرا
  زهرا says:

  سلام. میخواستم بدون هزینه کلاس های خصوصیتون چقدره؟؟ و اینکه مدرک تافل بهتر و معتبرتر و پرکاربردتره یا آیلتس؟؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود. با این شماره در تماس باشید:
   09121355087
   درباره همسنجی آیلتس و تافل هم در اینترنت جستجو بفرمایید

   پاسخ دادن
 4. ایدا
  ایدا says:

  با سلام
  من زبانم تقریبا زیر سطح پایه است و ساکن مشهد هستم
  شما اموزشگاه،موسسه یا کانون خوبی رو در این شهر میشناسید که در عرض حدودا ۲ سال بازده خوبی داشته باشه برای گرفتن نمره ۶یا۷ ایلتس؟!

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود.

   نه متاسفانه ولی میتونید با یک جستجوی ساده اینترنتی آموزشگاه ها رو پیدا کنید.

   پاسخ دادن
 5. ستاره
  ستاره says:

  سلام من ساکن گیلان هستم میخوام تو کلاس های تافل شرکت کنم اگه میشه یه آموزشگاه خوب بهم معرفی کنین

  پاسخ دادن
 6. مرتضی
  مرتضی says:

  سلام.خسته نباشید.من الان کنکوری هستم و هدفم گفتار درمانی تهران هست و بعدش میخام full fund برای آمریکا یا انگلیس بگیرم.که نیاز به ایلتس 7-7.5دارم و Greخوبی هم میخام داشته باشم
  زبانمم زیر سطح پایس
  میخاستم ببینم میتونم طی دوره دانشگاهی که از مهر میرم توی 4سال با اموزشگاه جلو بیام و موفق شم؟

  حتی اگر نتونم هم فاند بگیرم برای خودم خیلی خوبه چون کتاب های این رشته اکثرا به زبان انگلیسی هستند و باعث پیشرفت خوبی میشه برای خودم.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   اگر اهل مطالعه باشید و با یک مدرس حرفه ای پیش برید در یک بازه زمانی 6 ماهه تا 1 سال به سادگی میتونید به نمره 7 دست پیدا کنید.

   پاسخ دادن
 7. ف.نجفی
  ف.نجفی says:

  سلام خسته نباشید،بنده دانشجو ترم ۲پرستاری هستم قصد دارم بعد پایان کارشناسی به ترکیه برای تحصیل در رشته دندان پزشکی اقدام کنم،از اونجایی که گفتید اعتبار این مدرک دوسال هست فعلا که مشغول به تحصیل هستم برای بالابردن دایره لغات و امادگی برای شرکت در کلاس های آیلتس چه منابعی رو پیشنهاد میدید؟و اینکه من ساکن شهرستان هستم،چجوری میتونم تو کلاس های شما شرکت کنم؟و بنظر شما کی کلاس هارو شروع کنم با توجه به اینکه ترم ۲هستم و بعد پایان کارشناسی پرستاری قصد تحصیل در کشور دیگه ای رو دارم
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود.

   اگر ساکن تهران نیستید میتونید در کلاس های خصوصی آنلاین شرکت کنید که با اسکایپ یا واتس اپ تشکیل میشه.

   پاسخ دادن
 8. آرمین
  آرمین says:

  سلام من دانشجوی ارشد هستم و زبانم خیلی ضعیفه و ساکن اهواز هستم.موسسه و آموزشگاهی راهنمایی میکنید که قوی باشند و بتونم آیلتس را در زمانی مظلوب و خوب یاد بگیرم.
  ممنون میشم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   متاسفانه در شهر شما نشانی آموزشگاه خاصی رو نمیشناسم. ولی میتونید از دوره های آنلاین استفاده بفرمایید

   پاسخ دادن
 9. ناشناس
  ناشناس says:

  با سلام .می خواستم بدونم که در کتاب امیرکن فایل دو که هستم چند کتاب یا ترم رو رد کنم تا مدرکم رو از موسسه بگیرم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   باید این موضوع را از خود موسسه بپرسید. خود کتاب های امریکن فکر میکنم 4 کتاب هست ولی احتمالا موسسه چند کتاب تکمیلی برای دوره های پیشرفته در نظر خواهد داشت پیش از ارائه مدرک به شما.

   پاسخ دادن
 10. آبان
  آبان says:

  با سلام ممنون از اینکه دیدگاهتون رو در این زمینه ارائه دادین
  لطفا بفرماید منابع منایب و پیش نیاز برای این آزمون کدام هستند ؟

  با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود.
   در نوار کناری سایت “بهترین منابع آیلتس” رو پیدا کنید. تمامی منابع + لینک دانلود در دسترس هست.

   پاسخ دادن
 11. Fatima
  Fatima says:

  سلام خسته نباشید
  عذر میخوام میخواستم بپرسم کسی که تا حالا کلاس های اموزشی زبانم نرفته باشه میشه زبان از اول هم توی خونه یاد گرفت؟؟ چون من خیلی علاقه دارم به زبان ولی تحت یه شرایطی وقت نمیکنم کلاس برم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   اگر سطح شما خیلی پایین باشد باید حتما در چهارچوب کلاس زبان انگلیسی را فرابگیرید. در سطح های بالاتر گرچه امکان روش خودآموز وجود دارد اما به زمان و انرژی بسیار بیشتری نیاز خواهد بود.

   پاسخ دادن
 12. رهام
  رهام says:

  سلام
  آگه ممکنه راهنماییم کنید
  من ساکن لندن هستم و دسترسی به ایران برام مقدور نیست
  احتیاج به آیلتس ۶ دارم برا ادامه تحصیل
  لطف کنید راهنماییم کنید که چه کتابی رو بخرم
  جلد آبی کمبریج اینجا هست اما student Book هستش و من دنبال selfi teaching ش میگردم و سوال دیگه اینکه این کتابها جلد قرمز و آبی ش چه فرقی با همدیگر دارن
  پیشاپیش ممنون از شما و پاسخگوییتون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   شما درصورت تمایل باید در کلاس های آنلاین شرکت بفرمایید. در غیر این صورت عبارت بهترین منابع آیلتس را گوگل کرده و کار را آغاز فرمایید.

