دوره های حرفه ای آیلتس 7 IELTS تافل 100 مهندس ابوالقاسمی

تدریس خصوصی فشرده آیلتس

تدریس خصوصی فشرده آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس، تافل و مکالمه زبان انگلیسی

حرفه ای ترین دوره های آموزش آیلتس آکادمیک/جنرال (IELTS) و تافل iBT بصورت فشرده (از *سطح پایه تا نمره 7 در 3 تا 5 ماه/30 تا 40جلسه) و نیمه فشرده(از سطح پایه تا نمره 7 در 6 ماه) با شرکت تنها یک زبان آموز بصورت خصوصی در منزل توسط برترین استاد های آیلتس و تافل تهران. با سرپرستی و آموزش **مهندس ابوالقاسمی دانش آموخته کشور سوئد و ***سرکار خانم امیدی پاسخی به نیاز متقاضیان هدفمند و سختکوش آیلتس و تافل.

*منظور از سطح پایه زبان آموزانی هستند که تحصیلات دانشگاهی داشته ولی دوره های خاصی برای زبان انگلیسی نگذرانده یا دوره ها را سال ها پیش رها کرده اند.

همچنین با کلیک بر روی Player توضیحات مهندس ابوالقاسمی در زمینه برگزاری کلاس های خصوصی آیلتس و تافل را بشنوید:

کلاس نیمه گروهی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس نیمه خصوصی آیلتس مهندس ابوالقاسمی

کلاس های نیمه خصوصی 3 روز در هفته و فقط جمعه های مهندس ابوالقاسمی

تازه!  کلاس های نیمه خصوصی آیلتس جمعه های مهندس ابوالقاسمی -آغاز از اسفند ماه سال 1395

تازه!  کلاس های نیمه خصوصی آیلتس 3 روز در هفته مهندس ابوالقاسمی -آغاز از بهمن ماه سال 1395

با وجود ماهیت نیمه خصوصی(6 تا 10 زبان آموز در کلاس) این دوره ها از ویژگی پشتیبانی آموزشی کامل برای تک تک زبان آموزان برخوردار میباشند. بیشتر بدانید

پیشینه مهندس ابوالقاسمی و سرکار خانم امیدی

**مهندس ابوالقاسمی: دارای مدرک آیلتس 8 آکادمیک(اسفند 1394)، تنها استاد آموزش دهنده هر دو آزمون بین المللی آیلتس و تافل با تضمین کتبی در کشور ، دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه MID سوئد و مدرک آیلتس آکادمیک از هندوستان(سال 2008) ، مترجم چندین عنوان کتاب تخصصی و مرجع مهندسی بهمراه دکتر خانی ریاست دانشکده بهداشت و مهندسی پزشکی، مترجم دهها فیلم و سریال نام آشنای شبکه های تلویزیونی، ویراستار دهها پایان نامه ارشد ، دکترا و مقاله های پژوهشی ، با بیش از 10.000 ساعت پیشینه آموزش زبان انگلیسی در برترین آموزشگاه های تهران و برگزار کننده بیش از 35 کلاس خصوصی آیلتس/تافل در هفته

نمونه مصاحبه(سطح نمره ۸) آیلتس مهندس ابوالقاسمی –پاسخ به سوالات ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ایرسافام

پاسخ مهندس ابوالقاسمی به  90 سوال مصاحبه آیلتس (پارت 3) در سطح نمره 8+

پاسخ مهندس ابوالقاسمی به 50 Topic Card بخش دوم مصاحبه آیلتس در سطح نمره 8+

IELTS Certificate Abolqasemi, 2016-1394

برای نمایش با اندازه بزرگ روی عکس کلیک نمایید

***سرکار خانم زهرا امیدی دبیر سرشناس و پر انرژی آموزشگاه های برتر تهران دارای لوح تقدیر آموزگار زبان برتر کشور در سال 1392 از آموزشگاه ایران-استرالیا (در بخش مکالمه زبان انگلیسی ویژه بانوان) و بیش از 10.000 ساعت پیشینه آموزش زبان انگلیسی بصورت خصوصی و آموزشگاهی

پاسخ استاد زهرا امیدی به 70 نمونه سوال اسپیکینگ آیلتس(پارت 1) در سطح نمره 8

پاسخ به پرسش های آخرین مصاحبه های آیلتس سراسر جهان(۱۳۹۵/۲۰۱۶) – استاد زهرا امیدی

تمرین با پرسش های دشوار اسپیکینگ آیلتس(کتاب ielts plus 3) – نمونه پاسخ های استاد زهرا امیدی

دوره های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

زبان آموزانی که علاقمند به گذراندن دوره های حرفه ای زبان انگلیسی بصورت فشرده و خصوصی در منزل خود هستند میتوانند از بهترین اساتید مکالمه زبان انگلیسی بهره مند شوند. این دوره ها از نظر زمان و هزینه کاملا مشابه دوره های آیلتس و تافل میباشد. زبان آموزان معمولا نیازمند دست کم 5 ساعت مطالعه در روز هستند و پس از 3 تا حداکثر 5 ماه به توانایی مکالمه روان زبان انگلیسی دست خواهند یافت. شیوه کار و مطالب آموزشی در این دوره کاملا استاندارد بوده و زبان آموزان میتوانند با شرکت در آزمون آیلتس به نمره 5 تا 6 در بخش اسپیکینگ یا مکالمه دست یابند که نمره مورد پذیرش بسیاری از دانشگاه های جهان برای آغاز تحصیل میباشد.  برای شرکت در این کلاس ها باید نخست قوانین و شرایط را در همین پست مطالعه فرموده و نشانی منزل خود را به شماره ای که در ادامه آمده پیامک فرمایید.

دوره های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی با استاد خانم

برای دریافت اطلاعات در زمینه این کلاس ها که از سوی سرکار خانم امیدی و با توجه به استقبال از این کلاس ها و محدودیت زمان تنها در مناطق شمالی تهران برگزار میشوند این پیوند را دنبال فرمایید. در همین پیوند شرایط کلاس های دیگر مدرسان خانم در مناطق غربی و شرقی تهران را نیز بررسی خواهید کرد.

دوره های آیلتس/تافل برای کسانی که پیش از این امتحان داده اند

اگر در میان زبان آموزانی هستید که پیش از این امتحان آیلتس جنرال/آکادمیک و یا تافل را برگزار کرده اند ولی به هر دلیل به نمره مورد نظر خود نرسیده اند نیز میتوانید در این دوره ها شرکت داشته باشید و نیاز به رعایت بیشتر قوانینی که در زیر آمده نیز خواهید بود. کسانی که قبلا در امتحان شرکت کرده اند و نیازمند کلاس های نکته و تست یا آموزش کلی برای تنها 1 مهارت هستند نیز میتوانند با شماره ارائه شده تماس حاصل فرمایند.

تعداد کلاس ها درصورت وجود زمان کافی برای استاد برابر 5 جلسه بوده و با توجه به بیهوده بودن کلاس های کمتر از این تعداد و عدم تغییر سطح زبان آموزان در امتحان آیلتس یا تافل برای کمتر از 5 جلسه کلاسی برگزار نمیشود. همچنین باید توجه داشته باشید که برای افزایش 1 نمره عمومی یا 1 نمره در هر مهارت در آیلتس یا 5 نمره در هر مهارت تافل به دست کم 10 جلسه نیاز خواهید داشت.

برای پیشرفت در مهارت های ریدینگ و لیسنینگ آیلتس یا تافل و بالا بردن نمره خود در این 2 مهارت باید زمانی بیش از 1 ماه و کلاس دست کم 10 جلسه را در نظر داشته باشید. روش کار برای بالا بردن نمره زبان آموزان در این دو مهارت عبارتست از معرفی برخی از منابع مناسب با توجه به سطح و وضعیت زبان آموز و تمرین هایی ویژه و پیگیری مستمر آن ها در بازه زمانی تعیین شده.

شیوه تدریس و برتری کلاس ها

شیوه تدریس اعضای گروه مهندس ابوالقاسمی: کلاس از ۳ بخش ۳۰ دقیقه ای تشکیل شده و در هر یک از این ۳ بخش یکی از مهارت های اصلی زبان انگلیسی و یا آیلتس تدریس میشود. در جریان کلاس از زبان آموز خواسته میشود متن های ۳۰۰ تا ۶۰۰ کلمه ای از پیش تمرین شده را به سرعت خوانده و در یک بازه زمانی کنفرانس کلاسی دهد. همچنین تقریبا در هر جلسه تمرین لغات با شیوه ای پربازده و کارآمد و نوشتن یک متن ۲۰۰ تا ۴۰۰ واژه ای با پرسش های استاندارد آیلتس وجود خواهد داشت. از کتاب های ترمیک در این کلاس های بهره گرفته نمیشود و برای هر مهارت یک یا چند کتاب جداگانه وجود دارد. زبان آموز در هر تک جلسه پیشرفت خود را احساس کرده و پس از چندین هفته خواهد توانست در چهارچوب مطالب تمرین شده کارکرد کاملا مطلوبی داشته باشد.

نمونه هایی ضبط شده از کلاس های سال 1394 را در زیر بشنوید:

آموزش صوتی گام به گام نحوه نوشتن رایتینگ آیلتس Task 2 (رادیو ielts2)

چطور برای آیلتس برنامه ریزی کنیم؟ (رادیو ielts2)

متداول ترین سوالات آیلتس با پاسخ در سطح نمره ۸ – Are There Many Science Museums in Your Country

نمونه صدای ضبط شده از کلاس مهندس ابوالقاسمی (بخش اسپیکینگ آیلتس زمستان 1394)

نمونه پرسش و پاسخ های کلاس اسپیکینگ آیلتس مهندس ابوالقاسمی (بهار 1395)

نمونه صدای ضبط شده از کلاس مهندس ابوالقاسمی (بخش رایتینگ آیلتس آکادمیک)

نمونه صدای ضبط شده از کلاس مهندس ابوالقاسمی (بخش تمرین ریدینگ کنفرانس)

ویژگی های این شیوه تدریس در زیر آورده شده است:

1. نگارش یک طرح درس پر بازده و روشن از روز یکم تا روز پایانی پس از یک تعیین سطح جامع در جلسه نخست. آشنایی کامل با چهارچوب آزمون های آیلتس و تافل و چالش های پیش روی متقاضیان ایرانی درون کشور.

2. آشنایی و چیره دستی کامل در بهره گیری از تمامی منابع جهانی آیلتس/تافل و بهره گیری بهینه از تمامی منابع مورد نیاز(در بخش واژگان ، لیسنینگ ، ریدینگ ، رایتینگ ، دستور زبان و اسپیکینگ). همچنین بهره گیری از نرم افزارهای سودمند گلچین شده در زمینه آموزش آیلتس و تافل در تمامی رده های سنی.

3. صرفه جویی در زمان و هزینه با تشکیل کلاس ها بصورت 3 روز در هفته با بالاترین بازده برای نمره 7 آیلتس و 100 تافل.

4. در دسترس بودن فایل های صوتی و مدارک زبان آموزان دوره های پیشین بهمراه مدارک آیلتس و تافل ایشان. زبان آموزان دوره های تازه به سادگی خواهند توانست نحوه سخن گفتن دارندگان مدرک آیلتس 5 ، 6 ، 7 یا تافل 70 ، 80 و 100 را بررسی خواهد کرد.

5. دوری از منابع کم بازده و کهنه اما متداول در زمینه آیلتس و تافل و صرفه جویی چشمگیر در هزینه و زمان.

6. تمرکز بر هر چهار مهارت و ارائه برخی جزوه های کمکی در کلاس و بهره گیری از بهترین منابع آموزشی آیلتس در ایران.

7. بخش کردن هر جلسه 1.15 تا 1.5 ساعته به 3 بخش نیم ساعته  تمرکز بر روی یکی از مهارت های اصلی آیلتس/تافل در هر یک از این بخش های 30 دقیقه ای.

8. هیچ جزوه طلایی یا کنکوری از سوی آموزگار به زبان آموز ارائه نخواهد شد و موفقیت بدست آمده در هر مهارت تنها دستاورد آموزش درست و کوشش فراوان زبان آموز خواهد بود.

مناطق برگزاری کلاس ها در شهر تهران

این کلاس ها تاکنون با استقبال فراوان زبان آموزان گرامی از سراسر تهران(شرق، تمامی مناطق غرب تهران، مرکز شهر و شمال) همراه بوده است. ساکنین محدوده مناطق زیر در سراسر تهران میتوانند برای تشکیل کلاس در منزل یا کلاس های آنلاین تماس حاصل نمایند:

الهیه ، آجودانیه ، اندرزگو ، المهدی، ازگل ، اوین ، ارسباران ، اوین ، اقدسیه ، آرژانتین ، آریاشهر، امیرآباد ، بهاران، بلوار تعاون، بلوار فردوس، باغ فردوس ، پاسداران ، پل رومی ، پیروزی ، پونک ، توانیر ، تهرانپارس ، جلفا، جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی، جردن ، جهان کودک ، چیذر ، چهارراه تعاون، خیابان دماوند ، خیابان پیامبر، دروس ، دارآباد ، درکه ، دربند ، داودیه ، دهکده المپیک، درختی ، دیباجی ، دانشگاه علم و صنعت ، دزاشیب ، رستم آباد ، رودهن ، زعفرانیه ، زرگنده ، زیباشهر، ساعی ، سازمان برنامه، سهروردی ، سردار جنگل، سید خندان ، سعادت آباد ، سعد آباد ، سوهانک ، شهرک غرب ، شهرک راه آهن، شهرک گلستان، شهرک اکباتان، شهران، شمیران ، شیان ، شاهین، شهر زیبا، شیخ بهایی ، شریعتی ، صادقیه، ظفر ، عباس آباد ، فرمانیه ، فرشته ، فرحزاد ، فدک ، فرهنگسرا ، قیطریه ، قائم مقام ، قلهک ، کاشانک ، کلاهدوز ، کاووسیه ، کوهسار ، کامرانیه ، گاندی ، لویزان ، لواسان ، لواسانی، محمودیه ، میرداماد ، ملاصدرا ، میدان سرو ، میدان کاج ، میدان هفت حوض ، میرداماد ، محمود آباد، منظریه ، نیروهوایی ، نارمک ، نبرد ، نیاوران ، ولنجک ، ونک ، وزرا ، و یوسف آباد.

