استاد خانم زبان انگلیسی و آیلتس در شرق تهران

Female IELTS Teacherزبان آموزان خانم علاقمند به تشکیل کلاس های خصوصی برای تقویت سطح زبان انگلیسی خود بصورت جنرال و یا آزمون آیلتس میتوانند از مدرسان چیره دست گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی بهره مند شوند. استاد زبان انگلیسی و آیلتس در شرق تهران کلاس های خصوصی خود را بصورت تک نفره در منزل زبان آموزان و یا منزل خود(استاد) برگزار میکند و توانایی بالایی در زمینه تدریس 4 مهارت اصلی آیلتس و همچنین مهارت های عمومی زبان انگلیسی(مکالمه، شنیدن، خواندن و نوشتن) دارند.

این کلاس های بصورت 1.5 ساعته برگزار شده و هزینه پایه آن جلسه ای 70 هزار تومان میباشد که پرداخت آن بصورت 10 یا 15 جلسه یکبار انجام میشود. جلسه اول (آشنایی و تعیین سطح) بصورت جداگانه برگزار شده و هزینه آن برابر جلسات دیگر است.

شیوه تدریس همگام با دیگر اعضای گروه مهندس ابوالقاسمی است: کلاس از 3 بخش 30 دقیقه ای تشکیل شده و در هر یک از این 3 بخش یکی از مهارت های اصلی زبان انگلیسی و یا آیلتس تدریس میشود. در جریان کلاس از زبان آموز خواسته میشود متن های 300 تا 600 کلمه ای را به سرعت خوانده و در یک بازه زمانی کنفرانس کلاسی دهد. همچنین تقریبا در هر جلسه تمرین لغات و نوشتن یک متن 200 تا 400 واژه ای وجود خواهد داشت. از کتاب های ترمیک در این کلاس های بهره گرفته نمیشود و برای هر مهارت یک یا چند کتاب جداگانه وجود دارد.

از ویژگی های استاد های گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی داشتن مدرک آیلتس و تجربه چند ساله تدریس این آزمون و زبان انگلیسی، تجربه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان و یا تحصیل در دانشگاه های تراز اول کشور، داشتن سن کمتر از 35 سال و متاهل بودن می باشد.

نام نویسی در کلاس ها و مشاوره با استاد

برای دریافت شماره استاد محترم در شرق تهران جمله زیر را به شماره آورده شده پیامک بفرمایید تا این شماره برای شما پیامک شود:

“استاد آیلتس/زبان انگلیسی خانم در شرق تهران”

09121355087(شماره تنها برای دریافت پیامک میباشد)

بیشتر بخوانید:

پیشینه آموزشی و حرفه ای مهندس ابوالقاسمی و خانم امیدی

دوره های حرفه ای آیلتس 7 ielts تافل 100 مهندس ابوالقاسمی

اطلاعات بیشتر و تماس درباره دوره های تضمینی آیلتس و تافل

دوره و کلاس های آنلاین مکالمه و آیلتس با Skype

تصحیح اینترنتی رایتینگ آیلتس Online Writing Correction

نمره زبان آموزان دوره های پیشین

0 پاسخ های ایجاد شده:

- پاسخ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.