   پاسخ دادن
 13. احمد
  احمد says:

  درود بر شما.
  من متاهل هستم. سطح پایه و آیلتس 6 لازم دارم. از نظر کاری سرم خیلی شلوغه. برای مهاجرت میخوام اگر بشه یه کلاس خصوصی با خانواده ام باشه بهتره ولی من تو 5 ماه باید مدرک بگیرم به نظر شما چکار باید کرد. روزی 3 تا 4 ساعت سعی میکنم وقت بذارم.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   ما تنها کلاسی برگزار میکنیم که به نتیجه قطعی(از نظر ما) برسد. بنابراین با افراد شاغل معمولا کلاس خصوصی برگزار نمیکنیم چون درصد بزرگی از این عزیزان به نمره 6 یا 7 آیلتس نخواهند رسید. ضمنا کلاس خصوصی بیشتر از 1 نفر معمولا با تعداد کنسلی بالا و ناهمانگی بین دو نفر و تغییر سطح دو زبان آموزان همراه است و ترجیحا چنین کلاسی برگزار نمیکنیم.

   با اینهمه گزینه های شما میتواند کلاس آنلاین، کلاس فقط جمعه ها و کلاس 3 روز در هفته نیمه خصوصی عصر ها باشد.

   در این زمینه میتوانید به شماره زیردر تلگرام پیام ارسال بفرمایید:
   09121355087

   پاسخ دادن
 14. روشنک
  روشنک says:

  سلام من خواستم بدونم توی سنندج کدام موسسه برای آمادگی آیلتس بهترین هست؟ و اگر میدونید کدام استاد برای تدریس خصوصی؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   متاسفانه اطلاعی در این زمینه ندارم ولی به سادگی میتونید با خود ما کلاس آنلاین داشته باشید.

   پاسخ دادن
 15. صالح110
  صالح110 says:

  با عرض سلام خدمت استاد گرامی،
  ن برای کنکور لیسانس، 2 تا قوق لیسانس و دکترام و همچنین آزمونهای MSRT=60% و EPT=70% ، همه رو خودم خوندم و از هیچ کلاس خصوصی استفاده نکردم، و خودم خوندن اما کتابهای موسسات آموزشی و نمونه سوالات سالهای قبلی رو خوندم . (توی شهر ما از این کلاسها نیست و البته الانم که شاغلم وقت ندارم-شما چه پیشنهادی برای روش مطالعه من دارید و پیش بینی میکنین با چند ماه کار کردن می تونم به نمره جنرال آیلتس 7.5 برسم.
  MSRT رو فقط 1 بار امتحان دادم و شکر خدا نمره اش رو گرفتم.

  پاسخ دادن
 16. شایان
  شایان says:

  درود بر شما
  شایان هستم .دانشجوی ترم 1 ارشد میکروب دانشگاه شهید بهشتی.در حال حاظر خوابگاهی هستم.در شهر خود اموزشگاه های زیادی رفتم مثل کانون زبان-پویش-سفیر ولی هر بار نتوانستم ادامه دهم.به این نتیجه رسیدم که جز خصوصی نمی توانم ایلتس برای مهاجرت بگیرم.الان در حال خواندن زبان المانی هم می باشم و وقت بیشتر از 2 ساعت برای خواندن زبان انگلیسی ندارم.با این شرایط اگر بخواهم تا سال اینده ایلتس 7 بگیرم.پیشنهاد تان را برای برنامه ریزی با کلاس هایتان و هزینه ها ی ان خواستم بدانم
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،
   اگر با کلاس های نیمه خصوصی و جمعه ها بتونید خودتون رو هماهنگ کنید این کلاس ها به ویژه با توجه به اینکه زمان برای مطالعه شما بسیار اندک هست میتونه بهتر جواب بده و هزینه کمتری هم خواهد داشت. با اینهمه اگر پافشاری شما بر کلاس های خصوصی هست بهتون کلاس های آنلاین رو پیشنهاد میکنم. برای دریافت اطلاعات بیشتر به این شماره در تلگرام پیام بدید. 09121355087

   پاسخ دادن
 17. نیلوفر
  نیلوفر says:

  سلام ببخشید من پایه و در حد دانشگاه ولیسانس زبانم اوکی هست برای ادامه تحصیل در خارج کشور نیاز به ایلتس دارم تو 5 ماه ایا از مبتدی تا پیشرفته میتونم یاد بگیرم من همیشه کلاسمو نصفه رها میکنم و خودخوان هم انگیزه ندارم من از بهمن تا اردیبهشت یا خرداد نیمه فشرده ایا میتونم به حد ایلتس 6/5 برسم!؟ راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   برای دوره های فشرده حضوری یا آنلاین اگر زمان کافی برای تمرین داشته باشید مشکلی وجود نخواهد داشت و شانس رسیدن به این نمره را خواهید داشت.

   پاسخ دادن
 18. زهرا
  زهرا says:

  ببحشید من 17 سالم چن سال طول میکشه تاتافلمو بگیرم واسه کنکوردیرنیس؟؟ازنظرشما ،تخمینی چن سال طول میکشه لطفا هرچه زودترجواب بدین مرسی.

  پاسخ دادن
 19. مجید
  مجید says:

  سلام خسته نباشی داداش برای مدرک ایلتس نمره 4/5چه قدر زمان میبره هزینش چه قدره ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   پاسخ به پرسش شما بسته به بسیاری از عوامل ممکنه بین 15 تا 30 جلسه باشه. پیشنهاد میکنم اطلاعات مربوط به کلاس های آنلاین یا خصوصی حضوری را در نوار بالای سایت بخش کلاس ها و ثبت نام دنبال بفرمایید.

   پاسخ دادن
 20. Nazi
  Nazi says:

  سلااااااام
  من میخوام بخ صورت فشرده هم زبان کره ای را بخونم و هم زبان انگلیسی برای گرفتن تاپیک.
  خواستن بدونم خوندن دو زبان همزمان به صورت فشرده مشکلی پیش نمیاره؟؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید چون بجز از بین رفتن تسلط روی یک زبان احتما فشار زیادی به خودتون هم وارد میشه و بسیاری از لغات و نکته های دستوری رو با هم اشتباه خواهید گرفت.