دوره ها و کلاس های آنلاین مکالمه(speaking) و آیلتس با Skype

بنا به درخواست بسیاری از زبان آموزان ساکن داخل کشور و برخی از زبان آموزان خارج از کشور، از تابستان سال 1394 دوره های اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس و همچنین دوره های مکالمه عمومی زبان انگلیسی از سوی گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی برگزار میشود.

Online Courses with skypeاین کلاس های آنلاین از راه اسکایپ برگزار شده و تمرکز آن بر (1) مکالمه زبان آموز در زمینه های گوناگون، (2) سوالات استاندارد و به روز آزمون های آیلتس و تافل و همچنین (3) گسترش دایره واژگان و دانش دستور زبان به میزان لازم برای بهبود هر چه بیشتر سطح مکالمه میباشد.

این کلاس ها همچون کلاس های حضوری با بهره گیری از استاد های کاملا چیره دست بر اسپیکینگ زبان انگلیسی و مصاحبه آیلتس(در سطح نمره 8 و بالاتر) برگزار شده و هزینه آن برابر 35 تا 50 هزار تومان برای هر جلسه 1 ساعته میباشد. شیوه های پرداخت و تدریس متفاوت میباشند و باید از استاد مربوطه پرس و جو شود. در این زمینه پیوند زیر را دنبال کرده و فایل صوتی mp3 توضیحات را بشنوید:

کلاس های آنلاین آیلتس

تصحیح اینترنتی رایتینگ آیلتس و تافل

این امکان نیز برای تمامی زبان آموزان به ویژه زبان آموزان ساکن شهرستان ها یا خارج از ایران که دسترسی به استاد های توامند آیلتس و تافل ندارند فراهم است تا با فرستادن نمونه رایتینگ های خود از راه email، دیدگاه چیره دست ترین استاد ها را درباره آن ها دیده و با توجه به راهنمایی ها و توصیه های پیوست شده در پاسخ، در راستای بهبود وضعیت رایتینگ خود اقدام نمایند.

برای بدست آوردن دانسته های بیشتر در زمینه دریافت آموزش آنلاین آیلتس و همچنین تصحیح اینترنتی رایتینگ های خود یک پیام در تلگرام در زمینه علاقمندی خود به آغاز چنین دوره هایی به شماره زیر ارسال فرمایید تا با شما تماس گرفته شده و راهنمایی های لازم انجام شود:

09121355087 (شماره تنها برای دریافت Text یا فایل صوتی در تلگرام میباشد)

تماس برای نام نویسی در دوره های حضورری

علاقمندان گرامی توجه داشته باشند با توجه به شمار بازدید کنندگان محترم از این سایت و تعداد پرشمار کلاس های استادهای بزرگوار و عدم توانایی ایشان به پاسخگویی تماس های تلفنی و ارائه مشاوره، برای نام نویسی در دوره ها پس از مطالعه کامل “قوانین پایه” و اطمینان از داشتن شرایط لازم، نشانی منزل خود را به شماره زیر پیامک کرده تا با شما تماس گرفته شود و شماره حساب پرداخت در دسترس شما قرار گیرد.

(شماره جهت مشاوره آموزشی نمیباشد و در صورت تماس در این زمینه به همین صفحه راهنمایی خواهید شد. از این رو لطفا پیش از هرگونه تماس قوانین و شرایط را به دقت مطالعه فرمایید)
09121355087 (شماره تنها برای دریافت Text یا فایل صوتی در تلگرام میباشد)

همچنین شماره مستقیم گفتگو با سرکار خانم امیدی(تنها و تنها ویژه بانوان در مناطق شمال تهران):

09124873462

با اینهمه اگر شرایط شما ویژه بوده و در این صفحه به آن پرداخته نشده است، میتوانید با رایانامه(email) زیر مکاتبه داشته باشید:

persiatrans{at}gmail.com

Visitors of ielts2.com

شرایط و قوانین کلاس ها(حتما مطالعه بفرمایید)

“قوانین پایه و شرایط کلاس ها”

1. تنها اگر بدنبال یک دوره بسیار حرفه ای و پربازده با استادهای دانش آموخته کشورهای انگلیسی زبان میباشید و زبان آموزی سختکوش، وقت شناس و هدفمند با زمانی آزاد برای مطالعه هستید،  قصد واقعی  دریافت مدرک آیلتس یا تافل را دارید و هدف شما نمره بالا در آزمون های آیلتس و تافل(نمره بالای 6.5 آیلتس و بالای 80 تافل) هست این دوره ها مناسب شما خواهد بود. توجه داشته باشید اخذ مدرک آیلتس کار ساده ای نبوده و نیازمند ساعت های فراوان مطالعه در یک بازه زمانی چند ماهه است و اگر از توان و انرژی خود اطمینان ندارید بهتر است آغاز دوره را به زمانی دیگر موکول فرمایید.

2. پیش از آغاز دوره که معمولا 30 جلسه 1 تا 1.5 ساعته می باشد باید نام نویسی کرده و برای این کار، همانند تمامی مراکز آموزشی، نیازمند پرداخت شهریه هستید. نام نویسی با دریافت شماره کارت و پرداخت هزینه 15جلسه پیش رو انجام میشود. همچنین زبان آموز میتواند هزینه 1 جلسه نخست را پرداخت کرده و جلسه نخست را برای آشنایی با استاد و شیوه آموزش ایشان برگزار نماید.

3. با توجه به سطح بسیار بالای این دوره ها و نام آشنا بودن استاد های گرامی در این حوزه، پرداخت شهریه پیش از آغاز دوره ها به گونه ای که در بند 5 گفته شده انجام میشود و جلسه جداگانه ای یا رایگان برای آشنایی، نشست، رایزنی و همانند اینها با استاد وجود نخواهد داشت. با اینهمه، برای بازبینی کارنامه آموزشی استاد ها که از دانش آموختگان کشورهای غربی هستند پیشنهاد میکنیم پیشینه آموزشی/کاری و همچنین نمره زبان آموزان دوره های پیشین را بازبینی فرمایید.فرایند نام نویسی و بستن کلاس ها بسیار استاندارد بوده و دگرگونی چندانی در آن پدید نخواهد آمد. از این رو هماهنگی اندکی که مورد نظر است تنها بصورت تلفنی انجام میشود.

4. کلاس های آیلتس، تافل و مکالمه بسیار فشرده بوده و بصورت 3 روز در هفته در روزهای فرد یا زوج برگزار می شود (دوره های 1 روز در هفته یا 2 روز در هفته برگزار نمیشود). برای شرکت در کلاس های 4 تا 6 ماهه باید دست کم 5 ساعت آزاد برای مطالعه بیرون کلاسی داشته باشید. زبان آموزان در دوره های 2 تا 3 ماهه معمولا نیازمند 5 تا 7 ساعت مطالعه روزانه هستند.  تمامی زبان آموزانی که بدنبال نمره بالای ۶ آیلتس و بالای ۸۰ تافل هستند باید دست کم 6 ساعت زمان آزاد برای مطالعه داشته باشند و تجربه دوره های گذشته نشان داده که دستیابی به این نمره ها برای کسانی که شاغل و/یا درگیر هستند کمتر میباشد و ایشان باید در این زمینه کاملا هوشیار باشند.

تنها دوره های خانم امیدی در بازه های زمانی بیش از 5 ماه برگزار میشود و زبان آموز نیازمند مطالعه کمتر از 5 ساعت میباشد. برای آشنایی با دوره های ایشان این پیوند را دنبال فرمایید.

5. بدلیل تقاضای بالا برای نام نویسی در این دوره ها و ماهیت بسیار فشرده آن ها از یک سو و بازتاب منفی چشمگیر غیبت از سوی دیگر، از آغاز سال 1395، هیچگونه غیبتی به هیچ شکل مورد پذیرش نبوده و هزینه تمامی جلساتی که زبان آموز در آن ها غیبت داشته از مبلغ پرداختی ایشان کسر خواهد شد. حتی در شرایط کاملا اضطراری و بحرانی همانند بیماری شدید یا خدای نکرده درگذشت بستگان درجه یک نیز به زبان آموز هیچ حق غیبتی تعلق نمیگیرد. به تمامی زبان آموزان پیشنهاد میشود اگر به تندرستی خود یا اطرافیان خود بدگمان هستند هرگز در این دوره ها شرکت نفرمایند.

6. شهریه دوره در 2 مرحله، پیش از آغاز هر 15 جلسه (برابر هر بخش حدود 1 میلیون و 200 هزار تومان) و بصورت کارت به کارت کردن پرداخت میگردد و پرداخت جلسه ای یا نقدی مورد پذیرش نیست. همچنین هرگز هیچ دگرگونی ای در قیمت اعلام شده در این آگهی صورت نخواهد گرفت و هزینه نوشته شده در آگهی پایین ترین هزینه ممکن و برای همه زبان آموزان در سراسر تهران یکسان میباشد.

7. کلاس ها در منزل زبان آموز برگزار میشود بنابراین زبان آموز باید در داخل شهر تهران دارای منزل مسکونی بوده و در تمامی این دوره باید در شهر تهران حضور داشته باشد. بنابراین آندسته از زبان آموزان گرامی که پیشه هایی با زمانبندی 2 هفته ای/2هفته ای و همانند این در بیرون و درون تهران دارند و یا در بیرون/پیرامون تهران زندگی میکنند نمیتوانند از این کلاس ها بهره ببرند. از عزیزانی که در تهران دارای منزل نمیباشند خواهش داریم از دوره های آنلاین استاده های برجسته ما بهره گرفته و برای آغاز کلاس در خارج از شهر تهران پافشاری نفرمایند.

*به تازگی بصورت محدود امکان تشکیل کلاس در منطقه فرمانیه تهران  همچنین در شرق تهران در منزل 2 تن از استاد ها فراهم شده است که در این باره میتوانید درخواست خود را به شماره زیر در تلگرام پیامک فرمایید: 09121355087(تنها برای پیامک در تلگرام)

8. زبان آموز باید دارای گذرنامه(پاسپورت) بوده و با در اختیار داشتن مبلغ لازم برای نام نویسی در آزمون آیلتس/تافل که نزدیک به 800 هزار تومان(سال 94) میباشد آماده باشد. استاد یک ماه پیش از زمان آماده بودن زبان آموز برای شرکت در آزمون این تاریخ را به ایشان اعلام کرده و زبان آموز موظف است در آزمون ثبت نام نماید.

9. تعیین سطح کامل(در 15 دقیقه)، گفتگو و جلسه نخست(1.5 ساعت) بدنبال یکدیگر برگزار میگردند و هزینه جداگانه ای برای تعیین سطح دریافت نمیگردد. بدلیل تراکم بالای کلاس ها ، تعیین سطح در روز جداگانه انجام نمیپذیرد.
10. قرارداد دوره های تضمینی برای دوره های آموزشی دست کم 3 ماه میباشد(هر 1 افزایش نمره آیلتس/10 نمره تافل برابر 3 ماه) و هیچ قراردادی برای دوره های کمتر از 3 ماه بسته نخواهد شد. همچنین قرارداد بر پایه نمره کل overall بسته میشود و تضمینی برای دریافت نمره در تک تک بند ها each skill وجود نخواهد داشت.

11. فهرست منابع و رایزنی های آموزشی پس از واریز شهریه انجام خواهد شد.

12. اگر بهمراه همسر خود بدنبال شرکت در این کلاس ها هستید تغییری در شهریه وجود نداشته و شهریه کلاس میان دو زبان آموز تقسیم میشود. بنابراین هر یک نیمی شهریه را خواهند پرداخت. شهریه کلاس هایی که 2 زبان آموز در آن شرکت دارند برابر 100 هزار تومان برای هر جلسه خواهد بود. با اینهمه، بازده کلاس هایی که تنها 1 زبان آموز در آن ها وجود دارد، بسیار بالاتر از دیگر کلاس هاست. گرچه امکان برگزاری کلاس های 2 نفره وجود دارد، برای پیشگیری از به وجود آمدن حاشیه های بعدی، هیچ زبان آموزی از سوی اساتید به شما پیشنهاد نخواهد شد و تنها اگر چنین کسی را از پیش در اختیار دارید میتوانید برای برگزاری کلاس با ایشان اقدام فرمایید.

13. در زمینه بازگشت شهریه درصورت تغییر عقیده زبان آموز به هر دلیل موجه یا ناموجه (برای مثال مشورت دوباره با خویشاوندان یا وکیل یا پیش آمدن مشکلات شخصی، کاری، دانشگاهی، خانوادگی، خستگی و…) باید توجه داشته باشید پس از پایان برگزاری جلسه اول و پرداخت شهریه 15 جلسه نخست، هیچ هزینه ای به زبان آموز بازگردانده نخواهد شد. تنها اگر زبان آموز تا پیش از جلسه دوم انصراف خود را از ادامه کار اعلام کند، هزینه جلساتی که برگزار نخواهد شد به ایشان بازگردانده میشود و هرگز برای بار دیگری نام نویسی نخواهد شد. زبان آموزان گرامی باید توجه کنند هیچ هزینه ای به ایشان برگردانده نخواهد شد و پرداخت هزینه 20 جلسه نخست در آغاز کار به معنای قبول این بند میباشد.

14. استاد به هیچ عنوان حق برهم زدن دوره آموزشی آیلتس، تافل یا مکالمه را به هر دلیل(دریافت پیشنهاد مناسب تر، خروج از کشور، آغاز حرفه دیگر، مشکلات شخصی و همانند اینها) را نخواهد داشت و پیش از این هرگز چنین موردی در دوره های آموزشی گروه مهندس ابوالقاسمی روی نداده است. درصورت چنین پیشامدی مهندس ابوالقاسمی مستقیما تمامی هزینه پرداختی زبان آموز تا آن جلسه را به ایشان بازخواهند گرداند یا درصورت تمایل زبان آموز استاد دیگری را جایگزین خواهند کرد. شماره تماس مستقیم ایشان در پایان این نوشته آمده است.

15. در تمامی تعطیلات رسمی و غیر رسمی تقویم ایران کلاس ها همانند روزهای غیر تعطیل برگزار میشود و هیچ استثنایی وجود نخواهد داشت. غیبت در این روزها به هر دلیل به پرداخت هزینه جلسات مربوطه انجامیده و هیچگونه کلاس جبرانی برای زبان آموزان برگزار نمیشود. کلاس ها هر ساله تا پایان روز 25 اسفند و از روز 14 فروردین برای علاقمندان برگزار خواهد شد و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. معمولا هر ساله هفته آخر شهریور تعطیل میباشد و زبان آموزان میتوانند مسافرت های احتمالی خود را در این زمان تنظیم نمایند.

16 . به هیچ روی پیرامون “خ.ر.ی.د،  ف.ر.و.ش  و  ج.ع.ل مدرک آیلتس/تافل” با ما تماس نگیرید. کوچکترین دانشی در این زمینه نداشته و کارکرد ما تنها آموزشی است.

17. اگر خدای نکرده هرگونه توهین به هر شکل(رو در رو، پیامک، مکالمه تلفنی و….) از سوی زبان آموز به آموزگار روی دهد، دوره مربوطه بلافاصله متوقف شده و زبان آموز میبایست شهریه جلسات باقیمانده را با طرح شکایت و از راه قانونی دریافت نماید.

18. هر زبان آموز تنها یک بار میتواند از خدمات آموزشی این گروه بهره مند شود. اگر زبان آموزان به هر شکل اقدام به برهم زدن دوره نماید، با توجه به درخواست بالا برای کلاس ها هرگز دوره دیگری برای ایشان آغاز نخواهد شد.

19. استاد تنها در برابر جلساتی که پرداخت شهریه آن ها انجام شده مسئولیت تشکیل و ادامه کلاس دارد و در برابر جلسات آینده که پرداخت آن ها انجام نشده مسئولیت تشکیل کلاس نخواهد داشت. استاد موظف است 5 جلسه پیش از پایان 20 جلسه نخست برای پرداخت شهریه 20 جلسه دوم به زبان آموز اطلاع رسانی کند. درصورت عدم پرداخت شهریه به هر دلیل و در هر شکل استاد این حق را دارد تا زمان کلاس را به زبان آموز دیگری که در نوبت هستند واگذار نماید.

20. دانشجویان و دانش آموختگان گرامی دانشگاه های تراز اول کشور و دارندگان مقاله های چاپ شده در مجله های برتر جهان و دیگر نخبگان توجه داشته باشند شرایط کلاس ها برای ایشان همانند دیگر متقاضیان و زبان آموزان است و برتری و تفاوتی از این نظر وجود نخواهد داشت. با اینهمه زبان آموزانی که دارای پیشینه ثبت شده فعالیت در سازمان های خیریه دارند میتواند تا 30% کاهش هزینه بهره مند شوند.

21. متقاضیان گرامی کلاس ها توجه داشته باشید به دلیل شمار بالای تماس ها و ایجاد برخی ناهماهنگی ها هیچگونه پیش گزین یا رزور کردن، حتی با پرداخت تمامی مبلغ شهریه، از سوی این گروه آموزشی مورد پذیرش نیست و از شما تقاضا میشود تنها 2 روز پیش از روز مورد نظر برای آغاز کلاس، از شماره اعلام شده استفاده بفرمایید.

22. استاد های محترم گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی با هیچ آموزشگاهی در پیوند نبوده و نخواهند بود. فعالیت ایشان، از چشم انداز آموزشی و مالی کاملا آزاد بوده و پیرو سیاست های هیچ موسسه ای نمیباشند. همچنین امکان دیدار ایشان در هیچ آموزشگاهی وجود ندارد. با اینهمه برای اطمینان خاطر بیشتر برای زبان آموزان، استاد موظف خواهد بود در جلسه نخست کارت شناسایی خود را بهمراه یک شماره تلفن ثابت منزل به زبان آموز ارائه کرده و در برابر دریافت شهریه 20 جلسه به زبان آموز رسید کتبی با توضیح کامل و امضاء ارائه نماید. با اینهمه باید توجه داشت این کلاس ها مناسب آندسته از زبان آموزان گرامی که به این شیوه پرداخت و برگزاری کلاس پشتگرم نیستند نخواهد بود و خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد.

23. گرچه داشتن فرزند یا فرزندان مانعی برای برگزاری کلاس نیست، زبان آموزان خانم دارای فرزند باید پیش از آغاز دوره ترتیبی فراهم آورند تا در ساعات برگزاری کلاس یک “پرستار کودک” آموزش داده و حرفه ای از فرزندان ایشان نگهداری نماید تا در روند آموزشی ایشان مشکلی به وجود نیاید.

24. زبان آموزانی که بدنبال دوره های کمتر از 15 جلسه(1 ماه) هستند باید توجه داشته باشند که (1)جلسه تعیین سطحی برای ایشان وجود نداشته و (2) آغاز کلاس نیازمند پرداخت شهریه تمامی جلسات بوده و (3) حق هیچگونه اعتراض به شیوه تدریس و برنامه ریزی و اولیت بندی مد نظر استاد محترم را نخواهند داشت و باید پیروی 100% از برنامه ایشان داشته باشند. همچنین در صورت نارضایتی هرگز هیچگونه مبلغی به ایشان بازگردانده نخواهد شد.

اگر کوچکترین ناهماهنگی با قوانین بالا در خود میبینید، این دوره مناسب شما نخواهد بود و بهتر است در جستجوی دوره های دیگر باشید. همچنین توجه داشته باشید واریز مبلغ شهریه به شماره حساب اعلام شده به معنای پذیرش تمامی موارد اعلام شده در بالا خواهد بود و اعتراضی از سوی زبان آموز مورد پذیرش نیست. بنا به قوانین اشاره شده در بالا هیچ بخشی از این مبلغ در هیچ صورت به زبان آموز بازگشت داده نمیشود. از این رو پیش از پرداخت هرگونه مبلغ قوانین را با دقت فراوان مطالعه فرمایید.

شهریه دوره:

شهریه دوره (برای نمره 7 آیلتس/100 تافل) به صورت زیر است ( بهمراه 5% تخفیف محاسبه شده تا پایان تابستان 95)

جلسه ای 80 تا 100 هزار تومان برای استاد با نمره 8 آیلتس آکادمیک و تجربه 10 هزار ساعت کلاس خصوصی

تعداد جلسات مورد نیاز برای نمره 7 آیلتس/100 تافل حدود 20 تا 40 (متوسط 30)جلسه خواهد بود.

شهریه دوره های آنلاین مکالمه و آیلتس هر جلسه 1 ساعته برابر  50 هزار تومان

شهریه دوره های آنلاین آیلتس/تافل با استاد در سطح نمره 8 برابر جلسه ای 60 هزار تومان

درصورت هماهنگی با تمامی شرایط بالا نشانی کامل منزل خود را به شماره زیر پیامک بفرمایید:

 09121355087 (شماره تنها برای دریافت Text یا فایل صوتی در تلگرام میباشد)

09018127183(شماره دوم برای دریافت پیامک)

تازه! کلاس های نیمه خصوصی آیلتس 3 روز در هفته و هر روز مهندس ابوالقاسمی – ثبت نام بهمن و اسفند ماه سال 1395

تعیین رایگان نمره اسپیکینگ شما در کانال تلگرام  @ielts2com و دریافت نکته های ارزشمند تا روز آزمون:

Telegram Logoآموزگاران این گروه بهمراه برخی از زبان آموزان بخشی از دستمزد ماهیانه خود را با هدف جلوگیری از اعدام افراد مرتکب جرم شده در سن کمتر از 18 سال به سایت طفلان مسلم واریز مینمایند. کمک های هرچند کوچک شما بزرگواران میتواند فاصله میان مرگ و زندگی یک انسان در بند باشد:

http://life.sosapoverty.org

برای شنیدن فایل mp3 توضیحات مهندس ابوالقاسمی بر روی Player زیر کلیک فرمایید

139 پاسخ های ایجاد شده:
 1. فریدون
  فریدون says:

  سلام.درود فراوان بر استاد ابولقاسمی عزیز.
  به نظرم شرایط کلاس ها و شهریه کاملا منطقی است،بعضی از دوستان کم لطفی کردن و قضاوت نادرستی کردن!اولا یکجا باید شهریه رو گرفت فقط یک دلیل قانع کننده داره الان دانشگاه آزاد و یا سایر موسسات زبان هم همشون یکجا شهریه رو پیش از آغاز دوره حتی در بعضی از مواقع دو هفته قبل از شروع کلاس می گیرن!( یک موردی برای بنده پیش اومده به یکی از موسسات مشهور زبان ثبت نام کردم و پول رو یکجا دو هفته قبل از شروع کلاس کارت کشیدم!یک روز مونده برم سر کلاس زنگ زدن و گفتند کلاس دو نفر ثبت نام کردن (به صرفه نیست!)مجبور شدیم بندازیم عصر!پس ببینید چیز عجیب و غریبی نیست تو هر جایی این اتفاق می افته و تو هر موسسه زبان که رفتم تعهد کتبی ازم گرفتند پول گرفته شده استرداد نمی شود! در مورد اینکه دفتر ندارن!جای مشخصی!ببینید 99 درصد زبان آموزان وقتی می گن ما اینهمه پول می دیم استاد بیاد منزلمان!از سویی در زمان زبان آموز هم بسیار صرفه جویی میشه،کسی که تهران زندگی می کنه می دونه من چی می گم! و رهن اجاره کردن یک مکانی تو بالای شهر تهران مثلا رهن کامل 100 میلیون تومان حداقل پول می خواد!اونم برای یک درصد زبان آموزان! و مقرون به صرفه نیست برای 1 درصد 100 میلیون تومان بخوابه!از اون طرف از زبان آموز هفتاد ،هشتاد بگیری!
  و یک موضوع بسیار مهمی که هست من علنا چندین بار دیدم از جانب دوستام چون کلاس خصوصی است تمایل بسیار شدیدی برای برهم زدن کلاسها و بهانه جویی….از طرف زبان آموز پیش می یاد!بنابراین من فکر می کنم مشکل جای دیگه است مشکل استاد خوب…نیست!مشکل عدم مسئولیت و پایبندی به قوانین و قرارداد است این موضوع مشکلات شخصیتی است!بنظرم باید اول کسی که همچین رفتارهای غیرمسئولانه داره در وهله اول خودش رو مورد واکاوی قرار بده بعد بیاد با دیگران قرارداد ببنده!

  پاسخ دادن
 2. سارا
  سارا says:

  سلام

  من ساکن شهرک اکباتان هستم و قصد دارم کلاس آنلاین با مهندس ابوالقاسمی شروع کنم. میخواستم بدونم نمره بچه هایی که با ایشون همین کلاس آنلاین رو داشتند چند بوده. ممنون میشم کارنامه هاشون ر بذارید مثل کلاس های خصوصی دیگه

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   پیشرفت زیادی در بچه ها دیده شده ولی از دوره های جدید کارنامه ای در دسترس نیست. برای شما و علاقمندان عزیز دیگر کوشش میکنم فایل های صوتی ضبط شده از این عزیزان در سایت در دسترس قرار بدم. شخصا از کیفیت این کلاس ها رضایت خیلی بالایی دارم و به نظر من بازده و کیفیتش کمتر از کلاس های خصوصی رو در رو نیست.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 3. کامران
  کامران says:

  سلام و خسته نباشید.
  “شما در جایی عنوان کردین که برخی افراد به دلیل کنایه زدن زمانی که از مطالب سایت دانلود می کنند،بازخورد مثبتی یا تشکر کنند”تلویحا مقصودتان همین بود!من از شما می پرسم دانلود کتاب ها،سی دی ها…و خیلی از مطالب دیگه غیرقانونی و پیگرد قانونی دارد،شما که دم از حرفه ای بودن می کنید و کنایه زدن به قول خودتان “جهان چهارمی”…دارین کار غیر اخلاقی و سرقت علمی می کنید!می دونم می خوای بگین همه دارن اینکار رو می کنند!عده ای دزدی می کنند ولی خیلی خوشحالم که همیشه برای خرید کتاب پول دادم دانلود نکردم….اگه دیدگاهم رو حذف نکنید سپاسگزارم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   تصور من این هست شما معنی عبارت “سرقت ادبی” رو نمیدونید! پیشنهاد میکنم عبارت
   plagiarism
   رو گوگل کنید تا در این زمینه اطلاعات کافی بدست بیارید. همچین دیدگاه شما کاملا بی ربط به این صفحه هست و به نظر من برای تخریب و هدفمند گذاشته شده ولی مساله ای نیست من تایید میکنم چون توهینی در اون وجود نداره.

   در مورد اینکه در دسترس قرار دادن این منابع اخلاقی هست یا نه باید بگم این دانلود ها معمولا(بالای 90%) محدود به ایران است و در این کشور قانونی در این زمینه وجود نداره که بخواد شکسته بشه. شما در جایگاه “پسر پیغمبر” سعی کردید ما رو داوری کنید ولی اگر من به زندگی شخصی شما دسترسی داشتم بهتون نشون میدادم وضعیت شما بهتر ار ما نیست.