   پاسخ دادن
 21. کورش
  کورش says:

  اگه سطح تقریباااا متوسط را در نظر بگیریم و بخوایم واسه تافل که تا انجایی که شنیدم نمره کامل تافل 120 است و بخواهیم به 90 به بالا برسیم و با کلاسایه شما بگیرم میتونم تا 5 الی 6 ماه با روزانه 4 ساعت خواندن در خانه و علاقه ای که به زبان دارم به این نمره یا بالاتر برسیم…ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   تقریبا به شرایط ایده آل نزدیک هستید ولی بهتر هست بجای 4 ساعت 5 یا 6 ساعت مطالعه داشته باشید.

   پاسخ دادن
 22. محسن
  محسن says:

  سلام

  سطح بنده ترم 1 زبان و مبتدی هستم.
  اگر بخواهم در کلاسهای خصوصی شما تا نمره 7 آیلتس شرکت کنم در مجموع به چند جلسه احتیاج و میزان مبلغ کلی چقدر می باشد و آیا بطور ماهیانه میتوان پرداخت کرد؟
  باتشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   لطفا به بخش کلاس های خصوصی آیلتس در نوار بالای سایت مراجعه کرده و شرایط را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ دادن
 23. محمود
  محمود says:

  سلام
  قبل از هرچیز لازم میدونم تشکر کنم بخاطر سایت بسیار خوب و راهنمایی های سازنده شما نسبت به سوالات مطرح شده
  من ۳۳سالمه, زبانم در حد متوسطه
  تا الان توی امتحانی برای ایلتس شرکت نکردم ولی برای گرفتن بورسیه نیاز دارم که مدرک بگیرم, کارشناسی ارشد فیزیک خوندم
  لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم با توجه به اینکه سرکار میرم و کارمم شیفتیه و روزاهای متفاوتی از هفته رو میتونم به رفتن به کلاس اختصاص بدم
  اگرمیشه جواب رو برام ایمیل کنید
  پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود.

   میتونید در کلاس های گروهی آیلتس نزدیک محل سکونت خود یا با استاد هایی که تایم شناور دارند کلاس برگزار بفرمایید.

   پاسخ دادن
 24. سجاد
  سجاد says:

  با سلام من ميخوام تو يکي از دانشگاههاي خارجي بورسيه شم و رشته ام نقاشي والبته مدرک آيلتس6.5لازمه من اگه از طريق آموزشگاه بخوام به اين سطح برسم چقد زمان ميبره ؟گفتين شش ماه ميشه به اين سطح رسيد البته خصوصي هزينه خصوصي چقدره خواهشا به ايميلم پيام بدين ممنون ميشم sajadalizadeh2@gmail.com

  پاسخ دادن
 25. سعید
  سعید says:

  سلام.برای مهاجرت کشور کانادا،انگلیس آیلتس 7 می خواد،اصلا نمره کمتر از 6 چه امتحان از نوع جنرال و چه از نوع آکادمیک قبول نیست.

  پاسخ دادن
 26. پجی
  پجی says:

  سلام خسته نباشید واسه مهاجرت گفتن یکی از شرطها آیلتس ۴ آیا میشه تو طی ۳ماه آیلتس ۴ گرفت یا خیر؟؟سطح زبانمم در حد Helo Goodby Tanks یا سوالا رایج ساعت پرسیدن یا حال احوال ساده لطفا جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   بله به باور من امکانش هست البته با براورده شدن شرایط لازم برای این کار.

   پاسخ دادن
  • کاملیا
   کاملیا says:

   صد در صد میشه مطمئن باش چون خودم ۴ ماهه دارم میخونم و سطح زبانمم بد نبود در اوایل ولی هفته پیش از خودم آزمون گرفتم ۵ شدم نگران نباش فقط یکم تلاش میخواد و پشتکار

   پاسخ دادن
 27. جواد
  جواد says:

  سلام بنده تقریبا سطح صفر هستم و میبخواهم تا 80 تافل پیش برم و میدانم تلاش و کوشش تنها راه است اما شما در بالای سایت مدت زمان را تقریبا 2 سال تخمین زده بودید اما همین سوال را شخصی از شما پرسید ودر زیر سایت هم نوشته شده شما زمان 10 سال ر ا تخمین زدید لطفا راهنمایی کنید. در ضمن بفرمایید کلاس آنلاین بهتر است یا استاد خصوصی که شما معرفی میکنید و و شهریه استاد راهم بفرمایید. باتشکر ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   پیشنهاد میکنم مطالب را با دقت بیشتر مطاله بفرمایید.
   دوره هایی که صحبت شده آموزشگاهی و شیوه خودخوان هستند. پاسخ ها به نظر من درست بوده.
   در مورد پرسش دوم باید بگم بسته به شرایط شما هریک از این گزینه ها میتوانند مناسب باشند.

   پاسخ دادن
 28. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام من از شیراز مزاحمتون میشم پسر من یکسال پیش مقطع hi inter رادر کانون زبان گذرانده بعد به خاطر کلاس مدرسه ادامه نداده الان در مقطع پیش دانشگاهی هست ومن میخواهم تا هفت ماهه دیگه نمره تاففل 79 را بگیره لطفا راهنمایی کنید چه کار کنه ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما دوست گرامی

   با توجه به سطح شما میتوانید در دوره های آنلاین تافل خصوصی بصورت فشرده شرکت کنید و به شانس خوبی به نمره مورد نظرتون برسید.

   برای این منظور عبارت “کلاس آنلاین تافل” به شماره زیر پیامک یا تلگرام بفرمایید:

   09121355087

   پاسخ دادن
 29. مهسا
  مهسا says:

  سلام
  بنده باید با استاد بتونم تلفنی صحبت کنم چرا ایشون فقط از طریق پیامک جدابگو هستند و درخواست دادم که تلفنی با ایشون صحبت کنم ولی خیلی جالب بود نوشتند متاسفم و بای
  اصلا در شان یک استاد نیس این برخورد

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   فکر میکنم به خود من پیامک داده بودید. در پاسخ باید بهتون بگم اولا هر کس شرایط کار خودش رو خودش تعیین میکنه و این از حقوق اولیه هر انسان هست. شما به هیچ کس در هیچ پیشه ای نمیتونید نظر و شیوه ای که مایل هستید کار انجام بشه رو تحمیل بفرمایید. دوم اینکه استاد های گروه ما روزانه 6 کلاس دارند و واقعا درگیر هستند ولی با اینهمه کوشش میکنند به تمامی تماس هایی که امکانش هست پاسخ بدهند. از این رو از تماس گیرنده ها خواسته میشه به یک سری سوال ساده برای مثال اینکه منزلشول در کدام منطقه هست یا چه زمانی مایل به آغاز کلاس هستند و اینکه آیا شاغل هستند یا نه پاسخ بدهند تا بسیاری از تماس های نامربوط از سمت صد ها تماس گیرنده ای که اصلا هدف دریافت خدمات ندارند رو غربالگری کنند.
   برای رفاه حال تمامی مراجعین بخشی برای طرح کردن پرسش ها در نظر گرفته شده که علاقمندان میتونن پرسش های خودشان را در اونجا بپرسند.

   شما هم اگر پرسش ها را پاسخ داده بودید خود استاد با شما تماس میگرفتند ولی به احتمال 99% شما خودتان اطلاع داشتید شرایط کلاس را نداشتید و قصد داشتید تماس خودتون رو به استاد تحمیل کنید. ایشان از حق مسلم خودشون استفاده کردند و پاسخ شما را در زمانی که درگیری کلاس یا رانندگی بودند ندادند.

   پیروز باشید.

   پاسخ دادن
 30. حمید
  حمید says:

  سلام .من خودم با روش خود خوان در سطح عالی پیشرفت کردم و نیاز به کلاس و استاد هم ندارم .

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   پیروز باشید دوست عزیز ولی کاش همین رو به انگلیسی مینوشتید که تاثیر گذار تر باشه 😉

   پاسخ دادن
 31. ANNA
  ANNA says:

  سلام
  خیلی خوشحالم با این وب سایت آشنا شدم، من مایلم در کلاس های انلاین شرکت کنم چون در شهرستان هستم، سطح زبانم نزدیکه متوسطه ،فقط یک بار آزمون MSRTدادم که نمره 70 گرفتم، میخوام برای ایلتس شرکت کنم، تا پایان سال هم فرصت دارم و وقت آزاد به اندازه کافی هم دارم، فقط الان با دیدن اینهمه مطلب خوب در وب سایتتون سردر گم شدم که از کجا و کدوم فایل آموزشی تون شروع به خواندن کنم، میشه یه راهنمای کلی بفرمایید؟ آیا اساتید به صورت آنلاین هم برنامه ریزی برای خواندن رو انجام میدن؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   ما هم خوشحالم که در خدمت شما هستیم. بله استاد های آنلاین ما کار تعیین سطح و برنامه ریزی دقیق ویژه هر زبان آموز را هم انجام میدهند.
   زحمت بکشید پیامک به شماره زیر بزنید و درخواست خود را مطرح بفرمایید تا شماره استاد برای شما فرستاده شود
   09121355087

   پاسخ دادن
 32. Sali
  Sali says:

  سلام من در شیراز زندگی میکنم و علاقه مندم در کلاس های فشرده شما شرکت کنم میخواستم بدونم شعبه یا استادایی ک تو شیراز باشن هم هست یا خیر؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   متاسفانه در شیراز استاد مورد تایید برای آیلتس وجود ندارد ولی کلاس های آنلاین رو میتونید داشته باشید.
   به شماره بالا پیامک ارسال بفرمایید.

   پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   اگر کوتاه بخوام پاسخ بگم باید بگم به باور من بین نمره 7 تا 8 میتونه 10 سال فاصله باشه.

   پاسخ دادن
   • سروش
    سروش says:

    سلام شما گفتید 8 تا 10 سال ممکنه زمان ببره. میخواستم بدونم تو این 8 سال چی میخواد زبان آموز مگه یاد بگیره؟ یا حجم مطالب چقدره مگه؟ با چه تعداد جلسات و زمان مطالعه ای به این نتیجه میرسه؟

    پاسخ دادن
    • admin
     admin says:

     درود به شما

     تصور میکنم مربوط به شیوه خودخوان باشه این موضوع. حجم عظیمی از اطلاعات رو باید یاد بگیره و درصورت مشخص نبودن راه و بیراهه رفتن خیلی راحت ممکنه صد ها ساعت زمان و انرژی زیادی هدر بره. برای مثال بازده سال ها آموزش زبان انگلیسی در سیستم آموزشی کشور چقدر هست؟ چند ساعت زمان و چقدر انرژی گذاشته میشه و چقد آموزش اتفاق میفته؟ شیوه خودخوان به همین ترتیب و حتی شدیدتر(چون 4 مهارت مطرح هست) میتونه به عقب افتادن زبان آموز منتهی بشه.

     پاسخ دادن
 33. لیلی
  لیلی says:

  سلام برای کسی که سطح زبانش در حد نمره ی 444 تولیمو و رایتینگ اون 3.5 هست چه زمانی رو برای گرفتن نمره ی 85 تافل در نظر می گیرید؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   متاسفانه با آزمون تولیمو آشنایی ندارم. از سطح پایه 3 تا 5 ماه زمان نیاز هست. البته در دوره های فشرده ما.

   پاسخ دادن
 34. Negin
  Negin says:

  سلام.وقت بخیر.من میخواستم کاملا زبان رو یاد بگیرم.یعنی از پایه.درحد مبتدی لغت بلدم.باید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   با توجه به عواملی همچون بودجه، زمان آزاد روزانه، بازه زمانی مورد نظر و اهمیت زبان انگلیسی برای شما میتوانید از کلاس های خصوصی، شیوه خودآموز یا دوره های آموزشگاهی بهره بگیرید.