   حتی اگر برای خرید این کتاب ها پول داده باشید(کاری که من، صدها زبان آموزی که هر سال با اون ها کار میکنم و هزاران نفری که در نهایت بعد از براورد اولیه با نسخه الکترونیکی کتاب ها و منابع رو میخرند) این پول رو به انتشاراتی دادید که بدون اینکه کوچکترین پولی به ناشر یا نویسنده بدهند اون مبلغ رو به حساب شخصیشون میریزند که 100 برابر بدتر از دانلود کردن هست اگر از من بپرسید. ضمنا بسیاری از نرم افزارهایی یا ویندوزی که کرک شده خود شما و دیگران دانلود میکنید و دارید استفاده میکنید یا هوایی که با سوار شدن به خودرو آلوده میکنید و “مالیات کربن” براش نمیدید یا گونه های گیاهی یا جانوری که با سبک زندگی مصرف گرایانه منقض میکنید و هیچ هزینه ای بابتش پرداخت نمیکنید(!) و هزاران مورد دیگه برای این اتفاق میفته که قانونی براش تعریف نشده در این کشور. اولین روزی که قانون براش تعریف بشه نه تنها تمامی این موارد حذف میشه بلکه خود من نویسنده چندین عنوان کتاب در زمینه آیلتس خواهم بود.

   در نهایت جهان سومی به باور من برچسب مناسبی برای بسیاری از افراد هست که حتی برای بدست آوردن اطلاعات بسیار ارزشمند مثل آموزش رایگان و صوتی گام به گام رایتینگ بخش اول و دوم آیلتس(که هر بار که در کلاس ها تکرار میشه ارزشی برابر 70 تا 100 هزار تومان داره) و برای نخستین بار در اینترنت به این صورت شفاف به زبان فارسی منتشر کردیم یا آموزش صوتی تست زدن آیلتس(با ارزشی همسان برابر 70 تا 100هزار تومان در هر بار آموزش کلاسی) یا هزاران فایل صوتی مصاحبه آیلتس که خودمون با کمک بچه ها برای آموزش دادن ضبط کردیم و رایگان در دسترس قرار دادیم و روزانه صدها بار داره دانلود میشه(حدود 20 گیگابایت در روز!) یا بهترین منابع آیلتس فهرست بهترین منابع تافل(که ده ها سال هیچ مدرسی حتی یکی از این منابع رو در دسترس قرار نداده بود و اطلاعات در این زمینه محدود بود به کسایی که درآمد بالا دارد و بیشتر در تهران زندگی میکنند)، فهرست بهترین کتاب ها و منابع برای مکالمه و ده ها مورد دیگه هرگز تشکر نکردند یا هزینه ای ندادند یا حتی اسمی جایی نبردند و هر بار دهانشون باز شده برای تخریب و کنایه یا توهین بوده.

   اگر بار دیگه خواستید اسم ما رو خراب کنید حتما به انگلیسی باشه و در جای خودش نه در جایی که زبان آموزان در حال تصمیم گیری برای ثبت نام در کلاس هستند.

   پاسخ دادن
   • ناشناس
    ناشناس says:

    من نمی خوام مقاله برایتان بنویسم و با کلمات بازی کنم!از جمله سرقت ادبی”پیشنهاد می کنم با خودتان بازی نکنید و صادقانه عمل کنید فرافکنی نکنید.سپاس

    پاسخ دادن
 4. سمیرا
  سمیرا says:

  سلام ممنون از پاسخ شما.
  اگر امکان داره به من یک وقت برای شروع شرکت در کلاس ها رو لطف کنین و اینکه بهم بگین با این سطح به چند جلسه کلاس نیاز دارم. من از کلاس های انلاین شما می خواستم استفاده کنم. و اینکه امکان هیچ گونه تخفیف برای ما وجود نداره؟ بسیار سپاسگزارم.

  پاسخ دادن
 5. بابک کمیلی
  بابک کمیلی says:

  سلام اقای ابولقاسمی پیشنهاد میدم شما کلاسهایی خصوصی همانند کلاسهایی که در منازل تشکیل میدین را در محل دفترتون بذارین تا کسانی که در مناطق شمال و.. نیستن خودشون به محل دفترتون بیان و همان کلاس خصوصی با همان شرایط انجام گیرد البته در محل دفتر شما.اینطوری بسیاری که منزلشان جاهای دیگر است هم میتونن کلاس خصوصیی مورد نظر بگیرن.ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   ممنونم از پیشنهاد شما. کلاس های نیمه خصوصی با همین هدف تشکیل شده. البته باید توجه داشت بیشتر زبان آموزانی که با من کلاس خصوصی دارند اصلا تمایلی ندارند از منزل خارج بشن.
   با اینهمه برای علاقمندان دیگر از سال 1396 چنین امکانی فراهم خواهد شد.

   با سپاس از شما بزرگوار 🙂

   پاسخ دادن
 6. مجید
  مجید says:

  من قبلا برای مهاجرت نیاز به آیلتس 4 داشتم و بدون آمادگی انتحان دادم (1394) و نمره overal 5 گرفتم الان برای تحصیل میخوام هر 4 اسکیل 6.5 بگیرم و یا بالاتر . منتها از اردیبهشت 96 میخوام شروع کنم و نهایتا با ثبت نام و امتحان و گرفتن نتیجه تا پایان 96 وقت دارم. لطفا راهنمایی کنید؟

  پاسخ دادن
 7. سمیرا
  سمیرا says:

  با سلام
  من خودم رشته تحصیلی م زبان است و سطح من intermediate است و برای ازمون ایلتس مسلما نیاز به کلاس هم خواهم داشت. خواهشی که از جناب مهندس ابوالقاسمی دارم این هست که با توجه به تجربه خودشون به من یک برنامه ریزی دقیق بدن تا بتونم مطالعه کنم و برای هشت ماه اینده حاضر بشم . چون من در حال حاضر از نظر مالی قادر به حضور در کلاس ها نمی باشم. من از شما خواهش می کنم یک برنامه ای به من معرفی کنید که بتونم برای هشت ماه اینده از الان اماده شم. و طبق اون برنامه پیش برم و در نهایت بتونم جلسات کوتاه تری را در کلاس شرکت کنم.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   برنامه ریزی درست و دقیق باید ویژه شما و برپایه شرایط شما باشه تا بتونه شما رو واقعا به هدف برسونه. اگر در چهارچوب یک کلاس کار نکنید نمیتونیم شناخی از شما داشته باشیم و برنامه ریزی واقعی انجام بدیم.
   البته در اینترنت میتونید استادهایی رو پیدا کنید که تعیین سطح و برنامه ریزی رو آنلاین انجام میدهند میتونید از اونها کمک بخواین.
   درصورتی که توان مالی این مورد هم وجود نداره بهترین کار آغاز کار با ویدیوهایی هست که در بخش دانلود در دسترس قرار داده شده یا بخش رادیوآیلتس 2 که در نوار بالای سایت میتونید نگاهی بهش داشته باشید

   یک نمونه این میتونه باشه
   http://ielts2.com/%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D8%A2%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B3-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

   پاسخ دادن
 8. علیرضا
  علیرضا says:

  سلام
  شرایط من طوری هست که روزانه حداکثر 3 ساعت امکان مطالعه دارم ، آیا امکان شرکت در دوره فشرده شما هست؟
  ممنون

  پاسخ دادن
 9. شیرازی
  شیرازی says:

  باسلام ببخشید اینجا این سوال رو میپرسم
  من دنبال دیکشنری آنلاین یا اپلیکیشن انگلیسی به انگلیسی هستم که به تلفظش بتونم اعتماد کنم.
  میشه معرفی کنید؟

  پاسخ دادن
 10. صحرا
  صحرا says:

  با سلام و خسته نباشيد
  و سپاس به خاطر سايت مفيدتان
  من براي اقامت استراليا نياز به نمره ي ٧ در هر ٤ مهارت هستم و تا بهمن هم نميتونم كلاسي شركت كنم ،
  آيا اگه از نيمه ي دوم بهمن ماه كلاس خودم و شروع كنم تا تير ماه امكان كسب اين نمره وجود داره ؟
  چون از شهرستان ميخواستم بيام تهران ميخواستم بدونم كه چند ماه بايد اونجا باشم ؟ و اينكه سطح من فكر كنم پري اينترمديت باشه ، البته اين نظر شخصي من است ؟ و اينكه كلاس خصوصي با استاد ابولقاسمي هم ميتونم داشته باشم ؟ و اينكه هزينه ي اين كلاس ها براي سال ٩٦ هم جلسه اي ١٠٠ تومن خواهد بود براي مني كه از سال ٩٥ ميخوام در اين كلاس شركت كنم ؟
  با سپاس از شما.

  پاسخ دادن
 11. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام وقت بخیر
  بنده در سطح مبتدی هستم (در حد پیش دانشگاهی) میخواستم ببینم امکانش هست کلاسهای فشرده داشته باشم به صورتیکه تا خرداد ماه موفق به اخذ ایلتس 6/5 شوم؟(امکان مطالعه روزانه 5-6 ساعت را دارم )
  و میخواستم بدونم چطور میتوانیم مطمئن شویم که استاد موردنظر 100در100 نمره بالایی را در ازمون ایتلس کسب کردند؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   بله امکان رسیدن به این نمره در این بازه زمانی وجود دارد البته باید کوشش کنید تایم بیشتری برای تمرین داشته باشید.

   در مورد پرسش دوم باید عرض کنم مدرسانی که مدرک آیلتس دریافت کرده باشند(که البته به باور من شمار این عزیزان فعلا بسیار کم هست) مدرک خود را بهمراه رزومه در سایت در دسترس زبان آموزان قرار خواهند داد. در این زمینه همچنین میتوانید از خود استاد مربوطه مستقیما درخواست تصویری از مدرک ایشان را داشته باشید. برخی سازمان ها میتوانند مستقیما شماره TRF مدرک را در سایت ielts.org اعتبارسنجی نمایند.

   پاسخ دادن
 12. نگین
  نگین says:

  سلام خسته نباشید.بنده سطح زبان پایه دارم ودرحد دانسشگاهی زبان را بلدم وهمچنین همسرم.حدلا برای شرکت دراین دوره ها ۳۰ جلسه برای ما کافی است؟شهریه چقدر میشود برای ما دونفر؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   سطح شما پایه است و دست کم به 30 جلسه نیاز خواهید داشت.

   با توجه به زمان آزاد شما برای مطالعه، نمره مورد نظر و دیگر موارد ممکن است جلسات بیشتری نیاز باشد.

   هزینه هر کلاس 2 نفره بین 90 تا 100 هزار تومان است که بین 2 زبان آموز تقسیم میشود.

   پاسخ دادن
 13. ثريا
  ثريا says:

  سلام خسته نباشين من ميخوام كلاسهاي تافل يا آيلس شركت كنم براي بورسيه تركيه .ولي نميدونم آيلس بهتره يا تافل؟مدرك كدوم بيشتر ب درد ميخوره؟لطفأ شهريه هاشم بگين تو تلگرام كلاس ده نفره براي دانشجوها گذاشتين شهريه ش رو نگفتين منم دانشجوي ارشدم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   هم در مورد مقایسه آیلتس و تافل و هم درباره شهریه کلاس های گروهی صحبت شده.
   شهریه این کلاس های 12 جلسه ای 360 هزار تومان هست.

   پاسخ دادن
 14. مهدی
  مهدی says:

  با سلام و احترام خدمت شما استاد عزیز
  سطح زبان بنده پایه می باشد سوالی که خدمتتون دارم این است با توضیحاتی که دادید با 30 تا 40 جلسه می توان نمره 6/5 تا 7 رو اخذ نمود؟واقعا ظرف 30 تا 40 ساعت کلاس زبان خصوصی که ارائه میکنید می توان به این نمراتی که فرمودید دست پیدا کرد؟
  واقعا ضمانت میکنید؟
  بنده هم از جمله کسانی هستم که 4 ماه باید وقت بزارم برای امتحان آیلتس .ممنون میشوم کمی بنده را راهنمایی کنید و کمی روشن سازید.
  با تشکر از شما و سایت خوبتون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما.
   بیش از 95 درصد کسانی که با این روش تا انتهای 40 جلسه ادامه داده اند به نمره مورد نظر خود دست یافته اند که کارنامه و نمونه صدای برخی از آنها در دسترس است.
   در مورد ضمانت کردن باید بگم در این صفحه صحبتی از ضمانت نداشته ایم. شرایط دوره های تضمینی با قرارداد کتبی در صفحه دیگری توضیح داده شده اند که میتوانید مطالعه بفرمایید. دوره های تضمینی معمولا بیش از 3 ماه زمان نیاز دارند.

   پاسخ دادن
 15. رامین
  رامین says:

  سلام
  با تشکر و خسته نباشید از اطلاعات و منابع خوبی که در سایتتون گذاشتید. میخواستم بدونم شیوه تدریس دوره های فشرده به چه صورت هست

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   تا حدودی درباره شیوه تدریس در همین جا توضیح داده شده. برای مثال شیوه تدریس ما بر پایه کتاب های ترمیک نیست و زمان بندی کلاس های ما به گونه ای است که به همه مهارت های اصلی آیلتس یا تافل پرداخته شود و شیوه بسیار راست و بدون پیچ و خم و آزمون و خطاست.
   استاد کوشش میکند بر پایه هزاران ساعت تجربه خود از بهترین منابع در دسترس با توجه به شناختی که از زبان آموز بدست آورده بهره گرفته و مبحث های اصلی آیلتس/تافل را به شیوا ترین شکل بیان کند.
   کتاب هایی که در دوره های فشرده ما به کار گرفته میشود در همین سایت آورده شده و در دسترس همگان است. همچنین از هیچ جزوه طلایی/کنکوری بهره نمیگیریم و پایه کار ما آموزش زبان انگلیسی در مرحله اول و آشنایی با آزمون آیلتس/تافل و تکنیک های این آزمون ها در مرحله دوم است.

   تکنیک ها را بزرگ نمیکنیم و ادعاهایی در زمینه افزایش عجیب و غریب نمره در دو سه هفته نداریم. از پایه تدریس آغاز میشود و تا زمانی که زبان آموز به تدریس نیاز داشته باشد ادامه خواهد داشت(که معمولا بین 30 تا 40 جلسه است).

   از روز اول تا روز آخر برنامه کاملا شفاف است. مشخصا خواهید دانست در 10 جلسه سوم کجای کار خواهیم بود و چه خواهیم کرد. استاد بر پایه تجربه های خود رسیدن یا نرسیدن شما به نمره مورد نظرتان را هفته ها یا ماه ها قبل پیشبینی کرده و اگر همکاری لازم را نداشته باشید آن را گوشزد خواهد کرد.

   امیدوارم این توضیحات در زمینه “شیوه تدریس” برای شما سودمند بوده باشد. بعنوان یک حرفه ای از ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه موفق ترین دوره های خصوصی آیلتس در ایران که حاصل رنج و تلاش ده ساله من و بیش از 10 هزار ساعت تجربه تدریس است معذورم. با اینهمه پیشنهاد میکنم دیدگاه زبان آموزان درباره این دوره ها را در همین سایت مطالعه بفرمایید.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 16. Nfs
  Nfs says:

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم، برای دوره ی خصوصی فشرده ایلتس استادِ خانم هم هست!؟ و اگه هست، چه مناطقی از تهران تدریس میکنند؟
  تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بله در شرق تهران، برخی مناطق شمالی و غرب تهران هر یک استاد خانم متفاوت با تسلط کامل به تدریس و دارای مدرک آیلتس در دسترس هستند.

   پاسخ دادن
 17. هما
  هما says:

  سلام.
  “این کامنت اینجا باشه نام کامل تون رو هم بفرمایید مدرکتون رو که گرفتید برام ارسال بفرمایید ببینیم با منابع رایگان انلاین چقدر ماه طول میکشد آیلتس 7 بگیرید ”
  این حرف شما ممکنه خیلیا رو ناامید کنه. ادمین محترم یعنی کسی که پول هزینه هنگفت کلاسای پربار رو نداره بره بمیره؟ … من نه وقتشو داشتم نه پولشو و هیج وقت کلاس نرفتم ولی دوران دانشجوییم بخاطر درآمدزایی مقاله های زیادی برای دانشجوها ترجمه کردم و این تنها تجربه آموزشی بنده بود.تا اینکه به دلایلی نیاز به نمره 6.5 آیلتس پیدا کردم و سه ماه از سر کار مرخصی گرفتم تا فشرده بخونم.منم از خیلیا شنیدم که میگفتند به صورت خودخوان نمیتونی نمره قابل قبول بگیری…البته که نتونستم ولی فکر کنم برای کسی که هیچ کلاسی نرفته و دفعه اولش بوده آزمون آیلتس میده نمره 6 قابل قبول باشه…الآنم که به این سایت سر زدم بخاطر حرف امثال شماها بود که میگن نیم نمره بیشتر گرفتن توی آیلتس نیاز به کلاس خصوصی و یک سال وقت داره…ولی متاسفانه من و خیلیا شبیه من اینقدر درآمد نداریم که بخوایم توی کلاسای شما شرکت کنیم.
  من نمیگم تبلیغ نکنید و این همه از خودتون تعریف نکنید.من فقط میگم اینقدر تحقیر نکنید و بقیه رو دلسرد نکنید که اگر نمیتونید برید کلاس پس برید بمیرید!

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   تا جایی که یادم هست ایشون توهین کردند و گفتن “پول به جیب آدم های سودجو نریزید با منابع رایگان هم میشه آیلتس گرفت”. پاسخی که دادیم در واکنش به این جمله بود. ضمنا سایت ielts2.com در عمل ثابت کرده سایت شماره 1 در کمک به افرادی بوده که کم بضاعت بودند و با قرار دادن بیش از یک هزار صفحه آموزش رایگان آیلتس و 400 فایل آموزشی تا به امروز همیشه در تلاش به امید دادن و کمک و راهنمایی افرادی با توان مالی کم بوده و کسی واقعا نمیتونه منکر این واقعیت بشه.

   مورد دیگه اینکه مشکل بسیار از کشانی که در این کلاس های خصوصی شرکت نمیکنند یا بعد از اینهمه خدمات رایگان این وبسایت و کانال تلگرام ما همچنان زبان انتقاد و بدگویی دارند، اصلا مساله مالی نیست چون این افراد خودشان بار ها(برخی در تماس های تلفنی اعلام کرده اند حتی تا 5 بار) در آزمون آیلتس شرکت میکنند و هر بار نزدیک 800 هزار تومان هزینه میکنند. دلیل این افراد نداشتن پول کافی و درآمد نیست و بجز فقر فرهنگی موارد دیگری را میتوان برشمرد ولی در اینجا بدنبال این نیستم که بازش کنم. هزینه گران ترین کلاس ها برابر با یک یا نهایتا 2 تا از این آزمون هاست که در کلاس های خود من حتی بین 2 تا 3 نفر هم گاهی تقسیم میشود و من شخصا تا به امروز به هیچ کسی که درخواست کلاس 2 یا 3 نفره داشته نه نگفته ام. بنابراین مساله اصلا مالی نیست.

   شما بازدید کننده گرامی بجای احساساتی شدن و دیدگاه نابجا گذاشتن و تهمت نامربوط زدن یکم سعی کنید واقعیت را ببینید و با دیگر افراد و سایت ها مقایسه بفرمایید تا ببینید آیا واقعا ما بدنبال تحقیر یا دلسرد کردن افراد بوده ایم یا بدنبال فراهم کردم ده ها مورد خدمات رایگان و با کیفیت به کسانی که هرگز 1 ریال به ما نخواهند پرداخت.

   ای کاش بازدید کننده های گرامی این سایت که روزانه بین 8 تا 10 هزار بازدید ازشون ثبت میکنیم یک بار هم در ازای دانلود و بهره برداری رایگان از تمامی فایل ها و امکانات ما از ما تشکر میکردند و همیشه در حال نیش زدن نمیبودند.

   پاسخ دادن
 18. میثم
  میثم says:

  با سلام خدمت شما اساتید گرامی با توجه تفاسیر وتوضیحاتی که داخل سایت خوبتون هست شرایط شغلی من ایجاد نمیکنه که در کلاس های خصوصی به صورت 3 روز در هفته شرکت کنم و کلاس های آنلاین نیز را دوست ندارم و فقط 5شنبه وجمعه ها آزاد هستم میخواستم بدونم برای گرفتن مدرک آیلتس باید چیکارکنم در ضمن ساکن تهران هستم ممنون از پاسخ گویی تون….

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   با توجه به سطح و زمان آزاد تون در بعد از ظهر ممکن است بتونید کلاس داشته باشید. شرایطتون رو به شماره زیر پیامک بفرمایید
   1. سطح کنونی
   2. تایم آزاد بعد از ظهر
   3. نشانی شما

   09121355087

   پاسخ دادن
 19. مریم
  مریم says:

  سلام استاد گرامی
  با جستجوی بهترین استاد آیلتس با سایتتون آشنا شدم و حتما میخوایم از کلاس شما استفاده کنیم.
  من و شوهرم قصد داریم تا اسفند امسال آیلتس بگیریم ولی هر دو شاغل هستیم. آیا میشه کلاس را در ساعت 7 بعد از ظهر تشکیل بدید؟ که هر دو خانه باشیم؟ چون شاغل هستیم میشه امیدوار بود تو این چند ماه به آیلتس؟ شب رو میتونیم خوب بخونیم. کلا اهل خوندن هستیم.
  ممنون.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   خوشحالم در خدمت شما هستم. ببینید اینکه شاغل هستید شانس شما رو کم میکنه و نکته منفی هست. ولی تشکیل کلاس در ساعت 7 عصر مشکلی نیست اگر ساکن شرق، غرب یا شمال غرب یا شمال تهران باشید.
   توجه داشته باشید باید دست کم 5 تا 6 ساعت مطالعه روزانه داشته باشید.
   در صورت هماهنگ بودن با شرایط نشانی دقیق منزلتان را به شماره بالا پیامک بفرمائید تا با شما تماس گرفته شود.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 20. امیر
  امیر says:

  سلام

  خیلی به کلاس های شما نیاز دارم ولی در تهران مکانی برای کلاس ندارم. آیا ممکن هست با پرداخت هزینه بیشتر شما یا استاد دیگه ای که بتونن من رو در 3 تا 4 ماه به نمره آیلتس برسونن منزل ما در کرج تشریف بیاورند؟ اگر ممکن است خیلی ممنونم فقط هزینش رو بفرمایید. و اگر امکانش نیست آیا کسی را در کرج میشناسید که در این سطح باشه و کارش خوب باشه و شما تاییدش کنید؟ لطفا سریع جواب بدید من منتظر هستم. ممنونم.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود امیر عزیز

   دوستان زیادی از شهر کرج تماس میگیرند که متاسفانه امکان خدمتگذاری به اونها رو نداریم. کلاس های ما تنها در داخل شهر تهران برگزار میشوند و چون تعداد کلاس ها همیشه بالاست(5 یا 6 کلاس در روز) و بخاطر ترافیک امکان اینکه فاصله بین کلاس ها از نظر مکانی زیاد باشه نیست.

   ضمنا ما متاسفانه کسی را در شهر کرج و حتی تهران تایید نمیکنیم! در تهران چند استاد هستند که با شیوه ما کار میکنند ولی بقیه رو تایید نمیکنیم و ممکن است خدای نکرده به نتیجه نرسید و ما شرمنده باشیم.

   ولی خبر خوب اینکه میتونید کلاس های آنلاین داشته باشید و و من استاد های آنلاین خودمون رو کاملا تایید میکنم. به این معنی که در سطح نمره 7 یا 8 آیلتس هستند(بسته به استاد) و کارشون رو عالی انجام میدن. شما میتونید از کیفیت کار این استاد ها کاملا مطمئن باشید.

   اگر کلاس آنلاین نیاز داشتید به شماره بالا پیامک ارسال بفرمایید تا باهاتون تماس بگیرن.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 21. نظری
  نظری says:

  با سلام و احترام
  جسارتا استاندارد های بین المللی با این اسلوب تناسبی ندارند. لطفا با نگرش آکادمیک سالم و بر اساس دانش به پیشرفت سطح زبانی کشور و زبان آموزان کمک کنید نه با این همه جار و جنجال به همراه بوق و کرنا باعث گمراهی افراد بشین.
  بنده مدرس آیلتس بودم و تحصیل کرده انگلستان اما درکی از نوشته های شما پیدا نکردم.
  لطفا آموزش را مثل برخی کالا ها و خدمات کم ارزش نکنید. با سپاس

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   من متوجه فرمایش شما نیستم. دقیقا منظورتون شرایط برگزاری کلاس هست یا شیوه تدریس؟

   شرایط برگزاری کلاس منطبق بر ساختار جامعه در حال توسعه و فرهنگ مردمی هست که خدمات رو دریافت میکنند و ارائه کننده خدمات حق دارد برای یکنواخت بودن کیفیت یا بهینه کردن کیفیت قوانینی داشته باشد.

   در زمینه آموزش شرایط برای رسیدن زبان آموزان بصورت کلی در یک بازه 3 ماهه توضیح داده شده. مطمئنا اگر واقعا آموزگار آیلتس با پیشینه تحصیل در کشور انگلیسی زبان باشید اطلاع دارید چنین کلاس هایی منحصر به فرد هستند. شرایط آموزشی و کلاس های ما هم کاملا منحصر به فرد هستند. تقریبا هیچ آموزشگاه یا مدرس خصوصی در 30 جلسه ادعای رساندن زبان آموز به نمره 7 رو نداره. ما بدلیل کیفیت بسیار بالای خدماتمون چنین ادعایی داشته و داریم.

   در مورد برخورد با آموزش و پایین آوردن ارزش آن در سطح یک کالا فکر کنم منصفانه باشه بگم اگر 20 سال پیش این اتفاق افتاده از زمانی که موسسات کنکور به شکل یک بازار در اومدن و مردم و دولت هم کاملا استقبال کردن. ابتکار ما نبوده و مجبورم با واقعیت های جامعه همگام باشیم گرچه از اون ها بیزاریم!

   شما اگر انتظار دارید مدرس هزینه ای دریافت نکنه یا هزینه 15 سال پیش رو دریافت کنه واقع گرا نیستید. این کلاس ها کاملا با شرایط پیرامونی بومی سازی شده.

   خدمتی که ما به پیشرفت زبان کردیم هیچ کس نکرده! شما باید اینترنت 5 سال پیش رو میدیدید در زمینه آیلتس. الان به لطف سایت هایی مثل ما(که امروز 1200 مطلب آموزشی رایگان داره) بقیه هم مجبور شدن مطلب های بدرد بخور بذارن. چقدر مردم بیچاره گمراه اطلاعات غلط این تالار ها و مدرس های بی دانش میشدند؟
   چند نفر با کلاس های ما مدرک آیلتس گرفتم و چند نفر با سیستم آموزشی زبان یاد گرفتن؟ یا با سیستم آموزشی موسسات اون هم بعد از چندین سال؟

   آخر اینکه برای من جای تعجبه یک استاد آیلتس از صفحه کلاس های خصوصی فشرده بازدید داشتند!
   اگر زحمت کشیدید پاسخی دادید حتما به انگلیسی بفرمایید استاد گرامی.
   سپاسگزارم

   پاسخ دادن
   • آرمین
    آرمین says:

    متاسفانه هیچ شمه ای از مشتری مداری در کلام و جواب ادمین دیده نمی شود.
    من می خواستم از سرویستون استفاده کنم ولی می ترسم اگر جایی در سیستم شما به ضرر من مشتری باشه با جمله ی “همینی که هست مواجه بشم”
    و نهایتا منتظر جواب دندان شکن ادمین هستم.