   پاسخ دادن
 35. maziyar
  maziyar says:

  با سلام وخسته نباشید
  من زبان رو میخوام از صفر شرع کنم،زبانم مبتدیه، آخه واسه کارم به مکالمه روان خیلی نیاز دارم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید راهنمایی کنید ک واسه یادگیری مکالمه به روش خود خوان باید چکار کنم که در طول شش ماه تا یک سال روان صحبت کنم
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   برای رسیدن به این سطح نیازمند گذراندن دوره هستید. به این شماره یک پیامک خالی بزنید تا در این زمینه راهنمایی دریافت نمایید:
   09121355087

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 36. Sara vana
  Sara vana says:

  سلام من سارا ٣٣ سأله هستم و داراي فرزندي يك سأله
  تا دو سال آينده قصد مهاجرت دارم و بعنوان نفر دوم احتياج به آيلتس با نموه بالآي ٦ دارم
  زبانم ضعيفه
  لطفا راهنمايي كنيد بهترين راه براي من چيه با وجود شرايط بالا
  سپاسگزارم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   زحمت بکشید در تلگرام به این شماره پیامک ارسال بفرمایید تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
   09121355087

   پاسخ دادن
 37. Yasser
  Yasser says:

  سلام من 12 سالمه و کتاب Family and Friends 1 هستم میخواستم بدونم من الان لول استارتر هستم یا متوسط ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   یاسر عزیز متاسفانه با این کتاب ها آشنایی ندارم باید از مدرس در آموزشگاهتون بپرسید.

   پاسخ دادن
 38. محدثه
  محدثه says:

  سلام . میخواستم بدونم برای گرفتن تافل باید در دانشگاه زبان درس خونده باشیم . و اگر آره در سال چندم دانشگاه میشه تافل گرفت

  پاسخ دادن
 39. قلی زاد
  قلی زاد says:

  با عرض سلام و خسته نباشید. در حال حاضر من باید از پایه زیان انگلیسی ( basic ) شروع کنم و حتما تا تیر ماه سال آینده با نمره 85 تافل قبول شوم…حتی می تونم بگم تمام روزم آزاد کردم تا بتونم این دوره را سپری کنم..اما آیا با شرایطی که من دارم در این مدت 9 یا 10 ماهه می توانم از این level پایین به 85 تافل برسم؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بسته به اینکه با چه استاد و چه سیستمی قصد داشته باشید کار رو پیش ببرید ممکن است به هدف برسید یا نرسید. اگر استاد شما مناسب باشد و راهی که به شما نشان میدهند درست باشد بازه زمانی مناسب است و بدون مشکل خواهید توانست به این نمره برسید. در غیر این صورت ممکن است به نمره بالاتر از 70 نرسید.
   در کلاس های ما بدون کوچکترین مشکل خواهید توانست به این نمره دست پیدا کنید.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
   • قلی زاد
    قلی زاد says:

    سلام مجدد….خیلی ممنون می شوم اگر استاد کاملا مناسبی را برای بازه زمانی محدود من معرفی کنید…فقط شیوه پرداخت متقاعد کننده نیست …من هزینه جلسه اول را می توانم پرداخت کنم ولی الباقی باید به صورت حضوری و ثبت قرارداد انجام شود . سپاسگزارم

    پاسخ دادن
 40. محمد
  محمد says:

  سلام و خسته نباشيد
  ميخوام زبان رو يادبگيرم. و ايلتس امتحان بدم. براي مهاجرت. اگه بخوام از اول شروع كنم و به صورت مبتدي با كتاب ها بطور خودخوان پيش برم. و با توجه به اينكه ازمون ايلتس جنرال در پيش دارم. با چه كتابهايي بايد شروع كنم؟ مثلا ميگن تاپ ناچ خوبه ولي براي ايلتس نه. يا ميگن english result برا ايلتس خوبه. كرامرم هم خيلي ضعيفه.
  لطفا كتابهايي كه لازم دارم رو بهم بگين تا تهيه كنم و شروع كنم.
  ممنون از لطف و سايت خوبتون.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود دوست گرامی

   اگر قصد شما روش خودخوان است باید با جستجوی عبارت “بهترین منابع آیلتس” در اینترنت بدنبال این منابع باشید. اگر در آغاز راه هستید بهتر است عبارت “منابع پیش آیلتس” را جستجو نمایید.
   کتاب هایی مثل تاپ ناچ و English Results کتاب های ترمیک آموزشگاهی هستند و برای بهره گیری بهتر از آن ها به آموزگار نیاز خواهید داشت و بهتر است کار را با آن ها آغاز نکنید.

   فهرست کامل کتاب های منابعی را به روشی که در بالا گفتیم میتوانید به سادگی بدست بیاورید.

   پاسخ دادن
   • محمد
    محمد says:

    سلام مجدد. خوب مشكل اينجاس اينترنت هر كسي بر اساس سليقه ي خودش گفته. و كسي با تجربه نظري نداده. يا داده باشه هم قابليت تشخيص اينكه از روي نجربه نظر نيده يا سليقه مشخص نيست. برا همين من از شما پرسيدم كه فعاليت در زمينه ي ايلتس داشتين و دارين.
    در اغاز راه كه هستم. فقط موندم با چه كتابي شروع كنم كه بعد از پس ايلتس بر بيام. كتابش مهم نيست كه نياز به آموزگار داشته باشه، بر اساس كتاب احتمالا كلاس هم برم. ولي ميخوام بدونم بهترين كتاب جيه.؟
    ممنون

    پاسخ دادن
    • admin
     admin says:

     درود

     به نظر من بهترین منابعی که از نظر عملی قبلا جواب داده اند رو میتونید با جستجوی عبارت ‘بهترین منابع آیلتس’ در گوگل مشاهده کنید. همین سایت رتبه نخست را دارد و منابع دسته بندی شده اند.
     پیروز باشید

     پاسخ دادن
 41. میترا
  میترا says:

  سلام خسته نباشین :
  من 16 سالمه و زبان خوبی داشتم ولی به خاظر شرایطی نتونستم کلاس زبانمو ادامه بدم و تقریبا الان وضعیت زبانم در حد خیلی معمولی
  زمانی که میتونم وقت بزارم برای ازمون ایلتس 2 سال است
  به نظرتون چی کارکنم با توجه به این که من امتحان نهایی و کنکورو پیش رو دارم نمیتونم خیلی ازادانه تصمیم بگیرم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   با توجه به هزینه ای که میخواین بکنید و همچنین مقدار مطالعه روزانه میتونید از دوره های نیمه فشرده با استاد خصوصی در منزل یا آموزشگاهی استفاده بکنید.
   شماره استاد های خصوصی در همین سایت موجود هست.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 42. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام من 15 سال دارم و می خواهم مدرک خوبی بگیرم در حد معمولی زبان بلدم ولی می خواهم که زیاد بلد باشم چه زمانی طول می کشد تا مدرک بگیرم فرقی نمی کند تافل یا آیلتس دختر هم هستم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   با توجه به فوریت مساله یادگیری زبانوبرای شما، بودجه مالی و زمان آزاد شما برای مطالعه این مدت ممکن است متفاوت باشد.
   بصورت فشرده 6 ماه تا یک سال و بصورت عادی و آموزشگاهی 2 تا 3 سال زمان نیاز خواهید داشت.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 43. samira
  samira says:

  سلام خسته نباشید من ۲۵ سال دارم و میخوام مکالمه زبانم در حد عالی شه چون میخوام به کلاسهای مهمانداری برم دوره این کلاس ۶ ماهه سوالم اینه که فشرده میتونم تو ۶ ماه مکالممو به حد دلخواه برسونم؟و اینکه آدرس و شماره آموزشگاهتون رو بدین مرسی

  پاسخ دادن
 44. نازنین
  نازنین says:

  سلام.
  ممنون از سایت خوب و راهنمایی های مفیدتون.
  من تقریبا میشه گفت دایره لغت متوسط و خوبی دارم، ینی به لغات کتب زیر مسلط هستم و از لحاظ ترجمه تحت اللفظی مشکلی ندارم.
  504 Absolutely Essential Words
  1100 Words You Need to Know
  601 WORDS YOU NEED TO KNOW
  Barron’s Essential Words For IELTS
  Longman iBT
  Cambridge Vocabulary for IELTS
  Collins Vocabulary for IELTS
  OBJECTIVE IELTS WORDS
  Cambridge CPE: Advanced English
  اما به طور کلی میتونم بگم که فقط به لغات مسلط هستم و مثل کسی هستم که هیچ استفاده ای از لغت نمیتونه بکنه.
  هیچ کلاس زبانی نرفتم و به تازگی تصمیم دارم که برای آیلتس شروع به یادگیری کنم (خودآموز).
  میخواستم بدونم چطوری شروع کنم و چه کتابهایی رو پیشنهاد می کنید؟
  روزانه 10 ساعت وقت آزاد دارم که مسلما فقط ساعات ابتدایی روز مفید هستن.
  در کوتاه ترین زمان ممکن میخوام آزمون بدم.
  (بنده تهران نیستم که از کلاسهاتون استفاده کنم)
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما.
   اگر مایل به تعیین سطح آنلاین و حرفه ای هستید باید یک جلسه تعیین سطح با استاد داشته باشید اگر نه میتونید عبارت بهترین منابع آیلتس را جستجو فرموده و این منابع را تهیه و مطالعه فرمایید.

   پاسخ دادن
 45. mahdi
  mahdi says:

  سلام.من 12 سالمه.الان کتاب happy earth1 رو تموم کردم
  حدودا 20 ترم دیگه مونده ( 5 کتاب) اگر فشرده بخونم چه قدر طول میکشه تموم شه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   شما برای زمان ورود به دانشگاه (18 سالگی) زبان رو تموم خواهید کرد و در سطح آیلتس 7 خواهید بود که به نظر من عالیه چون از بسیاری از استاد های آموزشگاهی که متاسفانه دانش دریافت این مدرک رو ندارند پیش خواهید بود ; )

   پاسخ دادن
 46. علیرضا
  علیرضا says:

  سلام
  من ۱۳ سالمه زیاد بلد نیستم (در حد متوسط) ولی هوشم خوبه واسه زبان سریع میفهمم یاد میگیرم فشرده میتونم فشرده بخونم؟اگه بتونم چقد طول میکشه؟در صورت معمولی چقد طول میکشه؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   اگر زمان برای شما مطرح است بهترین راه آموزش با استاد خصوصی است که در چند ماه تا نهایتا یک سال میتوانید به مرز آیلتس 6 یا تافل 80 نزدیک شوید ولی اگر زمان مطرح نیست بهترین راه کلاس های آموزشگاهی هستند که ممکن است تا چند سال بطول بیانجامد.

   پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   اگر زمان برای شما مطرح است بهترین راه آموزش با استاد خصوصی است که در چند ماه تا نهایتا یک سال میتوانید به مرز آیلتس 6 یا تافل 80 نزدیک شوید ولی اگر زمان مطرح نیست بهترین راه کلاس های آموزشگاهی هستند.

   پاسخ دادن
 47. مینا
  مینا says:

  سلام.خسته نباشید.ممنون بابت این مطلب آموزنده.15 سالمه و حدود 6 سال توی یکی از بهترین آموزشگاه ها با نمره ی خوبی زبان یادگرفتم.سطح زبانم در حد متوسط رو به بالاست.میخوام تا قبل از کنکور امتحان تافل بدم و نمره بالاتر از 100 بگیرم.فکر میکنم با دانسته های الان بتونم حدودن نمره 60 رو کسب کنم.تو طول سال تحصیلی نمیتونم خیلی وقت بزارم اما تو تابستون کاملا وقتم ازاده.میخواستم بدونم پیشنهاد شما برای نحوه درس خوندن و ساعاتش چیه؟آیا با سن کم(16 سالگی) میشه تو دوره ی تافل ثبت نام کرد؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   بله سن شما برای آغاز دوره تافل مناسب هست ولی اینکه راه رو چطوری آغاز کنید و جلو ببرید به خود شما و آموزشگاه بستگی داره.
   دوره های ما خصوصی و فشرده هست و شما را در 3 تا 5 ماه برای آزمون آماده میکنه و میتونید نمره ای در این حدود داشته باشید.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 48. سپنتا
  سپنتا says:

  سلام بنده 16 سال دارم و 7 سال در اموزشگاه زبانی تحصیل کردم و برترین نمره ها رو داشتم و حالا پریتافل هستم با توجه به اینکه من سطحم به طرز فوق العاده ای بالا بوده و تونستم کنکور کارشناسی ارشد رو در زبان 70 درصد و کارشناسی رو 100 درصد بزنم برای تافل چقدر دیگ باید بخونم و ایا با این سنم میتونم با مدرک تافل با نمره ای مناسب استخدام بشم. با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   شما میتونید برای دوره فشرده ما شرکت کنید و مدرکتان رو در 2 تا 4 ماه بگیرید.