    پاسخ دادن
    • ملیح
     ملیح says:

     اقا ارمین واقعا من هم میخاستم از این کلاسها استفاده کنم و دقیقا همین حسی رو پیدا کردم که شما گفتین ، تمام قوانین و شرایط رو خوندم و”همینی که هست….”

     پاسخ دادن
     • admin
      admin says:

      درود

      پیشنهاد میکنم با مدرسانی که شرایط ساده تر دارند یا اصلا شرایطی ندارند کلاس بردارید که با خرسندی کامل برای شما همراه باشه 😉

 22. donya
  donya says:

  donya:
  Salam khobatsin.?
  Zohreton bekheyr bebakhshid man mozahemeton shodam ye soal dashtam age 2 ta 5.5 va 2 ta 6 dashte bashi overral chand mishe??

  Man baraye daneshgam ielts 6 e academic niyaz daram

  3 hafte digam pre ieltsam tamom mishe daram nime feshorde mikhonam be nazareton mitonam ta azar mah ke azmone ielts hast 6 o begiram.?

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   برای بدست آوردن نمره کل باید از 4 مهارت معدل بگیرید و در نهایت نمره بدست آمده را به بالا گرد کنید. توضیح دقیق تر را در این صفحه خواهید یافت:
   http://ielts2.com/?p=3839

   پیشرفت در کلاس های نیمه فشرده آموزشگاهی معمولا برای هر 1 نمره 5 تا 7 ماه است ولی در کلاس های فشرده بین 2 تا 4 ماه.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 23. ناشناس
  ناشناس says:

  سلام.فکر کنم با این تفاسیر خیلی نارسیس شدین!اگه خود زبان آموز تلاش کنه هیچ نیازی رفتن به کلاس های خصوصی و عنومی نیست چون در این برهه از زمان بهترین نرم افزارها از جلمه ترانس لیت،سی دی های آموزشی…..و هزاران موارد دیگر بصورت رایگان موجود است…پس پول مفت به افراد سودجو ندین!

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   روزانه چندین نفر برای تشکیل کلاس خصوصی با ما تماس میگیرند و وقتی از اونها میپرسم تاکنون آیلتس برگزار کردن یا نه میگن:

   ‘ 5 بار در 2 سال گذشته آیلتس دادیم و بالاترین نمره ای که گرفتیم 5.5 یا 6 بوده و 7 میخوایم’.

   متاسفانه بدلیل پر بودن زمان و بالا بودن تعداد کلاس ها به خیلی از اونها نمیتونیم سرویس بدیم.

   البته میپذیرم 1% از بچه ها بصورت خودخوان میتونن در کمتر از یکسال به نتیجه برسن ولی زبان آموزی که برای خودش، زمانش و آینده اش ارزش قائل باشه طرز فکر شما دوست عزیز رو نخواهد داشت.

   شما که از استاد تحصیل کرده خارج از کشور (که 10 سال از عمرش رو روی این کار گذاشته) با هزاران ساعت تجربه و مدرک آیلتس واقعی 8 که با خودروی شخصیش (که کوچکترین هزینه تعمیر مکانیکی ارزان ترین خودرو کمتر از 100 هزار تومان نیست) میاد منزل خدمت شما انتظار دارید جلسه ای 20 هزار تومان بگیره و اون رو سودجو میدونید ولی برای یک برند گوشی همراه امریکایی میلیون ها تومان پول میدید و بهش افتخار میکنید طرز فکر پایین ترین لایه های یک جامعه جهان سومی رو دارید دوست عزیز.

   این کامنت اینجا باشه نام کامل تون رو هم بفرمایید مدرکتون رو که گرفتید برام ارسال بفرمایید ببینیم با منابع رایگان انلاین چقدر ماه طول میکشد آیلتس 7 بگیرید 🙂

   منتظرم ببینم اگه 1 روز به مدرک 5.5 یا 6 رسیدید و خواستید تدریس کنید چه مبلغی رو درخواست میفرمایید.

   پاسخ دادن
 24. fateme
  fateme says:

  سلام خسته نباشید بنده امکان حضور در کلاسها رو ندارم ساکن کیش هستم وتقریبا نزدیک به 4 ماه فرصت دارم که مدرک بکیریم خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   میتونید از کلاس های آنلاین استفاده کنید به ویژه اگر سطح تون خیلی پایین نیست.
   به این شماره پیامک ارسال بفرمایید :
   09121355087

   پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   در شرایط خاص ممکن است چنین کلاسی تشکیل شود ولی قوانین آن کاملا همسان با کلاس های تک نفره خواهد بود. با شماره زیر در تماس باشید:
   09121355087

   پاسخ دادن
 25. فرید
  فرید says:

  سلام وقت بخیر

  برای نگرفتن وقت شما سوالم را کاملا صریح میپرسم و امیدوارم بی ادبی نباشه. بنده می خواهم با یکی از اساتید شما کار کنم جدا از تضمین اینکه بنده در آزمون نهایی جواب بگیرم می خواهم از اعتبار این سایت مطلع شوم زیرا شما جای فیزیکی ندارید و اینجا صرفا فضای مجازیست…لطفا راهنمایی بفرمایید.
  پیشاپیش از حسن همکاری و راهنمایی شما سپاسگذارم.

  با آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتان
  فرید

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   مساله ای نیست چون این موضوع ممکن است پرسش برخی دیگر از زبان آموزان نیز باشد.

   این سایت بیش از 2 سال است فعالیت دارد و همین صفحه پیش از سال 92 تا امروز در سایت ایستگاه بیش از 12 هزار بازدید داشته است. درصورت هرگونه شکایت دریافت کنندگان سرویس مدت ها پیش باید بسته میشد با دست کم اثری از گفته های ناراضی ها وجود میداشت.

   بجز این مورد مدرس در برابر وجه دریافتی به شما رسید بهمراه نشانی ثابت منزل خود، تصویر کارت ملی و شماره ثابت خواهد داد.

   کارنامه های بسیاری از زبان آموزان گذشته در دسترس است. بسیاری از زبان آموزان کنونی در گروه تلگرام به فرستادن نمونه صدای خود مشغول هستند و گفتگو با ایشان کاملا شدنی است.

   همین وبسایت از بازگشایی تا به امروز بیش از 10 میلیون تومان هزینه داشته و 90% این هزینه به افرادی پرداخت شده که تا کنون ایشان را ندیده ایم و نخواهیم دید و این پرداخت ها امروزه دور از ذهن نیست.

   ضمنا شما در آغاز کار تنها هزینه 1 جلسه را پرداخت میفرمایید و با مدرس خود گفتگو خواهید داشت. به تازگی برخی استادها در منزل خود در منطقه 1 تهران اقدام به تشکیل کلاس کرده اند که میتوانید از این کلاس ها بهره بگیرید.

   اگر همچنان به این سیستم بدگمان هستید شاید بهتر باشد از آموزشگاه ها سرویس دریافت بفرمایید گرچه آموزشگاه ها هم برپایه آنچه شخصا نظاره گر بوده ام پیشینه درازی در پرداخت نکردن دستمزد استادها، شهریه های پرداختی کلاس های کنسل شده و ….دارند.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 26. نغمه
  نغمه says:

  سلام
  من 5 ماه پيش امتحان آيلتس دادم و نمره کل من 7.5 شد . ولي متاسفانه در Listening skill نمره 6.5 گرفتم. ظرف 3 ماه آينده بايد نمره 7 در هر 4 مهارت داشته باشم. با توجه به اينکه شاغل هسنم و بيش از 3 ساعت در شبانه روز زمان مطالعه ندارم آيا مي تونيد کمک کنيد و با توجه به شرايط نسبتا سخت کلاس ها آيا فکر مي کنيد مي تونه اين کلاسها به من کمک کنه؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   نمره 7.5 شما رو تبریک میگم! اگر ضعف شما در بخش لیسنینگ است بهتر است از کلاس های آنلاین استفاده بفرمایید چون در زمینه لیسنینگ بیشتر برنامه ریزی و دنبال کردن برنامه مطرح هست تا کلاس و استاد. برای دریافت شماره استاد میتوانید درخواست خود را به این شماره ارسال بفرمایید:
   09121355087

   پیروز و تندرست باشید

   پاسخ دادن
 27. omid
  omid says:

  با عرض سلام و خداقوت خدمت شما و تیم اموزشی
  من نیازمند به اخذ مدرک تافل ibt با حداقل نمره 95 تا پایان آذرماه امسال هستم.خواستم بدونم تو چه مدت زمانی این امر امکان پذیره و باید چه کاری انجام بدهم.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   سپاسگزارم از حسن توجه شما قربان. شما میتونید در صورت داشتن شرایطی که در بالا آورده شده در دوره های فشرده شرکت داشته باشید. بیشتر زبان آموزان در بازه زمانی 3 تا 5 ماه برای اخذ مدرک اقدام میکنند. تعیین طرح درس پس از تعیین سطح شما انجام میشود. پس از مطالعه کامل این صفحه نشانی کامل خود را به شماره همراهی که در بالا آورده شده بفرستید.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 28. مهدی
  مهدی says:

  با سلام واحترام خدمت شما
  ابتدا از مطالب مفیدی که در سایت قرار دادید تشکر میکنم .
  بنده قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور وهمینطور نیاز به نمره 6/5 دارم و باید در آذرماه مدرک آیلتس خود را بگیرم و می خواهم از شهریور ماه شروع کنم.
  سطح زبان بنده پایه است و به سرعت هم یاد میگیرم و سرعت یادگیری بنده هم به شیوه تدریس استاد بستگی دارد.
  با توجه به توضیحاتم شما چند جلسه را به بنده پیشنهاد میکنید.لازم به ذکر است در این 4 ماه فقط تمرکز بنده روی این کلاس است و ساعت زیادی برای مطالعه دارم حتی بیشتر از 5 ساعت .
  ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   ممنونم از حسن توجه شما.
   دوره های فشرده ما نیازمند 6 تا 8 ساعت مطالعه روزانه و به 4 ماه زمان نیاز دارد. کلاس ها بصورت 3 روز در هفته برگزار میشوند.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 29. علی
  علی says:

  سلام دوست عزیز
  سایت شما بی شک از بهترین سایتها ی هستش که در زمینه آموزش زبان انگلیسی وچود دارد و به شما تبریک و خسته نباشید میگیم .
  دوست گرامی من شهرویرماه عازم سوئد هستم جهت دوری کورس زبان و بعد از گذراندن کورس زبان ادامه تحصیل در مقطع ارشد با توجه به اینکه شما تجربه ی زندگدی و درس خواندن در آن محیط را دارید اگرامکانش هست در مورد سوئد اطلاعاتی به من بدید و منو راهنمای کنید که بتونم از تجربیات شما استفاده کنم مخصوصا در مورد سطح زبان انگلیسی در سوئد من آیلتس ندارم و برای همین باید یک دوره ی شش ماه کورس زبان بگذرونم که از شهریور شروع میشه سطح زبان من در حد 5 آیلتس هستش.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   ممنون از توجه و لطف شما. کوشش میکنم در این زمینه یک نوشته 500 کلمه ای بنویسم و اطلاعاتی که درخواست کردید رو برای شما و دیگر عزیزان علاقمند توضیح بدم.
   پس از انتشار نشانی این نوشته را خدمت شما اعلام خواهم کرد.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
   • علی
    علی says:

    سلام
    مرسی از حسن توجه شما من تمامی مقالات شا را مطالعه کردم و با توجه به قلم شیوای شما بی صبرانه منتظر مقاله ی شما هستم .

    پاسخ دادن
     • علي
      علي says:

      سلام
      مطالعه شد عالي مثل تمامي مقالات سايتتون من از اوايل سال ٩٤ مشتري دائمي سايت شما هستم و مقاله ي نيست كه من مطالعه نكرده باشم و لذت نبرده باشم.
      بي شك و بي ترديد مي تونم بگم سايت شما اگه به زبان انگليسي بود در حرفه اي خودش كه آموزش زبان انگليسي هست جز ٥ سايت برتر در دنيا مي شد اين بزرگ نمايي نيست.
      من تمامي منابع شمارو تهيه كرده و به صورت خودخوان در هر حال مطالعه هستم مي دونم بي شك اگر اين مطالعه در كنار مدرس و مشاور عالي همچون شما بود اثرات آن فوق العاده بود ولي با اين حال لذت مي برم از مطالعه منابع پيشنهادي شما و دعا گويتان هستم.
      مطمئن هستم طولي نخواهد كشيد كه نام شما در اين حرفه بيشتر شنيده خواهد شد هر چند الان قطعا شناخته شده هستيد منظور بنده در مقايسه با بنگاهاي(آموزشگاه) زبان انگليسي كه تقريبا همه دلال هستن.

      ارادتمند و هوادر و تبليغ كننده سايت شما به تمامي زبان آموزان ايراني و اميدوارم ي زماني پا را فراتر از مرز گذاشته حداقل در معرفي سايت ielts2

     • admin
      admin says:

      درود به شما
      حسن توجه شما بزگوار مایه سربلند من و دوستانی هست که در پدید آوردن ielts2.com سهم داشته اند. هدف ما بجز شناساندن خود به زبان آموزان، ارائه دانسته هایی دقیق و درست به زبان آموزان ساکن خارج از تهران که به مدرسان تراز اول دسترسی ندارند بوده است.

      همچنین فهرست هایی همچون بهترین منابع آیلتس، بهترین منابع تافل و بهترین کتاب های تقویت خودخوان مکالمه که پیشتر از سوی آموزشگاه ها و مدرسان زبان انگلیسی همچون “اسرار جنگی” محافظت میشد بصورت رایگان و بدون کوچکترین چشمداشت در دسترس تمامی زبان آموزانی که هدفشان آموختن است قرار داده شد.

      امیدواریم زبان آموزان این دانسته ها را سودمند یافته باشند. 🙂

 30. salar
  salar says:

  سلام من آیلتس آکادمیک 7 در سال 2003 داشتم – الان بعد از 13 سال امتحان جنرال دادم و 7 شدم اوورآل اما ریدینگ و لیستنینگ 6 شدم. نیاز به یک دوره مهارتی ترجیحا نیمی خصوصی هستم. لطفا راهنمایی کنید
  09124409845 – تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود

   پس از مطالعه شرایط بالا و درصورت هماهنگی کامل، نشانی دقیق منزلتان را به شماره ای که در بالا آورده شده پیامک بفرمائید.

   سپاسگزارم

   پاسخ دادن
 31. محمد
  محمد says:

  سلام من به دنبال کلاسهایی هستم که اعلام کردید هزینه ی هر جلسه ی آن۷۰هزار تومان است.اما هرچقدر که لینک ثبت نام مراجعه میکنم راجع کلاس های تضمینی هست.لطفا راهنمایی کنید چطور میتوانم برای این کلاس ها درخواست دهم.به شماره ای که قرار دادید هم پیامک دادم اما بازهم لینک کلاس تضمینی داده شد

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   کلاس هایی که هزینه آن ها برای هر چلسه 70 هزار تومان هست توسط دیگر استادهای گروه برگزار میشود. کلاس های مهندس ابوالقاسمی از آغاز سال 1395 جلسه ای 100 هزار تومان میباشند.

   پاسخ دادن
 32. شیوا
  شیوا says:

  سلام. به نظر شما بهترین برنامه درسی برای کسی که روزانه 5 ساعت زمان آزاد داره و نمره 6 جنرال میخواد چی هست؟ آیا کلاس های فشرده مناسب هستند یا باید آهسته تر پیش برم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   در کلاس های خصوصی فشرده میتوانید با 5 ساعت آزاد در روز به نتیجه برسید. البته اگر مد نظر شما بازه زمانی تا 4 ماه هست. اگر کمتر از این بازه زمانی وقت دارید باید بیش از این میزان مطالعه داشته باشید.

   پاسخ دادن
 33. Ashena
  Ashena says:

  میبخشید هیچکدام از مدرس ها برای تدریس جایی ندارند؟ که مثلا در منزل خودشون کلاس انجام بشه؟ ممنونم اگر راهنمایی کنید سریع تر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود
   مدرس های خانم در شرق و غرب تهران در منزل خودشان هم تدریس میکنند و یک مدرس آقا نیز به تازگی در منطقه 1 تهران در منزل تدریس میکنند.

   پاسخ دادن
 34. حمید
  حمید says:

  سلام. کمترین زمانی که برای رسیدن به 6 آکادمیک برای بچه ها از پایه طول میکشه چند ماه هست؟ میشه کمتر از 4 ماه انجام بشه با زمان آزاد برای مطالعه؟ چقدر شانس موفقیت هست؟

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود.
   بله در بازه 2.5 تا 3 ماهه هم امکانپذیر هست اگر پایه شما خیلی ضعیف نباشه. بعد از تعیین سطح دقیق تر میشه صحبت کرد.

   پاسخ دادن
 35. admin
  admin says:

  در راستای احترام به آزادی گفتار، ielts2.com دیدگاهی را حذف نمیکند؛ با اینهمه برخی نوشته هایی که در این صفحه با هدف تخریب مجموعه یا حمله های شخصی گذارده شده بود به بخش زیر انتقال پیدا کرده. درصورت علاقه به مطالعه آن ها میتوانید پیوند زیر را بازبینی فرمایید:
  دیدگاه های جابجا شده ielts2.com
  http://ielts2.com/?p=6746

  پاسخ دادن
 36. احمد
  احمد says:

  با سلام و عرض احترام؛ من 30 سالمه و لیسانس عمرانو شاغل هستم. متاسفانه سطح زبان بنده پایین میباشد و میخواهم در حداقل زمان (حداکثر 10 ماه) مدرک تافل 100 یا ایلتس 7 حداقل بگیرم. پیشنهاد شما برای چه دوره است؟ ممنون

  پاسخ دادن
 37. علیرضا
  علیرضا says:

  با عرض سلام ، من به صورت ازمایشی ازمون تافل را امتحان دادم و نمره 40 کسب کردم ، با توجه به این که شرایط مطالعه روزانه 6-7 ساعت را دارا هستم
  کلاس های فشرده 3 ماهه برای رسیدن به نمره 80-85 کافی است؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بله خوشبختانه شما شانس رسیدن به نمره مورد نظرتان را دارید. برای آغاز کلاس مراحل گفته شده در بالا را طی بفرمایید.

   پاسخ دادن
 38. محمد
  محمد says:

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده احتیاج به نمره ۷ در هر ۴ اسکیل ایلتس را دارم برای مهاجرت به استرالیا البته بنده در حد مبتدی هستم در حد دروس دانشگاه با توجه به این موضوع که من نهایتا تا ابان ماه فرصت ارایه مدرک ایلس را دارم شما چه دوره ای رو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه من شاغل هستم ولی میتونم شرایط مطالعه ۶ تا ۷ ساعت در روز رو ایجاد کنم ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ دادن
 39. سحر
  سحر says:

  سلام
  من مارچ 2015 آزمون تافل ibt دادم. با نمره ریدینگ 23 لیسنینگ 23 اسپیکینگ 20 و رایتینگ 24. نمره کل 90. به دلیل مشکلی که تو سنتر پیش اومد و خیلی نمره لیسنینگ من رو هم پایین آورد، بهم وچر مجانی دادن دوباره.(البته چون برنامه ام رو عوض کردم و وقت نداشتم واسه آزمون دوباره، یه بار هم وچر رو اخیرا واسم تمدید کردن چون قبلی اکسپایر شد) حالا یه سال وقت دارم واسه امتحان دوباره. با توجه به نمره هام و اینکه دانشجو دکتری هستم و روزی 5 ساعت وقت مطالعه واسم زیاده، و اینکه نمی تونم تو کلاس های حضوری شرکت کنم، بهترین روش برای بالا رفتن نمرهام به بالاتر از 100 چیه؟ و اگه بخوام یه دوره فشرده مثلا تو تابستون به شکل آنلاین بگیرم و روزی 7-8 ساعت ام مطالعه کنم، آیا کافی هست واسم یا بهتره دیرتر امتحان بدم با همون روزی 2-3 ساعت و فشرده نزدیک امتحانم؟
  ممنون از راهنماییتون.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،

   بهترین روش به شکلی که توضیح داده شده آزاد کردن کامل زمان و مطالعه روزی 8 تا 10 ساعت برای رسیدن به نمره بالای 100 هست. با اینهمه اگر این رویه با شرایط شما سازگار نیست کلاس های آنلاین گزینه نهایی شما خواهد بود. برای دریافت شماره تماس کلاس های آنلاین تافل یک پیامک به شماره زیر بزنید و درخواست خودتون رو مطرح بفرمایید:
   09121355087

   پاسخ دادن
 40. ساحل
  ساحل says:

  سلام…خسته نباشید…
  من 17 سال دارم و سوم دبیرستان هستم…
  برای پذیرش دانشگاه شفیلد اقدام کردم و مشکل اصلی من مدرک ایلتس هستش چون در سطح مبتدی هستم و هیچ مدرک زبانی ندارم…
  به نظر شما این کلاس ها برای من مناسب هستند؟
  و اینکه چقدر طول میکشه؟
  ومیتونم این اطمینان رو بدم که توانایی دارم 5 ساعت درروز مطالعه ی زبان رو داشته باشم..

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بله اگر 5 ساعت زمان برای مطالعه داشته باشید میتونید دوره فشرده رو آغاز کنید ولی باید نمره مورد نظرتون و زمانی که قصد دارید امتحان برگزار کنید رو بفرمایید تا بر پایه اون برای شما برنامه ریزی انجام بشه. زحمت بکشید پس از مطالعه کامل قوانین بالا نشانی منزلتان را به شماره زیر پیامک بفرمایید.
   09121355087

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 41. Bahar
  Bahar says:

  با سلام.
  من ماه پیش امتحان ایلتس اکادمیک دادم و نمره 6.5 را گرفتم (Listening: 6.5 , Speaking: 6 , Writing: 7 , Reading:6)
  من اوورال 7 می خوام. با توجه به شرایط من شما چه نوعی از کلاس هاتون رو پیشنهاد میکنین؟ با توجه به اینکه می خوام سه ماه دیگه دوباره امتحان بدم
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   آشکار هست که شما با کلیات زبان انگلیسی و آزمون آیلتس آشنایی کافی دارید. از این رو بهتر است در همین بازه 3 ماهه از کلاس های فشرده بهره بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر پس از بررسی دقیق قوانین همین صفحه، نشانی منزلتان را پیامک بفرمایید.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 42. بهناز
  بهناز says:

  با سلام

  برای دوره های فشرده خصوصی آیلتس یا تافل ، در شهر ساری استادی دارید مثل رشت و انزلی؟
  پیدا کردن استاد خوب معضلی شده
  ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بهترین راه برای شما شرکت در کلاس های آنلاین هست. متاسفانه آموزگاری که با گروه ما در پیوند باشد در این دو شهر حضور ندارد.

   پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما سامان گرامی

   کلاس های خصوصی با شهریه ای که مورد نظر شما باشه مطمئن ترین راه هست. در سنجش با آموزشگاه ها و شیوه خودخوان ولی باز هم باید به کیفیت کار مدرس مورد نظر توجه کافی داشت و رزومه ایشان را به دقت بررسی کرد. به باور من این شیوه بالاترین میزان رسیدن به نمره مورد نظر آیلتس و کمترین میزان شکست رو خواهد داشت.

   پاسخ دادن
 43. بهار
  بهار says:

  سلام وقت بخير
  من ميخواستم بدونم ، استاد خانم براي منطقه دروس ، براي ايلتس از پايه كسي هستند؟
  ممنون ميشم به من معرفي كنيد

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   بله در مناطق مختلف تهران به ویژه شرق و غرب هم در منزل زبان آموزان خانم و هم در منزل استاد کلاس برگزار میشود. مهر کنید نشانی خود را به شماره ای که در بالا آورده شده بفرستید.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 44. حميد
  حميد says:

  با عرض سلام و وقت به خير
  سوالي داشتم خدمتتان متشكر مي شوم بنده را راهنمايي بكنيد بنده از سايت شما خيلي استفاده مي كنم به خصوص در قسمت منابع مطالعه براي ايلتس سوالي كه داشتم مطالع اين منابع باعث افزايش دايره لغات و بهبود سطح گرامر مي شود يعني در واقع ترجمه ما خوب مي شود اما كمكي به بهبود مكالمه انچنان نمي كند مي خواستم بدانم براي بهبود مكالمه بايد چكار كرد در ضمن بنده به دلايل متعددي قادر به شركت در كلاسهاي خصوصي نيستم مي خواستم بدانم كه شما كيفيت كدام اموزشگاه را در تهران تاييد مي كنيد ايا به نظر شما اموزشگاه افرينش مي تواند كمكي به دريافت نمره 6.5 ايلتس اكادميك در يك بازه 9 ماهه بكند متشكر مي شوم بنده را راهنمايي بكنيد

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما حمید عزیز

   شوربختانه بهبود وضعیت مکالمه بیشتر از راه کلاس و تمرین با الگو از سوی آموزگار شدنی هست تا بصورت خودخوان و به باور من بهترین راه کار کردن با یک استاد توامند و با پیشینه کاری مناسب هست.
   به باور من نمیتوان درباره وضعیت کیفیت هیچیک از آموزشگاه ها دیدگاهی داشت که در درازای زمان در آن دگرگونی ای پدید نیاید چرا که برپایه آنچه در آموزشگاه های سراسر تهران به چشم دیده ام، آموزگاران به ویژه در پی پایین بودن شدید دستمزدها پیوسته در حال ترک کردن و پیوستن به آموزشگاه ها هستند و ترکیب ثابتی وجود ندارد؛ جدا از این به باور من آموزگاران سطح بالایی که خود دارای سابقه کافی و مدرک مناسب(بالای 7.5 آیلتس) باشند به همکاری با این آموزشگاه ها نخواهند پرداخت. بنابراین نام آموزشگاه مثلا “سفیر” یا “آفرینش” به تنهایی نخواهد توانست برای شما سودمند باشد.
   از این رو تنها راه پیش روی شما روش آزمون و خطاست. پیشنهاد میکنم تجربه های خود را در جایی منتشر کنید تا برای دیگران سودمند بوده و ایشان بتوانند گزینش آگاهانه تری داشته باشند.

   پاسخ دادن
 45. فرزاد صدری
  فرزاد صدری says:

  درود فراوان بر شما
  من تمام سایت را مطالعه کردم ولی آدرس موسسه رو پیدا نکردم لطفا اگر امکانش هست اطلاعات تماس و آدرس جهت بازدیدکنندگان از سایت بذارید

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما فرزاد گرامی

   استاد های این گروه با هیچ آموزشگاهی همکاری ندارند. اگر شرایط را مطالعه بفرمایید میتوانید از شیوه برگزاری کلاس ها آگاه شوید.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 46. سحر
  سحر says:

  با سلام
  قوانین و شرایط رو مطالعه و در موردشون ابهاماتی پیدا کردم.. اگرراهنمایی بفرماایید تصمیم گیری راحتتر میشود چون حقیقتا بدنبال استاد خوب با روش مناسب و عملی برای رسیدن به نتیجه مورد نظرم در ازمون آیلتس هستم.
  1- نام،عکس و رزومه ای از اساتید گروه جز جناب ابوالقاسمی و خانم امیدی ندیدم.
  2- آیا در کلاس خانم امیدی سطح آموزش سایر مهارتها نیز مانند مکالمه که تاکید بر تخصص ایشان شده است می باشد یا فقط مناسب علاقمندان یادگیری مکالمه است؟
  4- روش تدریس برای آیلتس چیست؟
  5-اگر زبان آموزی روزی 5 تا 7 ساعت یا حتی بیشتر ، که در قوانین تاکید شده مطالعه کند احتمالا بطورخودآموز بدون استاد هم به نتایج قابل قبولی برسد، نقش استاد در این شرایط چند درصد است؟
  6-بند 17 و18 باهم تضاد دارند. اگر درخواستها برای کلاسها زیاد است چرا استرداد شهریه ممکن است چندین ماه طول بکشد؟
  7-با توجه به فشار زیادی که عنوان شده این دوره ها دارند و حجم بالای تکالیف محوله چنددرصد زبان آموزان علی رغم ضرر مالی که میبینند نیمه راه انصراف میدهند؟
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود بر شما،
   کوشش میکنم به هر یک از پرسش های مطرح شده بصورت جداگانه پاسخ بدهم.