   پاسخ دادن
 49. نرگس
  نرگس says:

  تصمیم دارم کنکور زبان بدم.دیپلم تجربی دارم و 25سالمه.زبانم در حد مبتدیه اما چون علاقه دارم سریع یاد میگیرم..خواهش میکنم بگید که توو این یه سال چطور بخونم تا کنکور قبول شم؟میشه دوره فشرده آیلتس رو برداشت؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   تا 9 آیی که من میدونم کنکور زبان و آیلتس با هم تفاوت های مهمی دارند. اگر هدف شما کنکور زبان هست باید با آموزشگاه هایی که در این زمینه فعال هستند تماس داشته باشید.

   پاسخ دادن
 50. hamid
  hamid says:

  سلام من میخاستم یه کتاب به زبان انگلیسی بخونم اما نتونستم به طور کامل کتاب رو خوب ترجمه کنم به نضرتون اگه من برای ازمون ایلتس یا تافل بخونم و نمره خوبی بگیرم بعد میتونم کتاب های انگلیسی رو راحت بخونم یا به منابع دیگه ایی هم برای رسیدن به این سطح نیازه

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   درصورتیکه که به نمره 7 برسید میتونید بسیاری از کتاب ها رو به سادگی مطالعه بفرمایید. در سطح نمره 6 یک درک کلی خواهید داشت ولی برخی جزییات را از دست میدهید.

   پاسخ دادن
 51. arman
  arman says:

  سلام
  من حدود 4 سال و نیم در انگلستان زندگی یا بهتره بگم کار کردم و تا حدودی براحتی میتونم با همه مکالمه کنم اما اسپلینگ یا دیکته و رو خوانی من خیلی ضعیف و پایین هستش , مثله یک بیسواد که فارسی بلده حرف بزنه ولی خوندن و نوشتن بلد نیست , در حال حاضر در کلاس یکی از آموزشگاهها ثبت نام کردم و آنها تایین صطح کردند و من در صطح امریکن بوک 2 هستم , به نظرتون چه مدت طول میکشه که بنده بتونم تافل بگیرم و برای راهنمایی چه پیشنهادی دارید؟

  ممنونم

  ( آرمان)

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   این تجربه میتونه در بخش اسپیکینگ و احتمالا لیسنینگ به شما کمک کنه ولی برای تعیین زمان دقیق تعیین سطح لازم هست.
   اگر نمره 80 تافل مد نظر شما باشه در کلاس های فشرده ما میتونید در 3 تا 4 ماه به این نمره دست پیدا کنید.
   در آموزشگاه ها این بازه زمانی به سادگی ممکنه 2 تا 4 برابر باشه.

   برای دریافت اطلاعات درمورد کلاس ها میتونید عدد 1 را به این شماره پیامک بفرمائید:
   09121355087

   پاسخ دادن
 52. Sanaz
  Sanaz says:

  سلام خسته نباشید .
  من مدرک کاردانی مترجمی زبان انگلیسی دارم.کار ترجمه هم انجام داده و درآموزشگاه علمی زبان انگلیسی هم تدریس کردم. در زمینه Speaking در حد متوسط رو به بالا هستم. از لحاظ گرامری هم مشکل خاصی ندارم .
  خواستم بپرسم با این اوصاف چقدر زمان میبره که بتوانم تافل یا ایلتس دریافت کنم؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بدون شک این پیشینه کمک بزرگی به شما خواهد کرد ولی برای تعیین زمان دقیق باید تعیین سطح برای شما انجام شود. کلاس های فشرده ما معمولا بین 3 تا 5 ماه تا نمره 7 زمان میبرند ولی کسانی هم بوده اند که با 2.5 ماه کلاس حدودا 30 جلسه به نمره 6 یا حتی 6.5 دست یافته اند.

   پاسخ دادن
 53. فاطمه
  فاطمه says:

  با عرض سلام و خسته نباشید من پونزده سالمه و به خاطر شرایط زندگیم باید به یک کشور اینگیلیسی زبان برم و به احتمال بالا ی نوده پنج درصد همون جا دانشجو بشم میخواستم بدونم برای من اگه بخوام تافل بگیرم و سطح سوادم در حد دبیرستان یک بیشتر باشه چقدر باید زمان بزارم برای تافل و اینکه من در تهران نیستم در کجا میتونم شرکت کنم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   پیشنهاد ما این است که با آموزشگاه های محل سکونت خودتان تماس بگیرید و جویای اطلاعات باشید.

   پیروز باشید.

   پاسخ دادن
 54. سعید
  سعید says:

  سلام
  من از زبان انگلیسی در حد زبان عمومی تا دوره کارشناسی شناخت دارم خواستم بدونم که تا سطح ۶ ایلتس حدودا چقدر زمان میبره؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بسته به زمان آزاد و سختکوشی شما، در کلاس های خصوصی ما این بازه زمانی میتونه 3 ماه باشه ولی در کلاس های آموزشگاهی ممکنه تا 1 سال هم طول بکشه.