   1. سرپرست های اصلی این گروه دو شخصی هستند که در بالا نام بردید. بجز این دو استاد در حال حاضر هیچ استادی فعالیت تمام وقت با گروه ندارد و نیازی به درج رزومه ایشان وجود ندارد. با این همه زبان آموزانی که بدنبال استاد های خانم یا استاد در منطقه خاصی از تهران یا کلاس های آنلاین هستند نیاز خود را مطرح کرده و مستقیما درباره رزومه استاد ها با ایشان گفتگو میکنند.

   2. بدلیل شمار بالای کلاس های استاد امیدی و محدود بودن فعالیت ایشان به تنها چند منطقه فرمانیه، زعفرانیه و ولنجک، عملا ایشان زمانی برای کلاس های آیلتس ندارد و فعالیت ایشان تنها مکالمه زبان انگلیسی است؛ گرچه پیشتر زبان آموزان بسیاری با بهره گیری از دوره های ایشان به نمره های بالایی از آیلتس به ویژه در مکالمه دست یافته اند.

   3. سوال شماره 3 پرسیده نشده!

   4. روش تدریس در جلسه نخست بنا به (1)سطح زبان آموز (2) زمان ایشان تا آزمون (3) زمان ازاد ایشان برای مطالعه روزانه (4) توانایی ها و کاستی های ایشان و ضعف های اصلی، (5) داشتن یا نداشتن نمره پیشین در آزمون آیلتس/تافل، (6) داشتن یا نداشتن پیشینه و آشنایی با زبان انگلیسی (7)سن و بسیاری از موارد دیگر متفاوت خواهد بود. با اینهمه شیوه تدریس بر هر چهار مهارت پافشاری داشته و با آموزش نکته های کلیدی بر پوشش دادن ضعف های زبان آموز و ارائه بهترین منابع با توجه به مواردی که در بالا گفته شد تاکید دارد.

   5. در این باره با شما همدل نیستم. به باور من خواندن حتی روزانه 12 ساعت هم نمیتواند تضمینی برای رساندن زبان آموز به نمره مناسب باشد. با توجه به شمار بسیار بالای منابع و وجود مراکز برگزار کننده آزمون های آزمایشی با تصحیح های کاملا سلیقه ای و ارائه اطلاعات غلط و همچنین عدم آشنایی زبان آموز از کاستی های خود، بسیاری از زبان آموزان پس از چندین بار برگزاری آزمون آیلتس/تافل و صرف چندین ماه یا سال زمان و میلیون تومان هزینه برای کمک به ما مراجعه میکنند. بنابراین خواندن روزانه 5 تا 7 ساعت ضرورتا به معنای رسیدن به هدف نیست. نقش استاد 100% کلیدی است.

   6. به باور من هیچیک از بند های اشاره شده در بالا با هم ناهماهنگ نیستند. بازگشت شهریه کلا وجود ندارد و هیچ شهریه ای به هیچ زبان آموزان بازگردانده نخواهد شد. اگر با موشکافی بیشتری بررسی بفرمایید خواهید دید بازگشت تنها به زبان آموزانی که خدای نکرده “توهینی” به آموزگار کرده باشند انجام میشود و این چند ماه وقفه به واقع تنبیهی برای ایشان است نه روال کلی کار و راهی برای بازپس گرفتن شهریه. در عمل استاد مربوطه میتواند بنا به حق قانونی خود از کسی که توهین کرده شکایت نماید و موضوع را پیگیری نماید.

   7. فشاری که در بالا از آن صحبت شده(7 تا 9 ساعت مطالعه در روز) پیش نیاز برای رسیدن به نمره 7 آیلتس یا 100 تافل در بازه زمانی 3 تا 5 ماهه است و برای روشن شدن ذهن متقاضیان و جدا کردن کسانی است که بدنبال دوره های سبک تر هستند. زبان آموزانی که در روز کمتر از این میزان مطالعه داشته باشند در عمل دوره را رها نکرده و تنها از رسیدن به نمره مورد نظر در بازه زمانی تعیین شده باز خواهد ماند و از این بابت اعتراضی نخواهد داشت. هیچ کلاسی با زبان آموزی که کمتر از 6 ساعت مطالعه در روز داشته باشد آغاز نخواهد شد و هیچ زبان آموزی لزوما نیازمند رها کردن دوره خود نخواهد بود و فشاری از این بابت و از سوی آموزگار بر روی ایشان وارد نخواهد شد. در حال حاضر هم زبان آموزانی وجود دارند که تنها 2 ساعت در روز مطالعه میکنند و بنا به شهریه ای که پرداخت نموده اند کلاس با ایشان ادامه دارد و فشاری برای خروج ایشان از گروه زبان آموزان نیست.

   امیدوارم پاسخ ها برای شما سودمند بوده باشد. درصورت وجود پرسش های بیشتر حتما برای ما در همین جا بنویسید.

   پیروز و تندرست باشید.

   پاسخ دادن
 47. saeid
  saeid says:

  با سلام. ساکن شهرستان هستم. می خوام تو کلاس speaking ان لاین شرکت کنم. قبلا افرینش امتحان ازمایشی دادم و 5.5 شدم در speaking. نمره 7 نیاز دارم. چقدر زمان طول میکشه و شماره تلفن اقای ابوالقاسمی را میخواستم جهت هماهنگی کلاس. تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   با سپاس از اینکه این مجموعه رو گزینش فرمودید. کلاس های مهندس ابوالقاسمی در حال حاضر تنها بصورت حضوری برگزار میشود. با اینهمه کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا توسط دیگر آموزگاران از طریق اسکایپ برگزار میشود که میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.
   برای شرکت در این کلاس های آنلاین میتوانید درخواست خود را به شماره زیر پیامک فرمایید:
   09121355087

   پاسخ دادن
 48. fateme
  fateme says:

  سلام ميخواستم بدونم هزينه ي منابع و كتابها و نرم افزارها براي ايلتس و تافل جدا از هزينه كلاس بايد پرداخت بشه؟ يا هزينه اي كه اعلام كرديد با احتساب همه چيزه ممنون

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بله هزینه کتاب ها رو باید به کتابفروشی پرداخت بفرمایید که معمولا در 2 بخش 100 هزار تومانی هست.

   پاسخ دادن
 49. محمد حسين
  محمد حسين says:

  با عرض سلام و خسته نباشيد , بنده احتياج به نمره 7 در هر باند دارم . كلاس خاصي با مبلغ ديگري بايد شركت كنم ?

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما
   کلاس هایی که در بالا به آن ها اشاره شده برای شما بسنده خواهد بود و نیازی به کلاس دیگری نیست. با اینهمه با توجه به نمره مورد نظر و سطح کنونی شما، مدت زمان مطالعه روزانه و زمانی که در دسترس دارید باید برنامه ریزی برای شما انجام شود.

   پاسخ دادن
 50. سید حسن موسوی
  سید حسن موسوی says:

  با سلام بنده لیسانس عمران دارم و سطح زبان انگلیسی هم تقریبا صفر میباشد تقریبا چه زمانی طول میکشد که من تافل مورد قبول را بگیرم با هزینه معمولی

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،

   به توجه به دانسته هایی که در بالا آورده شده از سطح کاملا ابتدایی به 45 جلسه فشرده(روزانه 7 تا 9 ساعت مطالعه) نیاز خواهید داشت که حدود 4 ماه به طول خواهد انجامید.
   نمره قبولی در تافل وجود ندارد ولی نمره مطلوب معولا 80 تا 95 هست و زمان بالا برای همین نمره براورد شده. همچنین در مورد هزینه میتوانید نوشته بالا را مطالعه فرمایید.

   پاسخ دادن
 51. ایدا
  ایدا says:

  با سلام میخواستم بودنم این کلاس ها فقط در مناطقی که ذکر شده امکان برگذاریش هست
  من ساکن یافت اباد هستم
  یعنی امکان برگذاری کلاس در این منطقه نیست؟؟؟!!!

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،

   برگزاری کلاس در تمامی منطقه ها(حتی منطقه هایی که در بالا نام آن ها آورده شده) بستگی به کلاس های دیگری دارد که هر استاد پیش از شما هماهنگ کرده است. برای همین بهتر است با شماره ای که در بالا آورده شده با پیامک در ارتباط باشید. به هر حال اگر امکان تشکیل کلاس وجود نداشته باشد در همه حال کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا در دسترس شما خواهند بود.
   به باور شخصی من، استادی که در این کلاس ها در دسترس شما خواهد بود بسیار دانش آموخته تر و چیره دست تر از آموزگارانی هستند که در 99% کلاس های آموزشگاهی و خصوصی تهران خواهید یافت.

   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 52. آرمین
  آرمین says:

  درود
  میشه بفرمایید کلاس های مکالمه دقیقا چطور برگزار میشه و چقدر زمان آزاد برای روان صحبت کردن میخواد؟ ممنون

  پاسخ دادن
 53. Fatima
  Fatima says:

  سلام
  کلاس های انلاین شما بصورت فشرده چند ماهه هم هست یا بلند مدت هست. چند وقته میشه نمره بالای ۶ گرفت؟

  پاسخ دادن
 54. عاطفه
  عاطفه says:

  با سلام
  من ساکن استان مازندران هستم…….می خواستم در مورد کلاس های آنلاین ک همراه با مکالمه و آیلتس باشه راهنماییم کنید……برای بورسیه خارج از کشور که نمره 6.5 در مجموع و جداگانه هر بخش 6 باید باشه…..و اینکه در مدت زمان 8 یا 7 ماهه میشه؟
  دوستام میگن اول مکالمه جدا برو بعد برو آیلتس ولی اینطوی وقتم خعلی هدر میره….. ممنوم میشم جواب بدید
  با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،

   همکاران ما کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا برگزار میکنند اما شخصا از نحوه برگزاری و مدت زمان و درجه فشرده بودن آن ها بی اطلاع هستم. مهر کنید یک پیامک به شماره آورده شده در این صفحه زده تا در این زمینه با شما تماس گرفته شود.
   پیروز باشید

   پاسخ دادن
 55. امید
  امید says:

  سلام . میخوام بدونم کلاسی دارین که فشرده باشه و شهریه کمتر هم داشته و تا اواخر دی ماه تموم کنم آیلتس رو .

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   بله کلاس های ما همگی فشرده هستند و بازه زمانی 3 تا 5 ماهه رو شامل میشوند. پس از خواندن شرایط زحمت بکشید نشانی منزل خودتان را به شماره زیر پیامک بفرمایید.
   09121355087

   پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   Hey pal
   Yes we do. You need to read the rules we mentioned and if you agree with all of them, you can have a class for up to band 7.5 on each band.

   پاسخ دادن
 56. علیرضا
  علیرضا says:

  سلام.
  من نیاز به مشاوره دارم. لطفا راهنمایی فرمایید. شرایط من خاص هست و با اطلاعات این صفحه متفاوت است.

  پاسخ دادن
 57. سمانه
  سمانه says:

  سلام
  کلاس خصوصی در منزل در غرب تهران(جنت آباد) چطور میتونم داشته باشم؟ لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،
   همانطور که اشاره شده اگر با شرایط هماهنگی کامل دارید نشانی خود را به شماره تلفن بالا فرستاده و منتظر تماس باشید.

   پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   Hi,

   There are some changes in the classes ans one of them is the fee. The thing is we hadn’t changed the fee for about 2 years, so I think it was about the time.

   پاسخ دادن
 58. بهروز
  بهروز says:

  باسلام وخسته نباشید
  میخواستم لطف کنید برام یک مدرس عالی معرفی کنید .
  چون بنا به موقعیت کاریم مجبورم زبان انگلیسی را هرچه زودتر درکوتاهترین زمان کامل یادبگیرم .
  لطفا درنظرداشته باشید که بنده مشکل لغت دارم چون دایره لغتم خیلی ضعیفه . واینکه میخوام زبان را بطور کامل یادبگیرم .
  خواهش میکنم یک مدرس خیلی عالی برای بنده معرفی کنید . درضمن بنده میخوام درمنزل تدریس بشه چون تایم کاریم کلا پره
  ممنونم
  09123408662
  بهروز

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما

   زحمت بکشید قوانین را با دقت مطالعه کرده و در صورت هماهنگ بودن با تمامی بند ها نشانی منزلتان را به شماره زیر پیامک فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.
   09121355087

   سپاس از شما

   پاسخ دادن
 59. ارش
  ارش says:

  باعرض سلام
  من می خواستم بدونم که تدریس خصوصی در منزل با مدرس خانم چگونه است دونفره شهریه چقدر می شه فشرده

  پاسخ دادن
  • admin
   admin says:

   درود به شما،

   تا جایی که اطلاع دارم استاد های خانم گروه ما تنها به خانم ها تدریس میکنند و از شهریه ای که هر استاد مد نظر داردبی اطلاع هستم. میتوانید درخواست خود را به این شماره پیامک بفرمایید تا شماره استاد مورد نظر برای شما فرستاده شود 09121355087
   پیروز باشید

   پاسخ دادن

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.