   پاسخ دادن
 55. Pegah
  Pegah says:

  با عرض سلام
  من مدرک upper Intermediate از موسسه سفیر دارم و تا حدودی به لغات 504 و 1100 مسلط هستم. میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک تافل حداقل چقدر باید روزی مطالعه کنم و چقدر طول میکشه؟ و اینکه اگه خودخوان بخونم به نتیجه میرسم یا نه؟
  ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بدون تعیین سطح دقیق و بررسی هر چهار مهارت اصلی و آگاهی از شرایط شما(زمان آزاد و موارد دیگر) براحتی نمیتوان این زمان را براورد کرد ولی در کلاس های خصوصی فشرده ای که توسط استاد های ما برگزار میشود این بازه در حدود 3 تا 4 ماه است که شرایط آن را میتوانید در پیوند زیر دنبال فرمایید:
   ielts2.com/?p=494

   پاسخ دادن
 56. fateme
  fateme says:

  سلام.
  میخواستم بدونم برای کسی که سطح زبانش در حد دروس دبیرستان هست ،
  اگر بخواد مدرک آیلتس رو بگیره چند سال زمان میبره؟
  (اگه زبان آموز در سطح خوبی داشته باشه و مداوم کلاساشو بره)

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   این دوره میتونه از 4 ماه تا 6 ماه در کلاس های خصوصی فشرده و در آموزشگاه ها تا چند سال و بصورت خودخوان از این زمان هم بیشتر باشه. بستگی به سختکوشی و استعداد زبان آموز، چیره دستی مدرس و برنامه ریزی آموزشگاه یا استاد داره.

   پاسخ دادن
 57. Amir
  Amir says:

  با عرض سلام و درود
  میخواستم بدانم برای خودم که 17سال دارم و بر زبان پایه و دوره دبیرستان و504 مسلطم[خداروشکر] و تا حدی هم کتاب های top notch و summit 1A کار کرده ام،اگر بخواهم در اصفهان[منظورم این است که تهرانی نیستم] مدرک تافل با نمره خوبی بگیرم،جندماه طول خواهد کشید؟[نمی توانم وقتم رو کامل آزاد کنم و شاید روزی 1.5 ساعت تا2ساعت بتوانم زبان بخوانم]
  و بنظرتون بهترین آموزشگاه در شهرستانها کدومه؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود امیر

   مهمترین بخشی که من باهاش مشکل دارم اون 1.5 تا 2 ساعت مطالعه است چون گرفتن تافل به باور من پروژه ای بزرگتر از این ابعاد است. همانند این هست که شما رتبه خوب در کنکور بخواهی ولی برای اون تنها 1 یا 2 ساعت مطالعه در نظر بگیری. این اندازه مطالعه حتی برای نگه داشتن تمامی اطلاعات لازم برای نمره خوب تافل هم کافی نیست چه برسه به پیشرفت در تافل.

   از آموزشگاه های اصفهان بی خبرم ولی میتونی دوره های آنلاین رو دنبال کنی اگر بدنبال بهترین های ایران هستی. درباره بازه زمانی که پرسش اصلی تو بود باید بگم( کاملا نظر شخصی!) که باید دست کم حدود 5 ساعت مطالعه داشته باشی تا در مثلا 6 ماه به نمره خوبی مثل 80 برسی. گرچه این هم خیلی کلی هست و تا اندازه زیادی به خود شما بستگی داره.

   امیدوارم این توضیحات برای شما سودمند بوده باشه.

   پاسخ دادن
 58. saba
  saba says:

  راستی علاوه برتافل مدرک آیلتس هم برام قبول میکنن باحداقل نمره 6.به نظرتون کدومو راحت تر وبا حداقل زمان میتونم بگیرم?

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   احتمال زیادی هست که مدرک آیلتس رو هم قبول کنند ولی باید مستقیما با دانشگاه مورد نظرتون نامه نگاری داشته باشید و این پرسش رو از خودشون بپرسید. نمره 6 آیلتس رو میتونید برابر با 80 تافل بگیرید. اگر در لیسنینگ ضعیف هستید و به آموزشگاه خوب دسترسی ندارید شاید بهتر باشد آیلتس امتحان بدید چون منابع بیشتری برای این آزمون در اینترنت به صورت رایگان در دسترس است.

   پاسخ دادن
 59. saba
  saba says:

  سلام من شدیدا به مدرک تافل نیاز دارم وزبانم زیاد خوب نیست,میخوام تو خونه یه مقدار خودمو بکشم بالا بعدش برم برا ثبت نام کلاس تافل.حالا به نظرتون چه کتابایی رو بخونم.برا گرفتن مدرکش 2 سال بیشتر وقت ندارم حداقل نمره ام باید 500 باشه.حالا به نظرتون میتونم?چکار کنم?

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   کتاب هایی برای سطح پیش آیلتس/تافل و کتاب هایی برای تافل ibt در همین سایت وجود دارند ولی درباره تافل ppt اطلاعی در دست نیست و بهتر است با آموزشگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند مشاوره بفرمایید.

   پاسخ دادن
 60. maryam
  maryam says:

  سلام دوست عزیز
  من قصد دارم زبان انگلیسی به طور حرفه ای یاد بگیرم که بتونم راحت مکالمه کنم
  قصد دارم تابستون کلاس ثبت نام کنم اما از امروز تصمیم گرفتم از طریق دیکشنری دایره لغاتمو افزایش بدم
  به نظر شما این کار مفید واقع میشه ؟
  قصد اقامت در کشور انگلستانو دارم
  به شدت نیازمند راهنمایی هستم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   این شیوه به باور من برای شما سودمند نخواهد بود و به نسب زمان و توانی که میگذارید نمیتونه براتون بازده خوبی داشته باشه.
   بهترین شیوه بهره گیری از کتاب های لغتی هست که فصل به فصل به موضوع های مشخصی میپردازند و از اون گذشته در پایه های مختلف نگاشته شده اند. برای نمونه پایه آغازین، پیشرفته و …..
   همچنین در این کتاب ها تمرین هایی وجود دارند که شما رو هم با چهارچوبی که واژه در اون ها به کار میره و هم با نمونه های بیشتر آشنا میکنند.
   پیشنهاد من به شما برای آغاز کار کتاب های زیر هستند:
   Oxford Wordskills basic
   Vocabulary in Use

   و همچنین نرم افزارهای کمک آموزشی لغت انگلیسی
   Narcis Maximum Elementary Level

   پاسخ دادن

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.